Skalica – Nové Zámky 3:1 (kon.) | Detva – Ferencvárosi TC_dup 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 4:1 (kon.)
Vsetín – Opava 2:1 (kon.) | Havířov – Šumperk 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:0 (kon.)
K. Vary – Litvínov 0:1 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 3:0 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 5:3 (kon.)
Kadaň – Most 3:2 (kon.) | Kolín – Tábor 5:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (kon.)
SHK Hodonín – Trnava 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Füchse 3:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:1 (2:0, 0:0, 3:1)
HC Tábor
Čtvrtek 21.08.2014, 18:00 • Zimní stadion Kolín • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hezké čtvrteční odpoledne z Kolína. Vítám Vás na dalším přátelském utkání kolínských Kozlů, Ti se dnes představí na domácím ledě s týmem HC TÁBOR. V loňské sezóně to byl velmi kvalitní soupeř, tudíž i dnes se očekává kvalitní hokej. V přípravě soupeř dvakrát deklasoval vysokým výsledkem 10:3 a 10:0 zahraniční tým YVERDON LES BAINS. Jak se dnes bude utkání vyvíjet sledujte zde od 18:00!

SC Kolín: Moravec (Sejpal) – Muláček, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Klíma, Barták, Fiala – Jankovský, Kadlec, Morkes – Frolík, Valášek, Malý – Sladký, Šafránek, Zumr – Hlavatý, Mejzr, Semirád – Šifta

Hockey Club Tábor: Klestil (Panec) – Černý, Havran, Dvořák, Hlaváč, Heršálek, Hlaveš, Kellner, Mrkvička, Seidl, Blažek, Matušík "C", Kolomý, Kratochvíl, Zayml, Barbora

Rozhodčí: Kubeš – Špringl R. st, Špringl R. ml..

00:01

00:35
    O úvodní buly byl velký boj, oba týmy šly do začátku na plno. Lépe na tom byli však hosté a zavezli kotouč až k Sejpalovi, a ihned vyzkoušeli jeho pozornost!

01:02
    O kotouč se bojuje opravdu tvrdě, hráči se nešetří. Bojuje se převážně ve středním pásmu, kde si oba týmy brání své modré čáry.

01:22
    Chybu táborské obrany využil kolínský Martin Mejzr, vypíchl kotouč a objel branku Klestila, a ihned vystřelil. Klestil jeho střelu dobře viděl a včas vyrazil – hra pokračuje.

01:45
    Kohouti ihned svou chybu napravili protiútokem, zavezli kotouč jen do středního pásma, dál je Kozlové nepustili. A o kotouč je opět boj ve středním pásmu.

02:33
    Hra je v poklidným tempu. Zatím oba týmy čtou taktiky toho druhého.

03:50
    Velká šance domácího Davida Šafránka, ten se uvolnil sám v mezikruží a z první vystřelil ránu do Klestila. Ten v klidu kotouč čapl a pozastavil hru.

03:50
    Pokračuje se vhazováním po jeho pravici.

04:20
    Kohouti po vyhrané buly neváhali a zaútočili na domácí protiútokem.

06:08
    Sudí prvně vylučuje domácí! Vyloučen Dominik Zumr na 2 minuty za držení. Kohouti si zahrají dvouminutovou přesilovou hru, využijí ji??

06:33
    Kohouti si zatím drží pásmo u Sejpala, domácí skvěle brání a nedávají jim prostor ke střele.

06:50
    Pár střel od modrých Sejpal dokázal vyřídit a domácí se uvolňují vyhozením kotouče přes 3 čáry.

07:22
    Kohouti se vrátili zpět do pásma a okupují branku Sejpala v přesile.

07:41
    I přes řadu pěkných střel si Sejpal drží čisté konto.

08:08

08:21
    Hosté nedokázali jejich přesilovou hru využít, naopak domácí celek je již kompletní a hru přesunul do třetiny ke Klestilovi.

08:45
    Kozlové právě vstřelili branku!

