Ústí n/L – Most 17:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
17:0 (9:0, 4:0, 4:0)
HC Most
Čtvrtek 21.08.2014, 17:10 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • Zápasy mládeže

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 17:10 hod.

Stadion:
    Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov;
    souřadnice: 50° 40′ 38″ s. š., 14° 00′ 47″ v. d.;
    kapacita: 6 500 míst

Příjemný čtvrteční podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky přípravného zápasu. Mladší dorostenci HC Slovan Ústí nad Labem vyzvou mladší dorost HC Baník Most.

Slovan sehraje letos čtvrté přípravné utkání, přičemž ze tří předchozích zápasů byl dvakrát úspěšný. Ústecký mladší dorost nestačil 12. srpna 2014 na Piráty z Chomutova, kterým v Bílině podlehl 1:13. O dva dny později čekala mladší dorostence Ústí nad Labem odveta s "B" týmem stejného klubu, žlutomodří ve druhém případě rozstříleli v Bílině Chomutov 17:4. V úterý 19. srpna 2014 se Slovan představil v domácí ligové premiéře, Junioru Mělník nadělil "kanára" (6:0; všechny výsledky z pohledu Slovanu).

Z technických důvodů budeme z utkání přinášet jen důležité informace.

HC Slovan Ústí nad Labem: Paťha (Lejčík) – Štochl, E. Mareš, Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička, Chmela – Dörner, K. Zich, Harkabus – Batryn, T. Čermák, M. Veselý – Gottfried, Herák, Tipán. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

HC Baník Most: Kopta (Huml) – Šešina, Bourek, Beneš, Žák, K. Říha, Aul – Ledvinka, Dibala, Tomeš – Heidenreich, Woznica, Kökény – O. Řehoř, Kitzberger, Dohnal. Trenér: Vladimír Šafner.

Rozhodčí: Místecký – Jedlička, Janíček.

Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí:
    Lukáš Místecký.
    Čároví rozhodčí: Aleš Jedlička, Michal Janíček.

00:01

00:10
    Karel Zich orazítkoval tyč!

02:32
    Ústí n/L právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MATĚJ HARKABUS. Asistence: Karel Zich a Sebastian Dörner.

02:46
    Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Karel Zich a Matěj Harkabus.

04:44
    Gól při signalizované výhodě! Autorem branky je PAVEL GOTTFRIED. Asistence: Mario Tipán a Ondřej Chmela.

07:40
    Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Matěj Harkabus.

09:38
    Autorem branky je KAREL ZICH. Asistence: Sebastian Dörner a Pavel Gottfried.

12:02
    Přesilová hra ve prospěch domácích. Jakub Aul (BMO) inkasoval menší trest za napadení.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

12:47
    Využitá přesilovka! Autorem branky je DMYTRO BATRYN. Asistence: Tomáš Čermák a Marek Veselý.

13:24
    Vyloučení také na opačné straně. Pavel Gottfried (UNL) si musí jít odpykat dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

13:35
    Gól v oslabení! Autorem branky je KAREL ZICH. Asistence: Sebastian Dörner a Erik Mareš.

15:24

16:53
    Autorem branky je KAREL ZICH. Asistence: Sebastian Dörner.

17:46
    Lukáš Ledvinka (BMO) oslabí svůj tým, neboť obdržel menší trest za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

17:55
    Využitá přesilovka! Autorem branky je MAREK VESELÝ. Asistence: Tomáš Stuchlý a Tomáš Čermák.

20:00

Střely na branku v úvodní dvacetiminutovce: 23:1.

Úvodní dvacetiminutovku s přehledem ovládli hokejisté Ústí nad Labem, kterým se podařilo devětkrát prosadit. Zbytek utkání už se bude pravděpodobně dohrávat, Baník má na zdramatizování zápasu čtyřicet minut.

Další třetina začne přibližně v 17:54 hod.

20:01

21:23
    Lukáš Ledvinka (BMO) míří dnes podruhé na trestnou lavici, tentokrát mostecký útočník potrestán dvouminutovým trestem za faul kolenem.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:3.

23:23

23:46
    Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Karel Zich a Jakub Štochl.

23:59
    Lukáš Ledvinka (BMO) jde dnes potřetí za katr, v tomto případě na dvě minuty za faul loktem.

