Skalica – Nové Zámky 3:1 (kon.) | Detva – Ferencvárosi TC_dup 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 4:1 (kon.)
Vsetín – Opava 2:1 (kon.) | Havířov – Šumperk 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:0 (kon.)
K. Vary – Litvínov 0:1 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 3:0 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 5:3 (kon.)
Kadaň – Most 3:2 (kon.) | Kolín – Tábor 5:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (kon.)
SHK Hodonín – Trnava 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Füchse 3:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:2 (0:2, 3:0, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 21.08.2014, 18:00 • Kalich Arena • Přípravné zápasy

58:40
    Slovanu se vzdaluje vidina vyrovnání. Dvě minuty za podražení dostává Martin Zdvořáček.

55:26
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za sekání dostává Šimon Antončík.

50:34
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hákování dostává Tomáš Rod.

49:10
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za držení dostává Jakub Šulc.

46:18
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za zdržování hry dostává Jakub Kolář

44:18
    Přesilovou hru si zahrají také hosté. Dvě minuty za hákování dostává Jaroslav Kalla.

41:07
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hákování dostává David Tůma.

35:36
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Euvstathio Soumelidis.

34:48
    Vyloučeni současně za Slovan Kamil Černý a za Stadion Martin Ondráček, oba hrubost.

34:05
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Jan Kloz.

32:48
    Slovan jde do tří! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Vít Budínský a zároveň dostává deseti minutový osobní trest, který odpykává Jakub Suchan.

32:37
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Martin Vágner.

28:03
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za hrubost dostává Adam Chlapík.

26:21
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Ondřej Holomek.

18:05
    Domácí jdou znovu do čtyř. Dvě minuty za hákování dostává Karel Plášil.

12:52
    Po následné strkanici před hostující střídačkou se naplnila trestná lavice. Za hosty Vladimír Brož dostává menší trest za nedovolené bránění, dvě minuty za hrubost dostává Jakub Pořický. Na domácí straně dvě minuty za hrubost dostává Šimon Antončík.

12:18
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hákování dostává Petr Přeučil.

07:13
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za hákování dostává Jung Ahn.

01:04
    Vyloučení hostů. Slovan dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Jakub Suchan.

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 25. Ondráček (Novák, Špelda), 27. Bílek D. (Bílek V., Rys), 34. Kalla (Rys, Bílek) – 10. Kuchynka (Pořický), 20. Budínský (Roubík, Vágner)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (31. Lukáš) – Krstev, Bílek D., Špelda, Šulc, Prášil, Míka, Kolář, Šikner – Rys, Kalla, Bílek V. – Novák, Dvořáček, Ondráček – Antončík, Soumelidis, Chlapík – Ahn, Zdeněk, Brandejský.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke – Černý, Vágner, Kolafa, Zdvořáček, Brož, Holomek, Straka, Baránek – Budínský, Roubík, Rod – Tůma Kloc, Gengel – Markulinec, Vávra, Přeučil – Suchan, Pořícký, Kuchynka.

Rozhodčí: Vrzáček, Krob – Ptáček, Folk