Bohem. Pr. – Jirny 2:2 (4:5 po pen.) | Písek – Vltavín 0:1 (kon.) | Chomutov – Domažlice 0:5 (kon.)
po penal. (4:5)
Bohemians Praha
2:2 (1:0)
SK Viktorie Jirny
Sobota 16.08.2014, 10:15 • SK Prosek • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

-5
    Dobré dopoledne z pražského Střížkova. Dnes spolu budeme sledovat utkání mezi Bohemkou a Jirnami.

Bohemians Praha: Winter – Šandera, Štoček, Laštovka (K), Křeček, Kocourek, Hruška, Sedláček, Nešpor, Boček, Mareš.
    Náhradníci: Sedláček, Trýzna, Melechovský, Volek, Fikejz, Neuberg, Brauneis.

SK Viktorie Jirny: Ducheček – Parys, Cafourek, Sejtarija, Stehlík, Kejha (K), Dubský, Smola, Vandas, Teplý, Šulc.
    Náhradníci: Vacek, Bukač, Šimek, Vehabovic, Havierník, Jícha.

Rozhodčí: Vnuk – Hocek, Šimáček.

1

2
    Hned v úvodu utkání si připisuje nepřesné zakončení Dubský. Jeho střela z vápna byla velmi unáhlená.

5
    Kocourek nyní zkazil finální přihrávku. Velká škoda pro domácí, poněvadž akce se rozvíjela nebezpečně.

10
    Obrovská šance Pražanů! Nejprve střilel z úhlu Křeček a následně hlavou dorážel Štoček, ale ani jeden si na golmana nepřišel.

15
    Mareš nebezpečně centroval do vápna, ale obrana Jiren byla pozorná a odvrátila na rohový kop.

16
    Hosté se pro tentokrát ubránili.

17
    Po chybě v obraně Jiren se do vyložené šance dostal Štoček, ovšem v šanci selhal, neboť nastřelil jen brankáře.

19
    Bohemians Praha právě vstřelili branku!
    Teď už se JAN ŠTOČEK prosazuje! Ducheček s Cafourkem předvedli v obraně školáckou chybu a nabídli tak Střížkovu lacinou branku.
    Štoček - 1:0

22
    Vandas mohl srovnat skóre, ale střela zpoza vápna mu nesedla a branku tak nakonec přestřelil.

25
    Kocourek nám názorně ukázal, jak promarnit nadějný brejk. Ze své ideální pozice vytěžil jen rohový kop, s kterým si obrana hostů poradila.

26
    Hezká akce Pražanů zakončená střelou do odkryté svatyně. Nicméně radost zelenobílým překazil zdvižený praporek pomezního.

30
    Jirny se dostali po delší době do zakončení. Dubského střela byla však zblokována na rohový kop. Z něj hosté nic kloudného nevymysleli.

31
    Jirny se rozhodli vystřídat. Hřiště opustil Ondřej Cafourek a místo něj přišel David Vacek.

34
    Pohlednou akci Bohemky zakončil Sedláček střelou do golmanovy náruče.

43
    Hosté se snaží do poločasu vyrovnat. V posledních minutách mají rozhodně více ze hry.

45

První poločas je minulostí. Klokani vedou díky brance Štočka 1:0! Středočeši však rozhodně nic nevzdávají a můžeme se jen těšit, co v druhém poločase předvedou v honbě za vyrovnáním.

46

50
    Bohužel fotbalu chybí potřebný drive, poněvadž hra je plná nepřesností a faulů.

60
    Bohemians působí v druhém poločase velmi nervózním dojmem, naopak Jirny hru zpřesnili a ženou se za vyrovnáním.

61
    Vandas nyní mohl potvrdit moje slova, ale jeho střela nakonec skončila těsně vedle!

62
    Klokani poprvé v utkání vystřídali. David Fikejz nahradil Daniela Kocourka.

64
    Fikejz chttěl nasadit jesličky jednomu z obránců, ten však jeho úmysl vystihl a míč mu sebral.

66
    Bohemians Praha právě vstřelili branku! Sedláček našel svým centrem hlavu JANA ŠTOČKA a ten se ve vyložené šanci nemýlil.
    Štoček - 2:0.

68
    Jirny právě vstřelily branku!
    Hosté po standartní situaci snižují! Hlavou se prosadil TOMÁŠ DUBSKÝ.
    Dubský - 2:1.

70
    Dnešní utkání sleduje 352 diváků.

71
    Středočeši podruhé v utkání vystřídali. Patrika Šulce nahradil Radek Bukač.

74
    A máme tu vyrovnáno! Po zmatcích v obraně domácích se z dorážky prosazuje PAVEL VANDAS.

75
    Klokani reagují na vývoj utkání střídáním. Místo Michala Sedláčka si přišel zahrát Ales Melechovský.

75
    V tu samou chvíli opustil trávník i Jan Boček a místo něj přišel Zdeněk Volek.

85
    Po rohovém kopu velmi nebezpečně hlavičkoval Dubský, ale branku nakonec o kousek minul.

89
    Hosté vystřídali. Josef Šimek nahradil Pavla Vandase.

90
    Vystřídali i Pražané. Místo Miroslava Mareše přišel Jan Neuberg.

90+1
    Sledujeme další střídání. Lukáš Havierník nahradil Jakuba Teplýho.

90+1
    Druhý poločas skončil.

O vítězi utkání rozhodnou pokutové kopy!

Střílení penalt začíná.

Křeček střelou na opačnou stranu, než šel golman, posílá Pražany do vedení!
    Křeček dává

Bukač srovnává na 1:1.
    Bukač dává.

Hruška nekompromisní střelou proměňuje. Stav je 2:1.
    Hruška dává.

Kejha srovnává na 2:2.
    Kejha dává.

Fikejz střílí branku a stav série je tak 3:2.
    Fikejz dává

Dubský srovnal na 3:3.
    Dubský dává.

Volek nezaváhal a posílá Bohemku opět do vedení. Stav je 4:3.
    Volek dává.

Vacek neproměnil a stav tak zůstává 4:3!

Havieník neproměnil.

Štoček přestřelil branku a stav tak zůstavá 4:4.
    Štoček neproměnil.

Smola proměnil a Jirny tak vítězí 5:4.
    Smola dává.

Bohemians ve druhém poločase ztratili dvoubrankový náskok a nakonec selhali i v penaltách. Jirny si tak z Prahy odváží 2 body. (12:22:44)