Strýcová – Kvitová 0:2 (kon.) | Rybáriková – Riskeová-Amritrajová 2:1 (kon.)
5 6 4
sk Čtvrtek 21.08.2014, 20:41WTA New Haven - Connecticut Open (tvrdý povrch)

6:4
    Je koniec!
    Magdaléna Rybáriková po nesmierne dramatickom boji zdoláva po druhýkrát v priebehu týždňa Alison Riskeovú, tentoraz po setoch 7:5, 0:6 a 6:4 za 2 hodiny a 23 minút.

A-40
    Mečbal pre slovenskú hráčku číslo 2!

A-40
    A predsa len sme svedkami prvého mečbalu už v tomto geme! Poďme Magdi!

40-40
    Magda bojuje a upravuje na zhodu!

4:3
    Fetival brejkov nám pokračuje, žiaľ tentoraz na úkor slovenskej hráčky. Tá po druhýkrát v treťom sete stráca výhodu brejku a stav je momentálne 3:4!

40-A
    Riskeová už neraz dokázala svoju odolnosť a v tejto chvíli má šancu na návrat do zápasu!

4:2
    Je to výborné! Magda sa nenechala vyviesť z rovnováhy po ribrejku súperky a rovnakou kartou jej vracia požičané!

A-40
    A Druhou dvojchybou v tomto geme poskytuje Riskeová druhý brejkbal našej hráčke!

40-30
    Svojou treťou dvojchybou posiela Riskeová Magdu do brejkbalu!

3:2
    Znovu druhé podanie piešťanskej rodáčky, bohužiaľ tentokrát neúspešné. Na brejky vyrovnané!

15-40
    Tentoraz to ale už brejkbal je a dokonca dva!

2:0
    Výborne! Nič lepšie sme si ani nemohli priať! Magda sa po druhom sete nevzdala a v tom treťom vedie 2:0!

40-30
    K zisku brejku chýba ešte krôčik. Magda má totiž brejkbal!

0:6
    Nečakane rýchly spád mal druhý set. V ňom Riskeová za 30 minút sfúkla našu Magdalénu Rybárikovú z kurtu po výsledku 6:0!

0:5
    Tak ja vôbec nechápem, čo sa to s Magdou v druhom sete deje! Po víťaznej bitke nervov z prvého setu sa zrazu naša hráčka z kurtu akoby vytratila. 0:5 je stav, ktorý nikto nečakal!

15-40
    Dva brejkbaly pre americkú hráčku!

0:3
    A druhý set je zatiaľ z nášho pohľadu zlý! Magda prehráva už 0:3 s dvoma brejkmi! Podarí sa jej ešte tento stav zvrátiť?

40-A
    Magde druhý servis teraz nejde a po jednom z nich má Riskeová šancu na dablbrejk!

0:1
    Tretí brejkbal Alison Riskeová využíva a hneď v úvode setu získava náskok brejku!

40-A
    Následne však tretí brejkbal Riskeovej!

15-40
    Vzápätí však dva brejkbaly pre Alison Riskeovú!

7:5
    Vynikajúco! Magdaléna Rybáriková po prehajdákanom náskoku 5:2 predsa len dotiahla prvý set do víťazného konca a za 64 minút ho získava pomerom 7:5!

40-15
    Dva setbaly pre Magdalénu Rybárikovú! Toto by sa mohlo podariť!

5:5
    Alison Riskeová ušla v prvom sete hrobárovi z lopaty a vyrovnáva na 5:5, hoci prehrávala už 2:5!

5:4
    Dve čisté hry za sebou pre Američanku znamenajú, že Magda nateraz náskok brejku nevyužila, snáď sa jej to podarí v nasledujúcej hre.

0-40
    Riskeová ziskom siedmej loptičky v rade získava tri šance na brejk!

5:2
    Tak predsa! Magdaléna Rybáriková zvládla prenesmierne ťažkú hru, po ktorej vedie už 5:2! Toto by mohol byť dôležitý psychologický aspekt v ďalšom vývoji stretnutia!

40-A
    Zatiaľ má ale navrch americká tenistka, ktorá má k dispozícii ďalší brejkbal.

40-A
    Po druhom Magdinom podaní je Riskeová znovu iba krôčik od druhého ribrejku.

40-A
    A druhý brejkbal pre Američanku.

40-A
    Po druhom servise súperky má Američanka znovu šancu na ribrejk!

4:2
    Tak tu máme tretí brejk v rade! Nás teší, že dva získala naša hráčka, ktorá má tak opäť náskok dvoch gemov!

40-30
    A treťou loptičkou po sebe Magda brejkbal získava!

3:2
    Veľká škoda! Rybáriková sa dlho z výhody brejku netešila a jej súperka sa ribrejkom vracia do prvého setu!

40-A
    Nuž a Američanka si pripravila šancu na ribrejk!

3:1
    Paráda! Magdaléna Rybáriková po problémoch na servise nakoniec uchmatla ten súperkin a vedie 3:1!