Polsko – Česko 27:20 (kon.)
Polsko
27:20 (12:11)
Česko
Neděle 17.08.2014, 19:30 • Hala Sportowo-Widowiskova Gdynia, Gdyně (Polsko) • ME do 18 let - muži

57
    Polský výběr v plném počtu. (26:19) (26:19)

56
    Oddechový čas pro Polsko. (26:19) (26:19)

55
    Polský výběr si za svůj surový faul vyfasoval od rozhodčího dvouminutový trest. (26:19) (26:19)

53
    Polští hráči budou 2 minuty oslabeni o jednoho hráče. (25:18) (25:18)

53
    Český výběr v plném počtu. (25:18) (25:18)

51
    Poláci vedou i pomocí branky Kowalczyka o 5 branek. (23:18) (23:18)

51
    Na 2 minuty je vyloučen Miroslav Štohanzl. (22:18) (22:18)

49
    Oddechový čas pro Českou republiky. (21:17) (21:17)

46
    Oddechový čas pro Polsko. (20:16) (20:16)

44
    František Dědeček s přehledem proměňuje sedmimetrový hod střelou k pravé tyči, nad rameno polského brankáře. (19:16) (19:16)

43
    Češi zkoušejí znovu hru bez brankáře. Vyplatilo se. Hráči České republiky mají k dispozici sedmimetrový hod. (19:15) (19:15)

41
    Výběr Polska v plném počtu. (18:15) (18:15)

39
    Franc trefuje svojí tvrdou střelou břevno domácí brány. Následně zůstává český střelec ležet na zemi a drží se za nohu. To nevypadá moc dobře. (17:13) (17:13)

39
    Mrozowicz je vyloučen na 2 minuty za svůj faul na hranici brankoviště. (17:13) (17:13)

36
    Český výběr v plném počtu. (15:13) (15:13)

34
    Společně s faulem byl nařízen sedmimetrový hod, který proměňuje kdo jiný, než Brukwicki. (15:13) (15:13)

34
    Český celek si zahraje oslabení. Na 2 minuty byl vyloučen Václav Franc. (14:13) (14:13)

33
    Dědečkova střela k levé tyči z pozice sedmi metrů je úspěšná. (13:13) (13:13)

33
    Za faul na hranici brankoviště je nařízen sedmimetrový hod pro Českou republiku. (13:12) (13:12)

31
    Kašpárek orazítkoval břevno polské brány. (12:11) (12:11)

28
    Hráči Polska vstřelili již jedenáctou branku a srovnali tak krok s Českou republikou. Společně s míčem dostal jeden z polských hráčů do brány i českého brankáře, kterého ve vzduchu takřka smetl. (11:11) (11:11)

28
    Výběr České republiky v plném počtu. (10:11) (10:11)

27
    Oddechový čas pro Českou republiku. Do konce prvního vyloučení schází 15 sekund. (9:11) (9:11)

26
    Po šesti minutách čisté hry se do české brány trefuje ze sedmimetrového hodu Borys Brukwicki. (9:11) (9:11)

26
    František Dědeček je vyloučen na 2 minuty za bránění ve hře v brankovišti. Polští dorostenci mají navíc k dispozici sedmimetrový hod a budou hrát ještě několik desítek sekund v dvojnásobné přesile. (8:11) (8:11)

19
    Brukwicki proměňuje nařízený sedmimetrový hod. (7:6) (7:6)

18
    Tým Polska v plném počtu. (6:6) (6:6)

17
    Oddechový čas pro Polsko. (6:6) (6:6)

16
    Polský hráč je vyloučen na 2 minuty za úder do obličeje. (6:6) (6:6)

15
    Střelou takřka z nulového úhlu překonává domácího brankáře Mubenzem. Češi podruhé v zápase vedou. (5:6) (5:6)

12
    Zblokovanou střelu českého hráče zachytil Skrzyniarz a míč následně putoval do trháku. Polský hráč však trefil břevno české svatyně. (5:4) (5:4)

12
    Brukwicki proměňuje nařízený sedmimetrový hod střelou do levého horního rohu. (5:4) (5:4)

11
    Společně s nařízeným sedmimetrovým hodem obdržel David Bičiště žlutou kartu. (4:4) (4:4)

11
    Střela Kašpárka se odráží od tyče zpět do hry! (4:4) (4:4)

7
    Čeští mladíci nastřelují pouze břevno polské brány. (2:2) (2:2)

7
    Polští házenkáři sice vsítili branku, ale sedmimetrový hod bude ještě jednou opakován. (1:2) (1:2)

7
    Proti českému týmu je nařízen sedmimetrový hod. (1:2) (1:2)

6
    Výběr Polska v plném počtu. (1:1) (1:1)

6
    Ondřej Šafránek využívá sedmimetrový hod k vyrovnání skóre. (1:1) (1:1)

6
    Proti Polsku je nařízen sedmimetrový hod, kterému předcházel faul v brankovišti. (1:0) (1:0)