Besiktas – Arsenal 0:0 (kon.) | Kodaň – Leverkusen 2:3 (kon.) | Neapol – Ath. Bilbao 1:1 (kon.)
Salzburg – Malmö 2:1 (kon.) | FCSB – Ludogorec 1:0 (kon.)
SSC Neapol
1:1 (0:1)
Athletic Bilbao
Úterý 19.08.2014, 20:45 • Stadio San Paolo, Neapol • Liga mistrů (předkola)

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:38:19)
    Iker Muniain byl vyhlášen Mužem zápasu

Je dobojováno! Sledovali jsme zápas, který toho příliš nenabídl, ale dvě branky jsme nakonec viděli. Bilbao se dostalo do vedení, když se trefil v prvním poločase Muniain. Ve druhém dějství Neapol přidala a Higuain dokázal vyrovnat. Argentinec mohl poslat italský celek do vedení, ale z malého vápna se neprosadil a duel skončil nerozhodně 1:1. O postupujícím se tak rozhodne až ve Španělsku.

90+4

90+3
    Ani tento roh nic nepřinesl, u míče jsou opět domácí fotbalisté.

90+2
    Hosté ale získali míč a vybojovali další roh, to jim samozřejmě vyhovuje.

90+2
    Z rohu nic nebylo a dopředu už pospíchají domácí fotbalisté.

90+1
    Po bleskové akci je tu rohový kop pro Bilbao.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Bilbao střídalo. Iturraspeho nahrdil Moran.

88
    Domácí se tlačí dopředu, ale Bilbao stále odolává.
    Výtečný zákrok Iraizoze

86
    Higuain měl na noze vedoucí branku, ale jeho střelu z hranice malého vápna hostující brankář neskutečně zlikvidoval!

85
    Už se hraje pouze na polovině hostujícího celku, který ale stále drží cennou remízu.

83
    Bilbao se ale i tentokrát v pohodě ubránilo. Konec utkání patří Neapoli, která se snaží přidat druhou branku.

83
    Po další sražené střele je tu rohový kop pro Neapol.

82
    Z rohu ale nic nebylo a stav zápasu se nemění. Je před námi posledních zhruba deset minutek.