Nitra – Pavlodar 3:6 (kon.) | Třinec – Minsk 2:3 (1:3 po s.n.) | Trenčín – Senica 2:2 (2:1 po s.n.)
Poprad – Martin 4:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Slavia – Liberec 1:0 (kon.)
Kladno – Motor ČB 7:2 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Jastrzębie – Vítkovice 4:3 (kon.)
Znojmo – Jihlava 2:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Piešťany – Francie U23 3:2 (2:0 po s.n.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:2 (0:0, 1:2, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 05.08.2014, 18:00 • Zimní stadion Znojmo • Přípravné zápasy

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Rozhodující samostatný nájezd si připisuje JAKUB SCHEJBAL.

Schejbal to udělal podobně jako před chvílí Seman, ale tentokrát místo u tyčky našel. 0:1

58:26
    Těžké chvíle pro Jihlavu, za podražení je vyloučen na dvě minuty Kaláb (JIH).

57:55
    Orli právě vstřelili branku!
    Pavlikovský nabil na kruhy MARTINU PODEŠVOVI a ten bombou pod horní tyč nedal Sáblíkovi šanci. Znojmo tak zaslouženě vyrovnává.
    Asistence: Richard Pavlikovský.

56:49
    Také Znojmo si zahraje přesilovku, za podražení je vyloučen Dobrovolný (JIH).

56:05
    Hosté vstřelili gól, ale ten nebyl pro kopnutí uznán.

54:11
    Necelých šest minut před koncem přichází vyloučení na straně Znojma. Za držení je vykázán z ledu Pucher (ZNO).

39:12
    A hned se síly obracejí. Vyloučen Důras (JIH) – dvě minuty za držení hole.

36:56
    Další vyloučení Znojma. Na trestnou lavici odešel Tomas (ZNO) – dvě minuty za nedovolené bránění.

34:27
    I domácí se dočkali branky. Střelu od modré v podání Lattnera ještě Sáblík zneškodnil, ale na následnou dorážku od ONDŘEJE FIALY už nedosáhl. Asistence: Jan Lattner.

33:58
    Po Grofově ráně od modré zvoní tyč!

33:34
    Přehlídka vyloučení pokračuje. Na trestnou putuje Podlipník (JIH) – dvě minuty za držení.

33:03
    Síly na ledě se srovnají. Vyloučen Pavlikovský (ZNO) – dvě minuty za hákování.

32:39
    Znojmo si ale i tak zahraje přesilovku. Vyloučen Briják (JIH) – dvě minuty za napadení.

27:14
    Dukla právě vstřelila branku!
    Skvělou kombinaci předvedli hosté, na jejím konci stál MICHAL DŮRAS, jenž zakončoval do odkryté brány. Asistence: Adam Zeman a Matič Podlipník.

26:33
    A ještě jedno vyloučení na straně Znojma. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Ondřej Fiala (ZNO).

26:15
    Orli jdou do tří. Vyloučen Sova (ZNO) – dvě minuty za hru vysokou holí.

24:40
    Další vyloučení Znojma. Vyloučen Bača (ZNO) – dvě minuty za krosček.

23:43
    Přesilovka byla využita po skvělé kombinaci. Kaláb vypálil od modré, jeho projektil ještě Nechvátal pokryl. Třetí dorážka v řadě v podání ROMANA MIKEŠE už ale byla nad jeho síly. Asistence: Michal Důras a Tomáš Kaláb.

23:02
    Vyloučen Šeda (ZNO) – dvě minuty za podražení.

19:29
    Další přesilovka pro domácí. Vyloučen Podlipník (JIH) – dvě minuty za krosček.

12:05
    Vyloučen Briják (JIH) – dvě minuty za krosček. První přesilovka Orlů.

11:57
    Peter Pucher se zjevil sám před Sáblíkem, ale po pečlivě mířeném vystřelení jej nepřekonal!

06:17
    První vyloučení zápasu! Dvě minuty si odsedí Marek Drtina (ZNO) – dvě minuty za podražení.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 35. Fiala (Lattner), 58. Podešva (Pavlikovský) – 24. Mikeš (Důras, Kaláb), 28. Důras (Zeman, Podlipník), rozh. náj. Schejbal

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Bača) – Grof, Bořuta, Bača, Pavlikovský, Štach, Nemčík, Sova, Drtina – Tomas, Fiala, Lattner – Špaček, Bartoš, Havlík – Podešva, Pucher, Beránek – Beroun, Šeda, Novák – Číp.
    HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Kaláb, Briják, Dobrovolný, Schejbal, Kolda, Podlipník – Melenovský, Štěpánek, Prokš – Březina, Důras, Zeman – Čachotský, Kuřítko, Malec – Mikeš, Seman, Kadlec.

Rozhodčí: Homola, Pokorný – Reich, Rampír