Manchester Utd. – Inter 0:0 (5:3 po pen.) | Real Madrid – AS Řím 0:1 (kon.)
Real Madrid
0:1 (0:0)
AS Řím
Středa 30.07.2014, 03:40 • Dallas, TX - Cotton Bowl • International Champions Cup

Já se s Vámi loučím a přeji těm co jdou spát dobrou noc a těm co vstávají dobré ráno. (05:48:53)

Tabulka Skupiny A
    1. Manchester United 5b 3:2
    2. AS Řím 3b 3:3
    3. Inter Milán 3b 1:1
    4. Real Madrid 1b 1:1

Skončil nám zápas International Champions cupu, ve kterém se potkali hráči Real Madrid CF a AS Řím, ve kterém dokázali zásluhou italského kapitána Tottiho vyhrát hráči AS Řím 1:0. Řím si tak připsal do tabulky skupiny A tři body za vítězství a živí tak naději na postup do finále. Real loňské finále nezopakuje.

90+5

90+5
    Běží nám poslední minuta nastavení, AS Řím drží míč na svých kopačkách.

90+4
    Real se stále snaží, ale zatím si nedokázal vytvořit žádnou příležitost, z které by mohl ohrozit italskou branku.

90+3
    Hráči Říma ale dobře napadají a nepouští je do zakončení.

90+1
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat v druhém poločasu 5 minut.

90+1
    Real se snaží okamžitě dostat dopředu.

90+1
    Až nyní se začalo hrát.

90
    90 minut nám právě uběhlo, stále se nehraje.
    Diváci na hřišti

89
    Těch fanoušků je asi deset. Stále se nám nehraje.

88
    Hra je přerušena! Na hřiště se jak už se stává na tomhle turnaji pomalu zvykem dostali diváci.

87
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Keita, přichází Parades.

86
    Docela překvapivě teď probíhala přestávka na občerstvení. Byla ovšem hodně krátká.

85
    Medrian zkusil vypálit z dálky. Jeho střela si ale cestu mezi tři tyče nenašla.

84
    Řím teď drží v poklidu před pokutovým územím Realu a snaží se kombinační hrou dostat do zakončení.

83
    A další faul. Řím teď nikam nespěchá z rozehrávkou.

82
    Hráči Realu si teď pomohli útočným faulem a přišli tak o míč.

80
    Hráči Říma jsou teď u míče a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.

78
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Nainggolan, přichází Uçan.
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Itrube, přichází Sanabria.
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Florenzi, přichází Somma.

75
    Hra je nyní přerušena. Jeden z hráčů Realu potřebuje ošetření.

73
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Bale, přichází jedenadvacetiletej Guinejec Mascarell.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Modric, přichází Sobrino.

70
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Totti, přichází Borriello.

69
    Arbeloa teď dobře zabíhal na centrovaný míč k zadní tyči. Dokázal ho zpracovat, ale trefuje jen boční síť.

66
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Pjanic, přichází De Rossi.

66
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Alonso, přichází Medrian.

65
    Hráči Realu teď uzavřeli svého soupeře před jejich pokutovým územím.

64
    Centrovaný míč do pokutového území ovšem nenašel nikoho z hráčů španělského týmu.

63
    Castan teď zbytečně fauloval před vlastním pokutovým území a připravil tak standardní situaci pro Real.

62
    Totti zkusil centrovat do pokutového území. Našel ale pouze obránce Realu.

61
    Hráči Realu si teď počínali nedovoleně u středové čáry. Standardní situace pro Řím.
    Ljajić trefuje pouze boční síť

59
    Ljajić teď mohl přidat druhou branku. Dostal ideální přihrávku do pokutového území. Jeho střela z první trefuje pouze boční síť.
    Francesco TOTTI - 0 : 1

58
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Italský celek jde v zápase do vedení. V pokutovém území dostal ideální přihrávku FRANCESCO TOTTI, který střelou k levé tyči otevírá skóre utkání.

