Šumperk – Lipt. Mikuláš 0:0 (zruš.) | Poprad – Banská Bystrica 4:3 (kon.) | K. Vary – Vladivostok 2:3 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Tomeček pálil z mezikruží. Jeho střelu dokázal ještě Nalimov vyrazit, ale jen na hůl RADIMA HRUŠKY, který puk dorazil do prázdné brány. Asistence: Vojtěch Tomeček, Branislav Kubka.

53:51
    Domácí budou mít možnost přesilové hry. Andrej Sigarev si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

45:59
    Navíc teď na trestnou lavici Stanislav Balán, který se provinil nedovoleným bráněním.

44:15
    Domácím se daří snížit! JAROMÍR KVERKA měl připravenou hůl před Nalimovem a dokázal přesně tečovat Tomečkovu střílenou přihrávku za ruského gólmana. Asistence: Tomáš Harant, Vojtěch Tomeček.

41:12
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    teď už to vypadá se šancemi domácího týmu špatně. Admiral zůstal v útočném pásmu a po tlaku do brány dotlačil kotouč za Závorku RICHARD GYNGE. Asistence: Ilja Davydov, Andrej Sigarev.

38:45
    Další přesilová hra pro Vladivostok. Dominik Vaněk putuje na trestnou lavici za podražení.

36:44
    A je to již o dvě branky. Admiral využívá přesilovou hru, když Kuzněcov nahrál před bránu, kde s připravenou hokejkou čekal KONSTANTIN MAKKAROV, který již měl práci hodně usnadněnou. Asistence: Alexander Kuzněcov.

35:24
    Přesilovou hru si zahraje i Admiral. Radek Duda byl při napadání příliš aktivní a jde si sednout na trestnou lavici za vysokou hůl.

30:46
    Hosté jdou do vedení! ANDREJ SIGAREV dostal puk před bránu, ale ještě chtěl přihrávat. Nakonec trefil hůl jednoho z domácích obránců, který puk srazil za bezmocného Závorku. Alexej Ugarov, Logan Pyett.

28:57
    Velká šance i na druhé straně! Makkarov a Kuzněcov ujížděli dva na jednoho a první jmenovaný nedokázal po přihrávce trefit úplně prázdnou bránu.

27:29
    Další obrovská šance Tomečka, který byl sám mezi kruhy, ale Nalimov dokázal jeho střelu vytěsnit vyrážečkou nad bránu!

26:38
    Až nyní ujížděl Stanislav Balán sám na Nalimova, ale jeho forhendový blafák končí na betonu hostujícího gólmana.

21:57
    Alexej Ugarov je odeslán na trestnou lavici za podražení a následuje další přesilová hra domácích.

16:50
    Jaromír Kverka ve velké šanci! Dostal kotouč na brankovišti, jenže nedokázal přehodit Nalimovův beton.

16:12
    Síly na ledě se vyrovnají. Radim Hruška si odsedí dvě minuty na podražení.

14:49
    Jenže je tu další přesilová hra pro Energii. Jan Kolář si jde sednout na dvě minuty za nedovolené bránění.

12:34
    Druhá přesilová hra pro energetiky. Ilja Davydov si odsedí dvě minuty za podražení.

08:06
    Vladivostok hraje v plném počtu, ale velkou šanci měl teď Pšurný, který ale před prázdnou bránou promáchl.

06:06
    První vyloučení zápasu a přesilová hra po Energii. Za podražení si odsedí dvě minuty Artěm Podčindjalov.

David Košinár

Branky a nahrávky: 45. Kverka (Harant, Tomeček), 56. Hruška (Tomeček, Kubka) – 31. Sigarev (Ugarov, Pyett), 37. Makkarov (Kuzněcov), 42. Gynge (Davydov, Sigarev)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Redlihs, Kvapil, Šmach, Kubka, Deyl, Harant, Dvořák, Gorčík – Štáls, Balán, Duda – Vachovec, Hruška, Koblasa – Pšurný, Heizer, Tomeček – Rohan, Kverka, Vaněk
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Stelmark) – Naumenko, Kolař, Davydov, Pyett, Volodin, Krasovskij, Zemčenok, Kuzmin – Bergfors, Zubov, Ivanov, Gynge, Sigarev, Vladislav Ušenin, Ugarov, Vyčeslav Ušenin, Gorškov, Podčindjalov, Kuzněcov, Makkarov

Rozhodčí: Florián, Zubzanda – Belko, Schopf