Pardubice – Mladá Boleslav 0:1 (0:1 po s.n.) | Sparta – Kometa Brno 3:2 (2:1 po s.n.) | Hr. Králové – Chomutov 3:4 (kon.)
Třinec – Zlín 1:2 (0:1 po s.n.) | Pardubice – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Chomutov – Třinec 3:4 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 4:0 (kon.) | Pardubice – Sparta 0:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 0:4 (kon.) | Chomutov – Zlín 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Třinec 7:1 (kon.)
Piráti Chomutov
3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Sobota 16.08.2014, 14:30 • ČEZ Arena Pardubice • Turnaj staršího dorostu

Třinečtí Oceláři předvedli skvělý obrat a dvěma brankami: 35. minuta Fedor a 42. minuta Bartko vyhrávají střetnutí s Piráty z Chomutova. Častá vyloučení stála Chomutov zápas, který měli ve svých rukou. (16:03:56)

45:00

44:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

43:47

43:07

42:47
    Vyloučení Oceláři Třinec! Murín dostává menší trest za hákování.

42:07
    Vyloučení Piráti Chomutov! Adámek dostává menší trest za faul kolenem.

42:00
    Třinec právě vstřelil branku!
    Přesilovka je využita! Bartko po dorážce nedal Zvědělíkovi žádnou šanci. Asistence: Poruba

41:41
    Vyloučení Piráti Chomutov! Lyszczarcyk dostává menší trest za podražení.

41:27

40:27
    Vyloučení Oceláři Trinec Hosté hráli v šesti! Trest za hráčskou lavici odpyká Škorpík.

40:12
    Třinecký Poruba teď rozdává hity po celém kluzišti.

39:26
    Zvědělík kryje před třineckými útočníky.

38:02
    Škorpík ve velké příležitosti nezasunul puk v brankovišti. Obrovská škoda pro Oceláře, obrat by byl na světě.

37:47

37:19

36:47
    Vyloučení Piráti Chomutov! A je rázem po přesilovce. Domácí Hajič je vyloučen za faul kolenem.

36:19
    Vyloučení Oceláři Třinec! Švaňa si odpyká menší trest za hru vysokou holí.

35:43
    Škorpík málem využil zaváhání domácí obrany a prověřil Zvědělíka, který trochu znejistěl.

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 8. Toman (Rohla), 10. Lysczarcyk (Bednařík), 21. Toman (Polák) – 19. Poruba (TS), 28. Švaňa (Murín, Flok), 35. Fedor (Stuchlík), 42. Bartko (Poruba)

Piráti Chomutov: Zvědělík (Strejc) – Lidák, Hajič, Muchka, Hlaváček, Dvořák, Groger, Petržílka, Novák, Běhula, Bednařík, Toman, Rohla, Adámek, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Dejmek, Palička, Šilar, Jindra
    HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Loubal) – Adámek, Bartko, Janiczek, Radzienciak, Hrachovský, Imrich,Valíček, Poruba, Švaňa, Škorpík, Murín, Sztwiertnia, Plitko, Matějka, Stuchlík, Bárci, Fedor, Kaukič, Flok

Rozhodčí: Tis – Prokeš, Potůček