Lok. Moskva – Apollon Limassol 1:4 (kon.) | FK Krasnodar – Real Sociedad 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:2 (kon.)
Omonia Nikósie – Dynamo 1:2 (kon.) | Met. Charkov – Chorzów 1:0 (po pr.) | PAOK – Zimbru Kišiněv 4:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Lyon 0:1 (kon.) | Rostov – Trabzonspor 0:0 (kon.) | Hajduk Split – Dněpropetrovsk 0:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Rijeka 0:3 (kon.) | Soligorsk – Eindhoven 0:2 (kon.) | Twente – Karabach 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Asteras 3:1 (kon.) | Feyenoord – Zorja Luhansk 4:3 (kon.) | Midtjylland – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Curych – Trnava 1:1 (kon.) | Debrecín – Young Boys 0:0 (kon.) | Rapid – Helsinki 3:3 (kon.)
Sparta – Zwolle 3:1 (kon.) | Turín – RNK Split 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Karabükspor 1:0 (4:3 po pen.)
Hull City – Lokeren 2:1 (kon.) | Inter – Stjarnan 6:0 (kon.) | Mönchengladbach – FK Sarajevo 7:0 (kon.)
Nacional – Dinamo Minsk 2:3 (kon.) | Tottenham – AEL Limassol 3:0 (kon.) | Villarreal – Astana 4:0 (kon.)
Legia – Aktobe 2:0 (kon.) | Club Bruggy – Grasshoppers 1:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Ploiesti 2:1 (kon.)
Rio Ave – Elfsborg 1:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv
3:1 (1:1)
Asteras Tripolis
Čtvrtek 28.08.2014, 19:30 • Antonis Papadopoulos • Evropská liga (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

Vítejte u dnešního zápasu Evropské fotbalové ligy, ve kterém změří síly domácí Maccabi Tel-Aviv FC a hostující Asteras Tripolis.

První zápas: Tripolis 2:0 Tel-Aviv
    V prvním zápase si šli hráči Tripolisu pro vítězství, což se jim také podařilo. První branku viděli přihlížející diváci v devětadvacáté minutě, kdy se trefil argentinský útočník Pablo Leonel Mazza. Dvě minuty po hvizdu, který zahájil druhý poločas se vlnila síť hostí podruhé, když dostal Tripolis do dvoubrankového vedení Georgios Zisopoulos. Ve zbytku zápasu už další branka nepadla a domácí fandové mohli být spokojení, jelikož jejich celek zvítězil s přehledem 2:0.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

2
    Prvního faulu se dopustil hned po dvou minutách hry Igiebor, který poslal k zemi Usera.

3
    Volný přímý kop následně rozehrál Rolle, ale jeho střela postrádala přesnost.

4
    Pronikajícího De Blasise zastavil Zahavi pouze faulem.

6
    Dnes již podruhé! K další střele se dostal opět Rolle a ani tentokrát nezamířil přesně.

8
    Tripolis je v prvních minutách utkání aktivnějším celkem. Další nebezpečný pokus vyslal směrem na domácího brankáře Mazza, ale taktéž minul.

9
    Thedoropoulos si připisuje první zákrok, když si poradil se střelou Bena Basata.

12
    A byl to opět domácí Ben Basat, který se odhodlal ke střele, ale tento projektil tentokrát nemířil mezi tři tyče hostující svatyně.

13
    Chvíli po Basatovi pálil Zahavi, jehož střela se pouze odrazila od jednoho z bránících hráčů.

14
    Mazza se dopustil faulu na Albermana, následoval přímý kop, ze kterého trefil Zahavi pouze dobře postavenou zeď.

16
    První rohový kop budou rozehrávat domácí, konkrétně Zahavi.

18
    V posledních minutách se hraje převážně okolo půlící čáry.

19
    De Blasisovu střelu vyrazil pohledným zákrokem brankář Juan Pablo.

21
    Munafo se provinil faulem na Tibiho.

23
    Asteras právě vstřelil branku!
    Je tu první gól zápasu! Velký tlak hostujícího celku vyústil po třiadvaceti minutách hry ve vstřelenou branku. Trefil se třiatřicetiletý obránce GOIAN.
    GOIAN - 0:1

25
    Zahavi vzal při rozehrávce přímého kopu opět vše na sebe, ale trefil pouze před ním stojící hráče bránícího celku.

