Lokeren – Waregem 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Lierse 1:0 (kon.) | Gent – Mechelen 3:1 (kon.)
Club Bruggy KV
1:0 (1:0)
Lierse SK
Neděle 03.08.2014, 18:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League

90+2
    Poslední střídání hostů, Rami Bensebaini nahradil Wamberta.

83
    Poslední střídání domácího týmu, Jesper Jørgensen nahrazuje Nicoláse Castilla.

76
    Domácí udělali druhou změnu v kádru, Maxime Lestienne má dnes splněno, zbývající minuty odehraje Waldemar Sobota.

70
    Domácí střídají, Víctor Vázquez za potlesku tribun míří na lavičku, do zápasu se zapojí Nikola Storm.

62
    Druhá změna hostů, odstoupil Zizo, místo něj se na trávníku objevil Apostolos Vellios.

46
    Hosté udělali do druhé půle jednu změnu, v utkání už nepokračuje Thomas Wils, místo něj nastoupil Faysel Kasmi.