Domácí celek se dostává po skvělé kombinaci do vedení. Diváci zde mají možnost vidět, že se zatím lépe vede domácím. O vedení svého týmu se postaral sám kapitán JOSEF MALÝ a Kolín již vede 1:0.
    Asistence: David Šafránek, Petr Pýcha.

09:10
    Zakázané uvolnění Kozlů.

09:19
    Hosté se snaží vyrovnat a vytvořili si menší tlak u branky domácích. Zatím, se jim stále nedaří kotouč dostat za Sejpalovy záda.

10:01
    Hra se pozastavila, v útočné třetině domácích se dostal kotouč ven ze hřiště.

10:37
    Jan Blažek se výborně dostal přes všechny kolínské hráče, ale v závěrečné kličce domácího gólmana nepřelstil.

12:11
    Naopak nastává přesilová hra Kozlů! Potrestán Filip Kolomý na 2 minuty za podražení. Jak se povede Kozlům jejich přesilová hra?

12:34
    Kolínská přesilovka začala celkem dobře, již po vyhrané buly se dostali Kozlové ke střele. Klestil byl v pohotovosti, kotouč lehce vyrazil před sebe a táborské obraně již nezbývalo nic jiného než kotouč vyhodit na druhou stranu hřiště.

13:37
    Síly se na ledě vyrovnávají. Vyloučen Pavel Hlavatý (kol) na 2 minuty za napadení. Hra tedy pokračuje na moment 4 na 4.

13:50
    Oba týmy jsou zatím obezřetní, nevytváří příliš velké útoky ve 4.

14:11
    Hosté v plném počtu a začíná jejich další přesilová hra.

14:54
    Domácí opravdu brání ze všech sil, nedávají Táboru prostor ke střele.

15:37

15:55
    Zatím ani jedna přesilová hra nebyla využita. Oba týmy jsou kompletní.

16:29
    Nebezpečný protiútok hostů. Rychle zaútočili na klec domácích. Kotouč však skončil po odražení od Sejpalova betonu v ochranné síti.

16:29
    Vhazuje se po levici Sejpala.

17:03
    Buly vyhráli hosté a kotouč se snažili držet ve třetině u Sejpala, k žádnému velkému tlaku nedošlo, Kozlové kotouč vybojovali a hru přesunuli na druhou polovinu hřiště ke Klestilovi.

18:00
    Hosté budou hrát opět 2 minuty ve 4! Potrestán Ladislav Hlaveš na 2 minuty za držení. Využijí Kozlové přesilovku nyní?

18:22
    Hosté nyní nedávají šanci ke střele naopak domácím, napadají hráče ve čtyřech a po vybojování kotouče, ho posílají ven z pásma.

19:02
    Kozlové se zatím nedostali k pořádné střele!

19:52

Tak přeci jen na poslední chvíli Kozlové svou přesilovou hru využívají! Do branky hostů se trefil JAN HANZL a zvyšuje skóre domácích na 2:0!
    Asistence: Michal Klíma.

19:52

20:00

20:18
    Kohouti rozehráli druhou třetinu lépe oproti domácím, a zavezli kotouč k Sejpalovi.

20:48
    Hra se stále nehne ze třetiny domácího gólmana, hosté atakují jeho branku a domácí mají co dělat aby tento tlak ubránili.

21:12
    Domácí po minutě tlaku hostí, kotouč ubránili a posunuli hru ke Klestilovi. Ve velké šanci byl Milan Valášek, který od kruhu tvrdě vystřelil na Klestila. Ten byl v postřehu a kotouč vyráží a hra pokračuje.

21:41
    Další šance měla trojice Šafránek, Zumr, Sladký, který měli několik pěkných střel na Klestila. Ten v té poslední šance Kolína raději kotouč podržel pod svou lapačkou a pozastavil tak mírný tlak domácích. Hra bude pokračovat vhazováním po jeho levici.

22:20
    Hra se nyní drží ve středním pásmu. Oba týmy bojují o kotouč.