26
    Chvíli poté to zkusil Harush, ale také neuspěl.

27
    Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
    To je opravdu rychlá odpověď v podání domácího týmu! Po dvou neúspěšných pokusech Zahaviho a Harushe to zkusil i BADASH, jehož pokus už rozvlnil síť hostující brány.
    BADASH - 1:1

29
    Hosté si svými častými fauly opravdu koledují! Tentokrát se zákroku přes čáru dopustil Usero.

32
    První žlutou kartu vidí po zákroku na Mazzu Tibi.

33
    Teď to na hřišti vypadá spíše jako na Super Bowlu, jeden faul za druhým.

35
    Oba celky se snaží strhnout vedení na svou snahu, ale z této snahy se vyvíjí spíše fauly, než střely.

37
    Brankáři obou celků jsou momentálně téměř bez práce.

39
    Rolle rozehrával volný přímý kop, ale tato střela nemohla domácího gólmana vůbec rozhodit.

40
    Mazza už se viděl v samostatném úniku, ale pomezní sudí viděl ofsajd.

43
    Pa Badashově faulu rozehrával volný přímý kop Mazza, ale Pablo předvedl velice sebejistý zákrok.

44
    Ke konci poločasu to ještě zkusil De Blasis, ale pálil nepřesně.

45+1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První půle je za námi, do druhého poločasu budeme po jedné brance na každé straně vstupovat za vyrovnaného stavu.

46

47
    Badash už šel jednou nohou sám na brankáře, tou druhou byl ale v ofsajdu.

50
    A opět je tu ta část zápasu, kdy se míč přemisťuje ze strany na stranu, ale k vidění není žádná střela.

51
    Mazza se provinil dalším faulem na Mikhu.

54
    Panteliadis fauloval ve vlastním velkém vápně a rozhodnutí sudího znělo jasně penalta! Míč si postavil dnes velice aktivní ZAHAVI, který s jistotou proměňuje a dostává svůj tým do vedení.
    ZAHAVI - 2:1

55
    Zanedlouho poté se dostali domácí do další šance, ale je z toho pouze rohový kop.

56
    Rolle byl faulován, Tripolis bude rozehrávat volný přímý kop.

59
    Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Mazza, přichází Tie Bi.

61
    Tie Bi musel být hned po svém nástupu na trávník zastaven faulem.

62
    Další žlutou kartu vidí hostující Rolle.

62
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Ben Haim, přichází Igiebor.

63
    Další rohový kop bude rozehrávat Zahavi.

65
    Mikha se odhodlal k dalšímu pokusu, ale minul. Tel-Aviv hraje v druhé půli opravdu skvěle!

68
    Domácí celek se s prohrou rozhodně nechce smířit, dočkáme se dnes prodloužení?

70
    De Blasis faulován Carlosem Garcíou.

72
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Basat, přichází Prica.

74
    Oba celky se teď dopustily hned několika faulů.

75
    Lepší nástup do zápasu si snad střídající PRICA nemohl ani přát, protože v pětasedmdesáté minutě posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.
    PRICA - 3:1

77
    Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Rolle, přichází Sankaré.

79
    De Blasis je dnes opravdu aktivní, tentokrát byl ale asi až moc, ofsajd.

83
    Panteliadis nevybíravě fauloval Ben Haima.

85
    Prica se octl v opravdu dobré šanci, ale minul!

85
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Badash, přichází Radi.

86
    Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází De Blasis, přichází Parra.

88
    Pomezní rozhodčí viděl Parru v ofsajdovém postavení.

90
    Domácí celek bude rozehrávat rohový kop.

90+1
    Brankář domácího celku dostává žlutou kartu.

90+3
    Tel-Aviv hned několikrát rozehrával rohový kop, ale ani jednou se mu nepodařilo ohrozit bránu soupeře.