Teplice – Svítkov 1:0 (kon.) | Most – Pardubice 2:1 (kon.) | Svítkov – Pardubice 3:8 (kon.)
Teplice – Most 2:0 (kon.)
HBC Most
2:1 (1:1, 1:0)
HBC Pardubice
Neděle 24.08.2014, 11:00 • Wikow arena Hronov • Český pohár

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

HBC Kovodemont Most: Papranec – Pomahač, Plachý Jiří, Valenta, Plachý Jan, Ježek, Šmídl, Drenčko, Krajíček, Šnajdr, Kopýtko, Drož, Dvořák

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Stárek (Smékal) – Filip, Vlasák, Hak, Krejčí, Pecina- Gabriel, Kubeš, Ihgršt, Merda, Bílý, Valek, Skřivánek T., Časal, Urbanec, Waber, Skřivánek J.

Rozhodčí: Řezníček, Havelka.

00:01

00:14
    Zakázané uvolnění Mostu.

00:20
    První zákrok Mosteckého Paprance, postřele Filipa od modré čáry.

01:05
    Pardubice jsou zatím aktivnější. Drží se více na míčku a kombinují.

02:45
    A je tu oslabení na obou stranách. Za sekání si odpykávají trest Valenta a Skřivánek.

03:19
    Jiří Plachý dostává menší dvouminutový trest za sekání. Je tu přesilovka pro Pardubice.

04:25
    Pardubice se ale do tlaku zatím nedostávají.

05:14
    Most se ubránil, hraje se v plném počtu na obou stranách.

06:16
    Žádné mužstvo si zatím nevytvořilo souvislejší tlak, hraje se vyrovnaný zápas.

07:16
    Poloviční šance střídá poloviční šanci. Obě mužstva svědomitě brání.

08:07
    Dvě střely ze střední pásma teď zaměstnaly pardubického brankáře natolik, že je musel schovat do rukavice.

08:58
    Vyloučení na straně Pardubic. Na dvě minuty za sekání si jde sednout Jakub Merda.

09:47
    Síly na hřišti budou vyrovnány. Za nedovolené bránění jde na trestnou lavici Jan Plachý. Odpyká si menší trest.

10:04
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Bleskově využitá výhoda! Po bully v útočném pásmu a zmatku v mostecké obraně se trefil BÍLÝ JAN. Trefil se přesně k pravé tyči nad beton bezmocného Paprance.

10:45
    Emoce jsou v plném proudu. Filip Pecina z Pardubic dostává 2 minuty za hrubost.

11:00
    Série vyloučení nekončí. Z mostecké strany tentokrát Jank Kopýtko za napadení. Vidíme teď opravdu hodně tvrdý hokejbal.

11:43
    Hra je teď kvůli neustálým vyloučením roztahaná a nesouvislá.

13:15
    Tvrdost střídá hrubost. Teď na straně Pardubic. Za sekání si jde na 2 minuty odpočinout Jan Gabriel.

13:33
    Most právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno. Po parádní kombinační akci Mostu se sám před brankářem Pardubic zjevil PAVEL KRAJÍČEK, který zamířil přesně do levého horního rohu.

14:30
    Poločas se dohrává velice bojovně, ostatně jako v duchu celého průběhu zápasu.

Utkání je zatím pro nezaujatého diváka velice zajímavé. Plné důrazu, povedených hokejbalových akcí, doplněné o vstřelené branky. Ty padly na každé straně po jedné. V 11. minutě se trefil pardubický Bílý, na jeho dokázal reagovat severočeský Krajíček. Druhý poločas začne zhruba za 7 minut.

16:15
    Pardubice jsou zatím aktivnější. Teď vybojovaly zakázané uvolnění.

16:53
    Územní převaha ale k vyložené šanci nevedla.

18:00
    O bojovnost tu rozhodně není nouze. Hraje se na hranici pravidel.

18:52
    Teď už za hranicí pravidel. Na trestné lavici už sedí současně mostecký Pavel Krajíček za držení a pardubický Pavel Kubeš za sekání.

20:25
    A je tu pro změnu další vyloučení, tentokrát pouze na straně severočechů Ondřej Šnajdr sedí za držení. 2 minuty navíc pro Pardubice.

21:05
    Opět zákroky na hranici pravidel, tentokát před mosteckou brankou.

21:55
    Pardubice teď presují svého soupeře. Zužitkují to i golově?

23:05
    Teď byla k vidění i šance na druhé straně. Pardubická svatyně však nebyla ohrožena. Z dálky pálil nepřesně Kopýtko.

23:41
    Na trestnou lavici míří kapitán Pardubic, Filip, odpyká si dvě minuty za nedovolené bránění.

23:55
    Bleskově využitá přesilovka. 10 vteřin stačilo severočechům aby pokořili pardubickou obranu. Po sérii tří odražených střel se prosadil mostecký ADAM BROŽ. Toho před brankou našla dvojice Krajíček, Šmídl. Asistence: Krajíček, Šmídl.

24:11
    Další vyloučení. Pardubický Valenta si odsedí trest za nedovolené bránění.

26:01
    Hra je teď velice nepřehledná. Obě mužstva si uvědomují, co mají blízko.

27:00
    Mostečtí teď myslí hlavně na obranu a podnikají pouze rychlé protiútoky.

27:54
    Mohlo být definitivně rozhodnuto! Odražený míček od zadního mantinelu málem propíchl mezi betony mostecký útočník Ježek.