23:11
    Kotouč vybojovali Kohouti a zaútočili do své útočné třetiny, střelu jim však nepovolil domácí obránce Tomáš Pácal, který kotouč vybojoval a následně ho chtěl vyhodit z pásma. Kotouč se odrazil a dopadl až na střídačku hostů. Hra je pozastavena a bude se pokračovat vhazováním ve středním pásmu.

23:31
    Buly ve středním pásmu ovládli Kozlové a vystrčili růžky na Kohouty až v pásmu u Klestila. Ten byl v postřehu a navíc s výbornou obranou hostí, nátlak ubránili a hru pomalu přesunuli ven z pásma.

23:49
    Kohouti vystrašili domácí branku několika střelami, ani jedna nebyla dostatečně průbojná, aby prostřelila domácího brankáře.

25:50
    Potrestán Patrik Hlaváč na 2 minuty za držení. Začíná přesilová hra Kolína.

26:14
    Kozlové se začali radovat, mysleli si že se kotouč dostal za Klestilovy záda, ale sudí rozpažil.

27:44
    Kozlové si stále v přesile drží pásmo u Klestila, ale Tábor dobře brání.

27:50

28:14
    Hosté v kompletním počtu hrají lepší hokej, nežli v první třetině. Posunuli hru k Sejpalovi a několika střelami na něho zaútočili.

28:36
    Ovšem Kozlové po několika desítek sekund vybojovali zpět kotouč a v rychlém protiútoku jeli zastrašit Klestila. Ten neskutečným zákrokem kotouč zachytil a hru přerušil!

29:01
    Hra se na chvíli zklidnila.

31:51
    Hosté střídají brankaře, do branky hostů nastupuje Michael Panec.

32:20
    Kohouti zatím nedovolili Kozlům žádnou střelu!

34:11
    Kohouti mírně zabrali a útočí na domácí branku, zatím bez úspěchu.

35:22
    Domácím se nedaří dostat kotouč ze svého obranného pásma. Hosté jsou v něm velmi důrazní.

35:56
    Ofsajd hostů, pomohl dostat kotouč pryč z pásma domácím. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

37:19
    Hra přerušena. Jeden z táborských hráčů zůstal ležet na ledě u mantinelu. Za tento atak byl vyloučen Václav Jankovský za vražení na hrazení. Hosté mají možnost snížit ve své přesilovce, povede se jim to?

37:39
    Domácí ve čtyřech zaútočili na klec hostů, ale bez šance Panec byl v pozoru.

38:00
    Kotouče se zmocnili opět hosté a hra je nyní v jejich režii. Hru přesunuli k Sejpalovi a svou přesilovou hru si vychutnávají.

39:13
    Útok hostů zastavil jejich ofsajd. Hra pokračuje vhazováním ve středním pásmu.

39:19
    Domácí v plném počtu. Tato přesilová hra opět nevyužita.

40:00

40:01

40:05
    Úvod třetí třetiny vyšel lépe domácím, v klidu si zavezli kotouč za branku Sejpala a Muláček s Pácalem přihrávkami rozehráli útok na Pancovu branku.

40:25
    Útok domácím nevyšel, u Pance na ně číhala dvojice obránců Tábora a ti naopak zahájili protiútok až k Sejpalově brance, kde rychlou střelou překvapili Sejpala, ten kotouč vyrazil a hra pokračuje.

41:05
    Tempo hry velmi zmírnilo.

42:35
    Kozlové si vytvořili tlak u branky Pance.

42:45
    Ale útok byl neúspěšný, skvělou obranou Kohouti poslali kotouč do středního pásma.

43:50
    Kozlové se vrátili zpět do pásma k Pancovi a útočí.

45:00

Už dlouho si Kohouti koledovali o branku, a to se povedlo. Kozlové využili svůj tlak, který si vytvořili začátkem třetí třetiny a MILAN VALÁŠEK, který dostal přesnou přihrávku od Josefa Malého zvýšil náskok Kozlů na 3:0.
    Asistence: Josef Malý, Petr Pýcha

46:21

Kozlové do branky hostů přidávají další kousek! Autorem se stal nováček kolínského "A" týmu PAVEL HLAVATÝ! A náskok týmu domácích zvyšuje již na 4:0!
    Asistence: Martin Barták

47:11
    A hosté opět faulují.Vyloučen Luboš Heršálek na 2 minuty za hrubost. Dají Kozlové další gól v přesilové hře?

