Lok. Moskva – Apollon Limassol 1:4 (kon.) | FK Krasnodar – Real Sociedad 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:2 (kon.)
Omonia Nikósie – Dynamo 1:2 (kon.) | Met. Charkov – Chorzów 1:0 (po pr.) | PAOK – Zimbru Kišiněv 4:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Lyon 0:1 (kon.) | Rostov – Trabzonspor 0:0 (kon.) | Hajduk Split – Dněpropetrovsk 0:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Rijeka 0:3 (kon.) | Soligorsk – Eindhoven 0:2 (kon.) | Twente – Karabach 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Asteras 3:1 (kon.) | Feyenoord – Zorja Luhansk 4:3 (kon.) | Midtjylland – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Curych – Trnava 1:1 (kon.) | Debrecín – Young Boys 0:0 (kon.) | Rapid – Helsinki 3:3 (kon.)
Sparta – Zwolle 3:1 (kon.) | Turín – RNK Split 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Karabükspor 1:0 (4:3 po pen.)
Hull City – Lokeren 2:1 (kon.) | Inter – Stjarnan 6:0 (kon.) | Mönchengladbach – FK Sarajevo 7:0 (kon.)
Nacional – Dinamo Minsk 2:3 (kon.) | Tottenham – AEL Limassol 3:0 (kon.) | Villarreal – Astana 4:0 (kon.)
Legia – Aktobe 2:0 (kon.) | Club Bruggy – Grasshoppers 1:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Ploiesti 2:1 (kon.)
Rio Ave – Elfsborg 1:0 (kon.)
FK Rostov
0:0 (0:0)
Trabzonspor AŞ
Čtvrtek 28.08.2014, 19:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Evropská liga (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu odvety čtvrtého předkola a my budeme sledovat duel mezi Rostovem a Trabzonsporem. První zápas zvládl lépe turecký celek, který doma vyhrál 2:0.

FK Rostov

Ruský celek vstoupil do bojů o Evropskou ligu až ve čtvrtém předkole. V nejvyšší domácí soutěži už ale Rostov odehrál pět zápasů, ale zatím se trápí. Vyhrál totiž pouze jednou, jednou také remizoval a už třikrát prohrál.

Turecký celek také začíná ve čtvrtém předkole. Turecká liga ale ještě nezačala, takže v nejvyšší soutěži ještě Tranzonspor neodehrál žádný zápas.

První zápas

Úvodní duel patřil domácímu celku, který se do vedení dostal ve 37. minutě, kdy se trefil Medjani. Druhou branku přidal v 73. minutě Cardozo a Turci nakonec vyhrálo 2:0.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FK Rostov: Pletikosa (C) – Goreux, Djakov, Quissanga, Milič – Torbinski, Gatcan – Kalačev, Kanga, Poloz – Grigorjev
    Náhradníci: Bordašev, Bukharov, Doumbia, Dzhanaev, Chapelia, Xulu, Yoo

Trabzonspor AŞ: Kivrak (C) – Yavru, Demir, Belkalem, Nizam – Dursun, Medjani – Gural, Aydogdu, Atik – Yilmaz
    Náhradníci: Artarslan, Cardozo, Dogan, Erdogan, Osmanpasa, Ozturk, Yumlu

Rozhodčí: Zwayer – Achmüller, Steuer.

Hráči přicházejí na trávník. Utkání mezi Rostovem a Trabzonsporem začne za malý okamžik.

1

1
    Úvod zápasu patří hostujícímu celku, který kombinuje a stále se snaží prodrat před branku Rostova.

2
    Rohový kop pro Trabzonspor.

3
    Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo, protože na přední tyči míč odkopl Djakov.

3
    Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali hodně zajímavou standardní situaci poblíž velkého vápna hostů.

4
    K míči se postavil Torbinski, ale jeho technickému pokusu scházela přesnost a od své branky bude rozehrávat Kivrak.

