Admira – Rapid 1:1 (kon.) | Austria – Rheindorf Altach 0:0 (kon.) | Sturm Graz – Wiener 4:2 (kon.)
Ried – Salzburg 0:2 (kon.)
SK Sturm Graz
4:2 (1:2)
SC Wiener Neustadt
Sobota 02.08.2014, 19:00 • UPC-Arena, Graz • Rakouská Bundesliga

Tento atraktivní a na góly bohatý zápas je již minulostí! Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím a přeji hezký zbytek sobotního večera! (21:00:31)

Statistiky:

Střely na bránu – 10:5
    Střely mimo – 6:6
    Rohové kopy – 7:3
    Držení míče – 60 % : 40 %

Fotbalisté Sturmu Graz dokázali ve druhém poločase otočit skóre z 1:2 až na 4:2 a radují se tak z prvních třech bodů v sezóně. Naopak Wiener Neustadt zůstává s "nulou" na chvostu tabulky. Hosté přitom po úvodním dějství vedli, když na trefu Djuricina z 10. minuty odpověděli Schöpf a Rauter. Druhá půle už ale patřila celku ze Štýrska. Po hodině hry tak vyrovnal z penalty Djuricin, o osm minut později zajistil Sturmu vedení Klem a v 74. minutě pečetil výsledek na 4:2 krásnou střelou Offenbacher.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Barbarić (SK Sturm Graz).

90+4
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Beichler, přichází Simon Piesinger.

90+3
    Fotbalisté Sturmu Graz si v klidu nahrávají. Domácí kouč má přichystané ještě jedno střídání, ale možná na na něj ani nedojde.

90+1
    Už běží nastavení, uvidíme kolik sudí Ouschan přidá.

90
    Klem pálil z rohu pokutového území. Střela mu nesedla a míč šel vysoko nad bránu.

89
    Hráči Sturmu rozehráli roh nakrátko, aby ušetřili čas. Domácí fanoušci si závěr zápasu užívají.

88
    Pěkné sólo Beichlera bylo zastaveno až na poslední chvíli, je z toho roh pro domácí.

85
    Žlutou kartu dostává Marco Djuricin (SK Sturm Graz).

85
    Po faulu Djuricina bude rozehrávat hostující gólman Vollnhofer.

83
    Domácí už utkání v klidu dohrávají. Hráči Wieneru Neustadt vypadají, že jsou s prohrou smířeni.
    Šance Beichlera

81
    Mohlo to být 5:2! Djuricin posunul míč do běhu Beichlerovi, který šel sám na Vollnhofera. Obstřelil však nejen gólmana, ale i bránu.

Po standardní situaci se na zadní tyči natahoval po míči Sereinig, ale nedosáhl na něj. Bude se kopat od Gratzeiovy brány.

78
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Schloffer, přichází Schmerbock.

77
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Herbert Rauter, přichází Pichlmann.

Martin Augustin

Branky: 10. Djuricin, 60. Djuricin (pen.), 68. Klem, 74. Offenbacher – 12. Schöpf, 22. Rauter

Karty:   17. Hadžić (STG), 51. Beichler (STG), 56. Offenbacher (STG), 77. Madl (STG), 85. Djuricin (STG), 90+4. Barbarić (STG) – 27. Pollhammer (WIE), 34. Schöpf (WIE)

SK Sturm Graz: Gratzei – Todorovski (66. Spendlhofer), Madl (C), Barbarić, Klem – Hadžić, Offenbacher – Schloffer (78. Schmerbock), Beichler (90+4 Piesinger), Stanković – Djuricin
    Náhradníci: Pliquett – Tadic, Piesinger, Rosenberger, Spendlhofer, Schmerböck, Lovric

SC Wiener Neustadt: Vollnhofer – Mimm (C), Deutschmann, Sereinig – Pollhammer, Kainz, Freitag, Denner – Schöpf (55. Ebenhofer) – Rauter (77. Pichlmann), Tieber (73. Salamon)
    Náhradníci: Schierl – Koch, Salamon, Pichlmann, Ranftl, Maderner, Ebenhofer

Rozhodčí: Ouschan – Winsauer, Gutschi