Celkem TM v dnešním utkání: 6.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:4.

24:41
    Využitá přesilovka! Autorem branky je MATĚJ HARKABUS. Bez asistence.

24:57
    Jakub Aul (BMO) zavítá na trestnou lavici dnes podruhé, neboť mu náleží menší trest za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Vyloučení celkem v zápase: 1:5.

26:40
    Využitá přesilovka! Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Tomáš Čermák a Karel Zich.

31:14
    V brankovišti hostů došlo ke změně, Karla Koptu střídá mezi tyčemi Martin Huml.

Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

37:48

39:21
    Lukáš Ledvinka (BMO) míří do boxu trestoměřičů dnes počtvrté. Pravé křídlo Mostu vyloučeno na dvě minuty za faul loktem.

Celkem TM v dnešním utkání: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:6.

40:00

Střely na branku ve druhé dvacetiminutovce: 22:4.

Zásahy brankářů Mostu podrobně:
    Karel Kopta – 13;
    Martin Huml – 5.

Ve druhé části přidal Slovan do mostecké sítě čtyři branky a po čtyřiceti minutách hry vede 13:0. Baník už může doufat pouze v zázrak.

Další třetina začne přibližně v 18:43 hod.

40:01

41:21

41:29
    Autorem branky je DMYTRO BATRYN. Asistence: Marek Veselý a Tomáš Stuchlý.

43:03
    Hosté si zahrají v početní převaze. Pavel Vidlička (UNL) vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl.

Vyloučení celkem v zápase: 2:6.

45:03

45:18
    Kapitán Baníku Vladimír Beneš (BMO) potrestán dvouminutovým trestem za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 2:7.

47:18

49:08
    Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Tomáš Čermák a Karel Zich.

51:14
    Autorem branky je KAREL ZICH. Asistence: Tomáš Čermák a Sebastian Dörner.

51:57

60:00

Statistiky utkání:

Branky a nahrávky:
     3. Harkabus (Zich, Dörner), 3. Dörner (Zich, Harkabus), 5. Gottfried (Tipán, Chmela), 8. Dörner (Harkabus), 10. Zich (Dörner, Gottfried), 13. Batryn (Čermák, Veselý), 14. Zich (Dörner, Mareš), 17. Zich (Dörner), 18. Veselý (Stuchlý, Čermák), 24. Dörner (Zich, Štochl), 25. Harkabus, 27. Dörner (Čermák, Zich), 38. Zich (Dörner), 42. Batryn (Veselý, Stuchlý), 50. Dörner (Čermák, Zich), 52. Zich (Čermák, Dörner), 52. Zich (Čermák, Dörner).
    Vyloučení: 2:7.
    Využití: 4:0.
    V oslabení: 1:0.
    Diváci: 200.
    Střely na branku: 63:9 (23:1, 22:4, 18:4).
    Průběh utkání: 17:0.

Čtvrtý přípravný duel zvládl Slovan na výbornou, když si hladce poradil s Mostem. Baník porazili hokejisté Ústí nad Labem v poměru 17:0. Shut-outem se může pyšnit domácí gólman Ondřej Paťha.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:27:02)

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 3. Harkabus (Zich, Dörner), 3. Dörner (Zich, Harkabus), 5. Gottfried (Tipán, Chmela), 8. Dörner (Harkabus), 10. Zich (Dörner, Gottfried), 13. Batryn (Čermák, Veselý), 14. Zich (Dörner, Mareš), 17. Zich (Dörner), 18. Veselý (Stuchlý, Čermák), 24. Dörner (Zich, Štochl), 25. Harkabus, 27. Dörner (Čermák, Zich), 38. Zich (Dörner), 42. Batryn (Veselý, Stuchlý), 50. Dörner (Čermák, Zich), 52. Zich (Čermák, Dörner), 52. Zich (Čermák, Dörner)

HC Most: Kopta (32. Huml) – Šešina, Bourek, Beneš, Žák, K. Říha, Aul – Ledvinka, Dibala, Tomeš – Heidenreich, Woznica, Kökény – O. Řehoř, Kitzberger, Dohnal. Trenér: Vladimír Šafner.

Rozhodčí: Místecký – Jedlička, Janíček