6
    Vzápětí to domácí zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl velmi nepřesný a míč sebral Kivrak.

7
    Ani z další akce Rostova nic nebylo, protože dobrým obranným zákrokem se prezentoval Yavru.

8
    Zatím je úvod zápasu plný nepřesností a na první střelecký pokus stále čekáme.

10
    První žlutou kartu v tomto utkání uviděl za faul hostující Belkalem.

11
    Domácí hráč stále leží po faulu na trávníku, poté bude na řadě zajímavá standardní situace zhruba z pětadvaceti metrů.

11
    Z centru ale nic nebylo, protože hostující hráč míč odvrátil na roh.

12
    Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro Rostov.

12
    A následuje další roh pro ruský celek.

13
    Domácí zahrávali během chvilky tři rohové kopy, ale ani z jednoho nic nevytěžili a na první branku si tedy ještě musíme počkat.

14
    A máme tu druhou žlutou kartu v utkání, tentokrát ji uviděl domácí Torbinski.

15
    Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Salih Dursun, ale měl to hodně těžké a domácí branku netrefil.

16
    Oba celky se zatím tlačí dopředu, ale zatím se ani jednomu nedaří podle představ. O něco aktivnější je zatím Rostov.

17
    Po dalším tvrdém zákroku zůstal na trávníku ležet hostující hráči, který musí být ošetřen.

19
    Už se opět hraje. Hosté se hned vydali dopředu, ale byla z toho pouze další nepřesná přihrávka.

20
    Trabzonspor střídal. Dohrál Aykut Demir a zahraje si Mustafa Yumlu.

22
    Domácí kombinují na polovině tureckého celku a snaží se něco vymyslet, ale zatím se jim příliš nedaří.

23
    Nakonec to Rostov zkusil po levé straně, ale ani z této akce nic nebylo, protože vše zastavil Yumlu.

24
    Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali čtvrtý rohový kop.

25
    Po centru musel zasahovat Kivrak, ale zvládl to skvěle a míč vyrazil.

25
    Rostov se opět dral dopředu, nakonec to na sebe vzal Djakov, ale ani jeho projektil se neujal.

26
    Domácí celek je nyní aktivnější a stále se tlačí dopředu. I tentokrát z toho ale je pouze rohový kop.

26
    Ani z tohoto rohu nic nebylo, navíc po střetu zůstalo ležet na trávníku několik hráčů a bude se ošetřovat.

28
    Už se opět hraje. U míče jsou opět domácí, kteří kombinují na polovině tureckého celku.

29
    Následuje rohový kop pro Rostov.

30
    Ale ani z osmého rohu Rostov nic nevytěžil a na první branku stále čekáme. Celé snažení domácích poté ukončil útočný faul.

31
    Domácí na polovině hřiště ztratili míč a hosté šli do brejku, nakonec vystřelil z hranice velkého vápna Yavru, ale jeho zakončení bylo mizerné.

33
    Na druhé straně se po centru k hlavičce natlačil Poloz, ale ani branku netrefil.

34
    Tentokrát to turecký celek zkusil dlouhým nákopem, ale pro míč si výborně došel Pletikosa.

35
    Z dálky nyní napřáhl domácí Kanga, ale jeho pokus hostující zadáci zblokovali.

37
    V posledních minutách se hraje především uprostřed hřiště a nic zajímavého se neděje.

38
    Hosté nyní skvěle napadali a nakonec získali míč. Vydali se dopředu a své střelecké štěstí zkusil Deniz Yılmaz, ale neprosadil se.

39
    Nyní se dopředu tlačí domácí fotbalisté, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Kivrak.

40
    Nakonec Rostov vybojoval další roh.

40
    Domácí zahrávali za čtyřicet minut jedenáct rohových kopů, ale ani z jednoho nic nebylo. A to i ani tentokrát.

42
    Hosté to zkusili opět dlouhým nákopem, ale ani tentokrát z toho nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.

43
    Hosté jsou v závěru prvního poločasu aktivnější a snaží se ještě něco vymyslet.

44
    Žlutou kartu uviděl domácí Kalačev.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

45+1
    Domácí ještě vybojovali zajímavou standardní situaci, téměř z rohu velkého vápna.

45+2
    Z centru ale nic nebylo a dopředu se vydali hosté, kteří ještě vybojovali roh.

