Bohem. Pr. – Union 2013 3:0 (kon.) | Písek – Chrudim 4:2 (kon.) | Chomutov – Vltavín 1:2 (kon.)
FC Písek
4:2 (1:2)
MFK Chrudim
Sobota 30.08.2014, 10:15Česká fotbalová liga

90+2
    Ze hry odchází František Němec, na poslední minuty se do hry zapojí Vojtěch Zeman.

89
    Další střídání Písku. Martina Voráčka nahradí Filip Bakule.
    Roman ZAHRÁDKA - 4:2

85
    Písek právě vstřelil branku!
    Tak toto už vypadá pro Písek velice nadějně. ROMAN ZAHRÁDKA se prosadil po chvíli, co vystřídal. Jeho střelu z pokutového území nešťastně tečoval hostující Štěpánek. Brankář Vostradovský na změnu směru míče nedokázal zareagovat a balón zapadnul přesně k pravé tyči – 4:2.

84
    Tentokrát střídají Písečtí. Petra Dolejše nahradí Roman Zahrádka.

81
    Hosté střídají. Ze hry odejde David Vodrážka. Opačným směrem zamíří Lukáš Mastík.

75
    Ze hry odejde Jiří Adámek, kterého nahradí brankář Petr Vostradovský.
    Lukáš Mrázek - červená karta

74
    František Němec šel do úniku, proti němu vyběhnul brankář Lukáš Mrázek a zastavil ho nedovoleným způsobem. Hlavní sudí rovnou vytáhnul červenou kartu.

72
    Za potlesku diváků odchází střelec vedoucí branky Písku – Jan Zušťák, kterého vystřídá Filip Šťastný.

70
    Střídání hostů. Jiřího Nadrchala nahradí Jindřich Kučera.
    Jan ZUŠŤÁK - 3:2

69
    Další akce domácích končí gólem a domácí se dostávají do vedení. JAN ZUŠŤÁK chladnokrevně překonal Mrázka z bezprostřední blízkosti – 3:2.

64
    Domácím se daří srovnat skóre. Nohava zahrával přímý kop. Na jeho centrovaný balón si v pokutovém území nabíhal FRANTIŠEK NĚMEC, který míč lehce tečoval. Brankář Mrázek na nedokázal na změnu směru míče zereagovat a balón skončil v hostující síti – 2:2.
    František NĚMEC - 2:2

44
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Hosté se chvíli před koncem první půle dostávají podruhé v utkání do vedení. TOMÁŠ VÁCHA vyslal na domácí bránu povedenou střelu k tyči. Satrapa se po balónu natahoval, ale zakončení hostujícího hráče bylo velice přesné – 1:2.
    František NĚMEC - 1:1

40
    Domácí diváci se dožadovali vyrovnání a jejich přání bylo vyslyšeno. Hlavičkovou kombinaci zakončil FRANTIŠEK NĚMEC, který zamířil přesně pod horní tyč. Dobrou práci odvedl rovněž Zušťák, který hlavou přesně přihrál na nabíhajícího spoluhráče – 1:1.
    Jiří NADRCHAL - 0:1

30
    Hosté byli v posledních minutách aktivnější a nyní jsou odměněni vedoucí brankou. JIŘÍ NADRCHAL si nejlépe naběhl na centrovaný balón, který přesně umístil k levé tyči. Satrapa se po míči natahoval, ale marně – 0:1.

25
    Hosté měli v krátké době dva rohové kopy a po druhém z nich byla k vidění největší šance zápasu. Křížný centr z levé strany dopadnul přímo na hlavu Sixty, kterého z bezprostřední blízkosti parádně vychytal gólman Satrapa.

Tomáš Němec

Branky: 40. Němec, 64. Němec, 69. Zušťák, 85. Zahrádka – 30. Nadrchal, 44. Vácha

Karty:   74. Mrázek (CHR)

FC Písek: Satrapa – L. Holub, Basaraba, Němec, Dolejš, Zušťák, Rendla, Kalášek, Voráček, Nohava, Šlehofer.
    Náhradníci: Staněk, Novotný, Zahrádka, Šťastný, Zeman, Bakule, Varyš.

MFK Chrudim: Mrázek – Adámek, Radouš, Vodrážka, Vladyka, Řezníček, Vácha, Štěpánek, Kesner, Nadrchal, Sixta.
    Náhradníci: Hauf, Langr, R. Holub, Kučera, Mastík, Vostradovský.

Rozhodčí: Kyncl – Klupák, Rauch.