Pardubice – Mladá Boleslav 0:1 (0:1 po s.n.) | Sparta – Kometa Brno 3:2 (2:1 po s.n.) | Hr. Králové – Chomutov 3:4 (kon.)
Třinec – Zlín 1:2 (0:1 po s.n.) | Pardubice – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Chomutov – Třinec 3:4 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 4:0 (kon.) | Pardubice – Sparta 0:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 0:4 (kon.) | Chomutov – Zlín 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Třinec 7:1 (kon.)
HC Sparta Praha
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 16.08.2014, 12:15 • ČEZ Arena Pardubice • Turnaj staršího dorostu

Třetí třetina také skončila stavem 0:1, a tak se Středočeši radují z výhry 3:0 na Pražany. Třetí gól hostů a druhý v zápase vstřelil ve 31. minutě Patrik Rypar (2). (14:35:06)

45:00
    Po skončení zápasu dostává Pacovský sedmi minutový osobní trest za nesportovní chování, když nezkrotil své emoce a udeřil hokejkou do mantinelu.

45:00

44:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a troufám si říct i celého zápasu.

42:56
    Puk po zásahu Krofty skončil mimo mantinely.

42:23
    Seniov z mezikruží pálí jen do klína Krofty.

41:36
    Spartě snad dnes není souzeno vstřelit aspoň čestnou branku, její hráči selhávají i v šancích, které spadají do kategorie vyložených.

40:59
    Po samostatné akci Dubského dorážel Michnáč, ale puk v brance znovu neskončil.

40:00
    Do konce třetí části zbývá pět minut a Spartě letí čas dvakrát rychleji.

38:36
    Pražský Kulda dvakrát ve vyložené šanci před Kroftou, nedává.

37:29
    Hokejisté z hlavního města automobilů drží touš na svých čepelích a soupeři ho až na pár výjimek prakticky nepůjčují.

35:46
    Klička před modrou čarou znamená ofsajd a přibrždění útočné snahy hostů.

34:35
    Jakub Planý je nadále při chuti a vybojovává i ztracené kotouče. Opět potrápil domácí zadáky.

32:41
    Krofta i nadále drží čisté konto a to i s notnou dávkou štěstí. Puky ho dnes až příliš často trefují do chráničů.

32:12
    Plány Sparty Praha tak berou velmi brzy za své a Středočeši jsou i nadále aktivnější a stále při chuti.

30:42
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Opakovaná dorážka PATRIKA RYPARA znamená navýšení vedení hostů už o tři branky! Asistence: Jan Prokop, Dominik Skořepa.

30:01

Druhá perioda nám přichystala jediný gól a opět straně hostů z Mladé Boleslavi, kteří tak navýšili své vedení. Ve 22. minutě zvýšil na 2:0 z pohledu hostů Dominik Skořepa. V poslední třetině se dá očekávat tlak domácích Pražanů, kteří už nemají na co čekat a nejspíš vrhnou všechny síly do ofenzivy. Třetí třetina začne přibližně ve 14:12.

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 4. Ďurčák (Kalas), 22. Skořepa (Rypar), 31. Rypar (Prokop, Skořepa)

HC Sparta Praha: Hofman (Chour) – Bureš, T. Jandus, H. Jandus, Eliáš, Dušek, Jeřábek, Pacovský, Sedliský, Vlad, Procházka, Pšenička, Kulda, Michnáč, Komárek, Dubský, Kadlec, Fencl, Seniov, Srámok, Sup.
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Mattis, Marček, Tichý, Ďurčák, Mlčoch, Rečinský, Vodseďálek, Vřídil, Prokop, Skořepa, Planý, Tydlačka, Kalaš, Vajsejtl, Dančišín, Rypar, Straka, Ficek, Kalus

Rozhodčí: Padevět – Mrázek, Louda