55
    Ljajic se teď dožadoval penalty po souboji s protihráčem. Rozhodčí ovšem zůstal v klidu a ukazuje kop od brány.

52
    Thomas vypálil z hranice vápna, ale střílel nepřesně.

51
    Pjanić to zkusil přímo. Jeho střela ovšem směřovala hodně vysoko.

50
    Cole byl teď faulován. Standardní situace pro Řím, ze vzdálenosti asi 30 metrů.

48
    Hráči Realu jsou teď u míče a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.

48
    Tottiho cent trefuje pouze hráče Realu.

47
    Iturbe teď dokázal vybojovat standardní situaci ze střední vzdálenosti.

46
    Výkop do druhého poločasu měli hráči Realu.

46
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Coentrao, přichází Nacho.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vazquez, přichází De Tomas.

46
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casillas, přichází Lopez.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Pepe, přichází Arbeloa.

46

Hráči nám právě nastupují na hrací plochu. Utkání nám bude za pár okamžiků pokračovat.

Skončil nám první poločas zápasu International Champions Cupu mezi Real Madrid CF a AS Řím, ve kterém jsme zatím branku neviděli. V utkání je lepším týmem španělský tým, ale zatím nedokázal výborného Skorupskiho v brance Říma překonat. Druhý poločas začne přibližně v 4:44.
    Pod širým nebem na stadionu Cotton Bowl v Dallasu

45+2

45+2
    Nic víc se v prvním poločase nestane. Hlavní rozhodčí ukončuje první poločas.

45+2
    Nyní si ovšem pomohli útočným faulem a přišli o míč.

45+2
    Hráči AS Řím jsou teď u míče a snaží se ještě v závěru poločasu dostat do zakončení.

45+1
    Real je teď v závěru lepším týmem a má teď v závěru poločasu obrovský tlak.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločase dvě minuty.
    Šance Illarramendiho

43
    Illarramendi teď měl dobrou příležitost, ale trefil z hranice vápna pouze brankáře Skorupskiho, následnou dorážku Pepé už nasměřovat mezi tři tyče nedokázal.

42
    Ramos teď dostal do pokutového území centr ze standardní situace. Jeho střelu ovšem zblokovala obrana rohový kop.

41
    Hráči Realu si teď pomohli v malém vápně útočným faulem a připravili se tak o míč.

39
    Carvajal teď vyzkoušel pozornost Skorupskiho. Jeho střela byla spíše z těch propagačních.

38
    Na druhé straně se dostal do střelecké příležitosti Ljajić. Ale i on střílel hodně nepřesně.

37
    Bale teď v pokutovém území hledal Vazqueze. Ten dostal míč v tísni. Podařilo se mu vystřelit, ale jeho střela scházela přesnost.

36
    Hráči Realu si teď při napadání pomohli nedovoleně. Standardní situace pro Řím z vlastní poloviny.

35
    Centrovaný míč do pokutového území ovšem nachází pouze obránce Říma.

35
    Hráči Realu si ted pomohli u středového praporku nedovoleným zákrokem.

34
    Po třech minutách nám hra pokračuje.

31
    Nyní probíhá přestávka na občerstvení.

30
    Iturbe si teď dokázal vytvořit první příležitost Římu. Jeho pokus byl ale nepřesný.

29
    Hráči Římu jsou teď u míče a snaží se vymyslet nějakou tu příležitost.
    Před dnešním utkání - roztržka mezi Keitou a Pepem! Vzpomínka na utkání španělského superpoháru z před pár let.

27
    Hráči Realu teď zahrávali standardní situaci ze střední vzdálenosti. Bale to zkusil přímo, jeho střela ovšem letěla dobrých třicet metrů nad bránu.

26
    Hráči Realu se teď dožadovali penalty, ale píšťalka rozhodčího zůstala klidná.

25
    Modrić teď dostal přihrávku do ofsajdu.

23
    Carvajal se teď dokázal uvolnit na pravé straně. Zkoušel odcentrovat do pokutového území. Centr mu ovšem nesedl, byl příliš dlouhý.

