Ostrava – Karviná 2:3 (kon.) | Příbram – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Hlučín – Jihlava 1:4 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:3 (1:1)
MFK Karviná
Sobota 02.08.2014, 10:30 • Radvanice (Ostrava) • Celostátní liga staršího dorostu

87
    Baník právě vstřelil branku!
    Ještě naděje pro Baník, MAREK JAKUB potáhl míč a přesnou střelou k levé tyči rozradostnil domácí diváky. Rázem je o zápletku postaráno.

81
    Karviná právě vstřelila branku!
    Díra v ostravské obraně končí třetí brankou v jejich síti, přesný míč našel hlavu LUKÁŠE DUDY, který posílá Karvinou do dvoubrankového vedení.

74
    Tlak hostů končí nakonec přece jen brankou, k míči se dostal PAVEL MOSKÁL a přízemní střelou k zadní tyči nedal Chmielovi šanci. Za tlak v posledních minutách si Karviná rozhodně vstřelit branku zasloužila.

38
    Ve 38. minutě máme srovnáno, střelu karvinského hráče dokázal totiž Chmiel pouze vyrazit a kulatý nesmysl shodou okolností dostal přesně na nohu LUKÁŠ KALOUS, který neměl problém poslat míč do prázdné brány.

18

Rychlá akce domácích končí úvodní brankou, přesný míč roztáhl hru na levou stranu a na přesný centr si naskočil MAREK SZOTKOWSKI, který hlavou poslal míč nekompromisně k tyči a nedal Pastornickému šanci.