Ostrava – Slavia 6:1 (kon.) | Příbram – Znojmo 7:0 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Dukla Praha – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Sparta – Třinec 2:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Jihlava – Plzeň 4:3 (kon.) | Táborsko – Slovácko 3:0 (kon.) | Varnsdorf – Liberec 2:0 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
FK Dukla Praha
0:1 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 01.09.2014, 14:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

FK Dukla Praha: Němčanský – Kulikov, Jeřábek, Reiter, Brejcha, Bezdička, Bezpalec, Vopat, Tetour, Manzia, Kluk
    Náhradníci: Vávra (GK), Schindler, Toman, Gajecký, Farkaš, Troníček, Volek

FK Mladá Boleslav: Hankić – Thalamy, Křapka, Hodač, Sivrič, Pajer, Kateřiňák, Kysela, Kocourek, Geissler, Klobása
    Náhradníci: Dědek (GK), Houžvička, Lakatoš, Tvrzník, Lacek, Kozma

Rozhodčí: Adámková – Hájek, Šmakal.

1

4
    Balon v úvodních minutách drží více hráči Mladé Boleslavi, Dukla bude hrát nejspíše na protiútoky.

4
    První šanci ale měli domácí hráči. Manzia na hraně vápně podržel míč, poslal do ulice na Vopata. Kapitán Dukly však bránu netrefil.

6
    Zahrozila i Boleslav, pěkný centr na Geisslera odvrátil Kluk.

9
    Dukla se dostala k prvnímu rohu. Ten sice nevyšel, k odraženému míči se dostal Brejcha, nádherným obloučkem našel Reitera. Ten místo střely ještě sklepl na Tetoura, jemuž však volej nevyšel a skončil nad.

13
    Dino si z levého obránce navedl míč až před vápno a zakončil těsně nad.

16
    První zakončení si připsali i hosté. Sivrič posunul do pravé lajny na Geisslera, jeho zakončení ale končí mimo bránu.

21
    Dukle se podařilo minimálně srovnat držení míče, teď působí o něco aktivněji.

24
    Mladá Boleslav ale právě teď opět zahrozila. Sivrič prošel u lajny přes Jeřábka, poslal míč pod sebe. Tam ho netrefil nikdo z hráčů ani jednoho týmu, nicméně ležící Tetour nejspíš zahrál rukou. Penalta se ovšem nepíská.

28
    Pokus Tetoura skončil nejen mimo bránu, ale dokonce bude Mladá Boleslav vhazovat aut.

29
    Vopatova tečovaná střela dopadla mnohem lépe, nicméně skončila jen v náruči Hankiće.

32
    Šance Boleslavi. Po centru Kateřiňáka z přímého kopu hlavičkoval Pajer metr mimo.

33
    Na druhé straně se ke střele dostal aktivní Vopat, ale mezi tři tyče se netrefil.

36
    Nadějné brejky měly během chvíle oba týmy. Ten domácí ale skončil zablokovanou střelou Bezdičky a boleslavký výborným obranným zákrokem zastavil Štěpánek.

38
    Brejcha poslal za obranu přesný balon na Manziu, jenže ten byl zezadu tlačen dvěma obránci a mezitím situaci výběhem vyřešil Hankić.

38
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Klobása, přichází Kozma.

40
    Manziova střela z vápna končí mimo boleslavskou bránu.

42
    Další nebezpečný centr Kateřiňáka z přímého kopu zkoušel tečovat Kozma, ale míč jen velkým obloukem přeletěl branku domácího týmu.

43
    Na druhé straně našel Vopat pod sebou Bezdičku, jemu ale střela nesedla a skončila jen v rukavicích Hankiće.

44
    Ke konci poločasu se Dukla přiblížila ke gólu! Na vápně dostal prostor ke střele Bezpalec, jeho pokus byl ještě lehce tečovaný a skončil na tyči!

45
    Ještě jedna možnost se rýsovala pro Duklu, přesný míč Tetoura si ale Manzia nezpracoval dobře.

45+1

První poločas končí. Hraje se kvalitní a vyrovnaný zápas, je vidět, že oba týmy mají v úvodu sezony dobrou farmu. O něco lepší ovšem přecijen byli domácí, i ke gólu se přiblížili více než hráči Boleslavi .Nejprve byl v dobré pozici Vopat, jenže minul, na konci poločasu poté Bezpalec trefil tyč.

46
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Bezdička, přichází Schindler.

46

47
    První zakončení druhé půle si připsala Dukla, Manzia ale bránu z úhlu netrefil.

48
    Na straně Boleslavi to z dálky zkoušel Thalamy, až k Němčanskému ale střela neprošla.

55
    Hraje se hodně ve středu pole, o něco aktivněji zatím v druhém poločase působí Boleslav.

59
    Bezpalec měl na pravé straně rozběhnutého Schindlera, zkusil to však sám a obrana jeho střelu na bránu nepustila.

60
    Dukla podruhé trefila tyč! Tentokráte to byl Vopat, ke kterému propadl míč po průniku Schindlera z pravé strany. Domácí kapitán pálil jen metr za malým vápnem, míč se však jen otřel o vnější tyč.

61
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kulikov, přichází Gajecký.

62
    Další nadějná šance Dukly, Brejcha poslal za obranu Tetoura, ten si však míč kopl do autu.

66
    Prakticky první velká šance Boleslavi. Po takovém nepovedném rohu Hodače se na první tyči dostal k zakončení Pajer a jen těsně minul vzdálenější tyč.

69
    Vopat poslal do šance střídajícího Gajeckého, útočník Dukly ale stál v ofsajdu.

71
    Roh Schindlera našel ve vápně Boleslavi úplně volného Tetoura. Ten ovšem nikým neatakován míč špatně trefil a poslal do dobrý metr vedle.

72
    Dukla teď hodně přidala, Vopat však z vápna mířil jen do náručí Hankiće.

73
    Na druhé straně střílený centr Kocourek prolétl celým vápnem Dukly.

75
    Opět povedená přihravka Vopata za obranu na Manziu, útočník domácího týmu však stál v ofsajdu.

76
    Boleslav hrozí ze stran, ale ani jeden z několika centrů teď útočníci hostů nevyužili..

78
    Po tvrdém zákroku Thalamyho bude muset střídat Manzia.

79
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Manzia, přichází Toman.

80
    První žlutou kartu zápasu vidí Brejcha za přerušený protiútok Boleslavi.

80
    Penalta pro Boleslav.

81
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po přímém kopu Boleslavi dokázal Pajer vrátit míč do malého vápna, kde Tetour postrčil Křapku. Následnou penaltu bez problémů proměnil JIŘÍ KATEŘIŇÁK.

84
    Dukle chyběly k vyrovnaní centimetry! Kluk ho prudkým centrem našel na první tyči, Vopatova teč skončila těsně vedle.

88
    Sivrič zbytečně podkopl nohy Reiterovi, vidí žlutou kartu.

90
    Před Tomanem z vápna na poslední chvíli odklidil míč Pajer. Následný roh sebral Hankić.