22
    Na rozdíl od svého soupeře v poklidu se dokážou dostat na polovinu AS Řím.

21
    Bale v šanci, byla to penalta?

19
    Bale teď měl obrovskou příležitost. Dostal ideální přihrávku na hranici pokutového území. Jeho pokus v tísni ovšem skončil mimo branku Skorupskiho.

18
    Hráči Říma se snaží kombinační hrou dostat dopředu. Opět ovšem jen na vlastní polovině.

17
    A opět pokus hráčů Ŕíma o přechod na polovinu Realu končí nepřesnou přihrávkou.

17
    Z rohového kopu nedokázali hráči Realu nic vytěžit.

16
    Bale teď z úhlu dobře provětral dělovkou Skorupskiho, který ho vyráží jen na rohový kop.

15
    Další skvělé napadání hráčů Realu. Řím má znovu problém se dostat s míčem na jejich polovinu.

14
    Totti si dokázal udělat prostor na pravé straně hřiště. Zkoušel odcentrovat do pokutového území. Centr byl ale příliš dlouhý.

13
    Cole teď hledal dlouhým pasem Ljajiće. Přihrávka byla ale příliš dlouhá a doputovala až ke Casillasovi.

12
    Hráči AS Řím jsou u míče. Snaží se dostat dopředu kombinační hrou. Real ovšem opět dobře napadá a nepouští je na vlastní polovinu.

11
    Real je zatím v utkání lepším týmem. Hráči AS Řím se zatím v zápase spíše jen hledají.

10
    Pepé teď poslal ideální přihrávku na Modriće. Zasahovat musel dobrým vyběhnutím Skorupski.

9
    Modrić teď hledal v pokutovém území Bale. Centr byl ale příliš dlouhý.

9
    Real teď na rozdíl od svého soupeře v pohodě drží míč na italské polovině a snaží se vymyslet nějakou příležitost.

8
    Nepřesná přihrávka na Florenziho připravuje Řím o míč.

8
    Real teď hodně dobře napadá rozehrávku Říma a nepouští jejich hráče na vlastní polovinu. Řím má z rozehrávkou hodně problémů.

7
    Nepřesnou přihrávkou ovšem o míč přichází.

6
    Hráči AS Řím jsou teď u míče a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.

5
    Carvajal teď dostal přesnou přihrávku do pokutového území. Jeho pokus z první trefil pouze obranu soupeře.

4

3
    Hráči Realu jsou nyní lepším týmem. Mají míč častěji na svých kopačkách.

2
    Modrić odcentroval do pokutového území. Jeho centr ovšem směřoval do ofsajdu. Real tak přišel o míč.

2
    Hráči AS Řím si teď pomohli nedovoleně. Real bude zahrávat standardní situaci z blízkosti pokutového území.
    Růžové dresy Realu

1
    Real nastupuje do utkání v růžových dresech, AS Řím v dresech bílých.

1

Hráči právě nastupují na hrací plochu. Utkání nám za pár okamžiků začne.

Real Madrid CF: Casillas – Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao, Vazquez, Illarramendi, Modric, Alonso, Bale, Isco

AS Řím: Skorupski – Florenzi, Benatia, Castan, Cole – Nainggolan, Keita, Pjanic – Iturbe, Totti, Ljajic.

AS Řím
    Pro italský tým to bude druhý zápas na tomhle turnaji. Ve svém prvním zápase se utkali proti Manchester United. V zápase už prohrávali 3:0, ve druhém poločase ale zabrali dokázali dát dvě branky. Víc se jim ale nepodařilo a podlehli tak svému soupeři 2:3.

Real Madrid
    Pro španělský tým to bude druhý zápas na tomhle turnaji. Ve svém prvním zápase se utkali proti Interu Milán, s kterým po devadesáti minutách hráli 1:1. Museli nakonec rozhodnout penalty, ve kterém ovšem nedokázali tři penalty proměnit a podlehli tak svému soupeři 2:3 po penaltách.

Hezké dobré ráno všem fanouškům fotbalu. Vítáme Vás u online přenosu z International Cupu. Dnes máme na programu zápas, kde se španělský Real Madrid CF utká s italským AS Řím.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:15.