47:33
    Hra se ze strany hostů přiostřuje s přibývající minutou.

48:51

Kozlové se rozjeli a nad Táborem již vedou 5:0! O pátou branku domácích se postaral DOMINIK ZUMR s přesnou nahrávkou od Davida Šafránka.

49:08
    Hra je především v režii domácích, nyní si s Kohouty dělají téměř co chtějí.

49:49
    Kadlec přenechal kotouč Jankovskému a ten zpět Kadlecovi, táborská obrana zastavila útok těchto kolínských útočníků těsně před Pancem a kotouč poslali lehce pryč ze třetiny do středního pásma.

50:12
    Skvělý zákrok Sejpala roztleskal místní skupinku diváků.

51:30
    Hra byla přerušena, vyhozením kotouče hřiště.

52:34
    Hra se přesunula opět k Pancovi.

53:31
    Vyloučen David Kellner na 2 minuty za držení a hosté jsou opět oslabeni.

53:53
    Panec nemá stále kotouč pod kontrolou, Kozlové na něho střílejí ze všech stran, Panec zatím všechny střely vyráží.

54:14
    Hosté vyhazují kotouč pryč z pásma.

54:37
    Kozlové jsou zpět u Pance, povede se jim ho nyní prostřelit?

55:02
    Hosté jdou do třech! Vyloučen Luboš Heršálek na 2 minuty za držení. Využijí Kozlové velkou přesilovku?

55:31
    Hosté jsou ve čtyřech a zatím brání dobře.

56:13
    Kozlové mají možnost si vyzkoušet své přesilovky, ty se jim letos zatím daří.

57:02
    Hosté v plném počtu a domácí přesilovou hru nevyužívají!

57:15
    Domácí budou do konce utkání oslabeni o Jiřího Fialu, ten si odpyká 5 minut + do konce utkání trest za faul kolenem! 5 minut si za něho odsedí Pavel Hlavatý, a hosté mají do konce utkání obrovskou šanci snížit!

58:03
    Kozlové jdou do třech. Vyloučen Tomáš Pácal na 2 minuty za hákování.

58:18
    Kohouti krouží kolem Sejpala se svými přihrávkami, ale zatím Kozlové brání o sto šest!

59:01
    Martin Havran od modré tvrdě pálil na Sejpala, ale ten jeho střelu vyrazil a puku se následně zmocnili domácí a vysvobozují se na moment.

59:31
    Tábor právě vstřelil branku!

Hostům se podařilo přeci jen v přesilovce 5 na 3 zaskórovat. O zatím jedinou branku hostů se postaral sám kapitán JAKUB MATUŠÍK. Snížil tak skóre na 5:1.
    Asistence: Tomáš Černý.

59:31
    Tomáš Pácal se vrací do hry, ale přesilová hra Kohoutů pokračuje 5 na 4!

60:00

Utkání SC Kolín vs. Hockey Club Tábor skončilo jasným a zaslouženým výsledkem pro domácí 5:1. (20:01:17)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 9. Malý (Šafránek, Pýcha), 20. Hanzl (Klíma), 45. Valášek (Malý, Pýcha), 47. Hlavatý (Barták), 49. Zumr (Šafránek) – 60. Matušík (Černý)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Muláček, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Klíma, Barták, Fiala – Jankovský, Kadlec, Morkes – Frolík, Valášek, Malý – Sladký, Šafránek, Zumr – Hlavatý, Mejzr, Semirád – Šifta
    HC Tábor: Klestil (Panec) – Černý, Havran, Dvořák, Hlaváč, Heršálek, Hlaveš, Kellner, Mrkvička, Seidl, Blažek, Matušík "C", Kolomý, Kratochvíl, Zayml, Barbora

Rozhodčí: Kubeš – Špringl R. st, Špringl R. ml.