Wiler-Ersigen – Vítkovice 7:2 (kon.) | Otrokovice – Pixbo Wallenstam 0:2 (kon.) | Bulldogs – IBK Dalen 0:4 (kon.)
Sumiswald – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Sparta – TJ Chodov 0:2 (kon.) | Falun – Köniz 4:2 (kon.)
Happee – Tatran 1:6 (kon.) | Bohemians – Lerum 2:7 (kon.) | Pixbo Wallenstam – IBK Dalen 4:1 (kon.)
Vítkovice – Bulldogs 0:2 (kon.) | Sumiswald – Wiler-Ersigen 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 1:2 (0:2 po s.n.)
Falun – Happee 5:3 (kon.) | Tatran – Köniz 2:6 (kon.) | Bohemians – TJ Chodov 2:6 (kon.)
Pixbo Wallenstam – Sumiswald 7:4 (kon.) | Lerum – Sparta 4:2 (kon.) | Wiler-Ersigen – IBK Dalen 2:2 (kon.)
Bulldogs – TJ Chodov 2:3 (1:2 po s.n.) | Falun – Tatran 4:4 (kon.) | Otrokovice – Lerum 1:2 (kon.)
Köniz – Happee 2:6 (kon.)
Pixbo Wallenstam IBK
4:1 (0:1, 4:0)
IBK Dalen
Pátek 15.08.2014, 14:10 • Hala Podvinný Mlýn • Czech Open - Muži ELITA

Utkání končí vítězstvím Pixba, které ve druhé polovině dokázali bravurně otočit utkání a zlomit vítězství na svou stranu. Další zápas začne za několik málo okamžiků. (15:14:11)

40:00

39:34
    Míček skončil v brance, ovšem po faulu Pixba a tak gól neplatí.

38:33
    Dalen hraje v šesti a míček mířil do prázdné branky, Pontus Eriksson jej na poslední chvíli vyráží.

38:08
    Na trestné lavici opět končí Milan Tomašík, tentokráte opět za hrubost, ale na pět minut. Na druhé trestné skončil jeho sok Martin Ojaniemi, taktéž za hrubost, ale pouze na dvě minuty.

37:26
    Zakončení Alexandera Anderssona nekončí brankou a domácí lavička se zlobí, že byl hráč hákován.

36:52
    Další faul, nyní ale ve prospěch vedoucího celku.

35:59
    Průnik Nysstedta končí faulem a Dalen může zaútočit a zkorigovat stav utkání.

34:44
    Pixbo dále tlačí a hosté z Dalenu, zdá se, s utkáním již nic moc neudělají.

33:16
    Pixbo Wallenstam právě vstřelilo branku!
    Dalen již byl sice v plném počtu, ovšem do obranné fáze se navrátilec Tomašík nestačil dostat a EMIL JULKUNEN zvyšuje již na 4:1. Asistence: Oskar Henriksson.

33:14
    Dalen hraje v plném počtu, ale ihned inkasuje.

32:13
    Dalen se v oslabení semknul a brání zatím na výbornou.

31:14
    Za sekání míří na trestnou lavici Milan Tomašík.

30:18
    Borci z Dalenu se na chvíli osvobodili ze zajetí, ale branka zůstává pro druhou půli uzamčena.

29:21
    Pixbo na hřišti kraluje a nepouští Dalen ani ze své poloviny.

27:14
    Neuvěřitelné! Hráči v červenobílém přidávají hned třetí branku během tří minut. Tato se připíše PATRIKU DÓŽOVI, který s přehledem prostřelil Hörnqvista. Asistence: Linus Henriksson.

26:18
    To byla rychlost, přesně po jedné minutě Pixbo otáčí stav utkání. O branku se postaral kapitán MARTIN ÖSTHOLM. Asistence: Oskar Henriksson.

25:18
    A kombinace se vyplácí. Andreasson vyslal do šance KASPER HYDÉNA, který se nemýlí a vyrovnává. Asistence: Jesper Andreasson.

24:53
    U míčku je Pixbo a snaží se propracovat k soupeřově brance.

Nikol Kuncová

Branky a nahrávky: 26. Hydén (Andreasson), 27. Östholm (O. Henriksson), 28. Dóža (L. Henriksson), 34. E. Julkunen (O. Henriksson) – 16. Kronberg (Bodén)

Pixbo Wallenstam IBK: Hedlund (Adler, Kuylenstierna) – Andersson, Calebsson, Henriksson O., Andreaason, Fors, Milesson, Ojaniemi, Östholm, Wiklund, Bringestedt, Degeryd, Dóža, Henriksson L., Hydén, Julkunen E., Julkunen, Malmström, Selindh
    IBK Dalen: Hörnqvist (Bylund, Rudeström) – Adam Berglund, Linderberg, P. Erikson, Johansson, Ljunggren, Lundström, Nysstedt, Suchánek, Anderson, Andreas Berglund, M. Berglund, Bodén, J. Erikson, Kronberg, Larsson, Sakayan, Sedin, Stenbäck, Tokoš, Tomašík

Rozhodčí: Jakub Furmánek, Vlastimil Šolc