45+3
    Rostov se v pohodě ubránil a v prvním poločase se už nic zajímavého nestane.

45+3

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas je za námi. Sledujeme zajímavé utkání, které zatím branku ale nepřineslo. Aktivnější je domácí celek, který zahrával jedenáct rohů, ale branky se nedočkal. Hosté hrozí hlavně z rychlých brejků, ale ani turecký celek se neprosadil a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.

Druhý poločas začne přibližně v 20:01.

46

47
    Po rychlém protiútoku Trabzonspor musel zasahovat gólman Pletikosa.

49
    Útočnou akci domácích, kterou zakončil Kanga, dokázal soupeř odvrátit na rohový kop.

51
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale ani jeden celek se nedokázal ještě prosadit.

52
    Rohový kop hostujícího celku rozehraje Fatih Atik.

53
    Po rohu se do zakončení dostal Belkalem, ale minul branku.

54
    Yılmazovi je odmáván ofsajd, k balónu se dostanou domácí.

55
    Grigoryev dobře napadá svého soupeře, ale míč se mu zatím nepodařilo získat.

56
    Deniz Yılmaz je napomínán hlavním rozhodčím po faulu na Gaţcan.

57
    Pletikosa s přehledem zlikvidoval střelecký pokus Fatiha Atika.

58
    Další střelu Fatiha Atika také pokryl gólman Pletikosa.

59
    Žlutou kartu dostává Salih Dursun (Trabzonspor AŞ).

60
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Poloz, přichází Doumbia.

61
    Torbinski zkusil překvapit brankáře Onura Kıvraka, ten byl však pozorný a s jeho střelou si poradil.

62
    Roh hostujícího týmu kopne Fatih Atik.

63
    Po nedovoleném zákroku Sefa Yılmaze na Kalacheva, bude rozehrávat přímý volný kop faulovaný hráč.

65
    Na druhé straně hřiště viděl rozhodčí faul Kanga.

67
    Musa Nizam si v souboji s Kangem počínal nedovoleně, hrát bude Rostov.

68
    Pletikosův výkop byl nepřesný a míče se ujímá soupeř.

69
    Na řadě je střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Torbinski, nahradí ho Bukharov.

70
    Je přichystáno také střídání na druhé straně.

71
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: odpočnout si odchází Sefa Yılmaz, přichází Óscar Cardozo.

74
    U rohového praporku se na rozehrávku chystá Kalachev.

76
    Zekimu Yavruovi je odpískán nedovolený zákrok na domácího Kanga, k míči se tak dostane Rostov.

77
    Bukharov si připravil dobrou střeleckou pozici, ale nakonec mu střela nesedla a míč končí mimo tři tyče.

78
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Grigoryev, přichází Yoo.

79
    Za pár okamžiků na řadu přijde další změna v celku hostů.

80
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Soner Aydoğdu, přichází Batuhan Artarslan.

82
    Zápas se pomalu blíží k závěru a hosté pořád drží dvoubrankové vedení.

83
    Gaţcanova střela z protiútoku skončila mimo bránu.

84
    Po nevydařené střele Gaţcan fauloval Óscara Cardoza.

86
    Óscar Cardozo si počínal nedovoleně v hlavičkovém souboji proti Milićem.

88
    Trabzonspor AŞ v poklidu brání svůj náskok a jde si pro postup.

89
    Žlutou kartu dostává Batuhan Artarslan (Trabzonspor AŞ).

90
    Právě probíhá poslední minuta základní hrací doby.

90+1
    Atik přetáhl svůj centr a míč končí v zámezí.

90+2
    Další rohový kop rozehraje Kanga.

90+4
    Hlavní rozhodčí prodlužuje utkání, ale Rostovu to už stejně nepomůže.

90+6

Duel je již minulostí, ani jednomu celku se vstřelit branku nepodařilo, a tak končí za nerozhodného stavu 0:0. Trabzonspor měl ale dvoubrankový náskok z prvního duelu a bude pokračovat v Evropské lize dále.

To je ode mne z tohoto duelu vše, s přáním hezkého zbytku večera se s vámi loučím, na shledanou. (21:01:44)