Hokejová Liga mistrů – 2. hrací den (kon.)

Pátek 22.08.2014, 13:00Hokejová Liga mistrů

21:56
    Eisbären se Zlínem rozehrál pětiminutové prodloužení.

21:21
    Zlínské vedení 1:3 je rázem minulostí, Eisbärenu se podařilo na začátku třetí třetiny vyrovnat a utkání nám tak začíná prakticky od začátku.

20:47
    Tak nyní to už Zlínu vyšlo, Zdeněk Okál si nabruslil do útočné třetiny a svou rychlou akci zakončil nechytatelnou střelou švihem. PSG tak vede na ledě Eisbärenu již o dvě branky.

20:21
    Tak již nám začalo také poslední utkání dnešního programu a do hry se tak dostává také poslední český zástupce v Lize mistrů HC ČSOB Pardubice. Do brány se postavil Tomáš Halász, který do Pardubic přišel na začátku této sezóny a původně měl plnit roli dvojky. Po jeho příchodu pro web hcpce.cz řekl generální manažer Ondřej Šebek toto:

„Tomáš Halász bude působit v Pardubicích pravděpodobně v roli týmové dvojky. Svůj příchod k nám vnímá jako možnost se posunout ve své rozvíjející se kariéře dál. Určitě dostane prostor v zápasech, ve kterých si svými výkony může říci o pevnou pozici v naší organizaci.“