Třinec – Poruba 2011 11:2 (kon.) | Olomouc – Vsetín 5:2 (kon.) | Opava – Přerov 4:7 (kon.)
Pardubice – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Warriors Brno – Vítkovice 2:3 (kon.) | Kladno – Slavia 1:5 (kon.)
Liberec – Letňany 2:3 (po pr.) | Jihlava – Žďár n/S 4:5 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Písek 8:1 (kon.)
Piráti Chomutov
8:1 (3:0, 3:0, 2:1)
IHC Králové Písek
Pondělí 01.09.2014, 17:30 • SD ARÉNA • ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:29
    Síly na ledě se na osm vteřin vyrovnají. Veselý je vyloučen na dvě minuty za držení hole.

58:18
    Zvoní tyč! Po střele jednoho z domácích hráčů musela Kolářovi vypomoct tyč.

56:37
    Řehoř (PIS) si odpyká dvou minutový trest za podražení.

55:56

55:03
    Piráti právě vstřelili branku!
    Ve vlastním oslabení přečíslili Písek, když hned dvojce Pirátů ujížděla na Koláře. Po přesné přihrávce od Jana Svobody se prosazuje JAKUB LAUKO. Asistence Jan Svoboda.

53:56
    Buchtela (CHM) si posedí na lavici hanby dvě minuty za sekání.

51:48
    Parádní sólo zakončené brankou nyní předvedl JAN SVOBODA , který si položil Koláře a následně uklidil kotouč bekhendem k tyči. Asistence Koblížek.

48:01
    Had (PIS) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

44:46
    Po krásném obehrání soupeře se do samostatného úniku hnal Chlán, tomu na poslední chvíli vyrazil puk z hole dojíždějící obránce Písku.

43:13
    Bukač (CHM) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

43:07
    Písek právě vstřelil branku!
    Písek se přeci jenom dokázal gólově prosadit. První branku hostí si připisuje ADAM NOVÁK. Asistence Matiášek.

Tak je tomu zkutečně tak. Po šesti obdržených brankách přenechává se své místo Richard Kříž svému kolegovi Kristiánovi Kolářovi.

37:43
    Po samostatném úniku se prosazuje SVOBODA JAN. Bez asistence.

35:41
    Domácí v této třetině trápí disciplína. Další dvou minutový trest si připisuje Baier Jakub za vražení na hrazení.

32:24
    Záruba (CHM) si odpyká dvou minutový trest za hákování.

30:39
    Střelu Jaroslava Starého vyrazil Kříž pouze před sebe odkud jej uklidil do sítě JAKUB VESELÝ. Asistence: Hnídek, Starý.

28:11
    Přesilovou hru si nyní bude moc taky vyzkoušet hostující Písek. Na dvě minuty za sekání si půjde sednou na lavici hanby Hajduk.

24:30
    Domácí jdou opět do početní výhody. Dvou minutový trest si odpyká Novák Adam za hákování. Podaří se Chomutovu konečně využít přesilovou hru?

23:30
    DANIEL BUKAČ navyšuje na rozdíl čtyř branek, když jeho střela propadla za záda bezmocného Kříže. Asistence: Svoboda Jan.

19:40
    Jakub Lauko si už položil hostujícího brankáře na zem, ale ku smůle domácích mu puk na poslední chvíli sjel z hole.

16:59
    Piráti odskakují na rozdíl tří branek, když si ONDŘEJ BUCHTELA vyjel z bodu pro vhazování na střed hřiště a přesnou střelou zavěsil za záda bezmocného Kříže. Asistence: Chlán Petr, Stínil Michal.

13:38
    Ofsajd hostů.

12:13
    Zrovna, když se hostující celek pomalu dostával zpátky do hry, přišla pro ně další rána v podobě druhé obdržené branky. Autorem druhé branky domácích je STÍNIL MICHAL. Asistence Chlán Petr.

10:25
    Domácí obrana opět zaspala a tak mohl jít do samostatného úniku Šebesta, který byl však pomalý a jeden z domácích obránců jej dojel a puk mu sebral.

08:36
    Písek jde opět do čtyřech. Dvouminutový trest za podražení si odpyká Pejša.

04:40
    Novák Jaroslav (PIS) vyloučen na dvě minuty za napadení.

04:00
    Pejšek v samostatném úniku nevyzrál na Pavláta.

00:27
    Piráti se dostávají do vedení díky rychle vstřelené brance. První střela na branku a hned gól. Po přehrávce od Jana Svobody se prosazuje JAKUB LAUKO. Asistence: Jan Svoboda, Daniel Bukač.

Omlouváme se Vám, ale z technických důvodů bude známa soupiska obou mužstev těsně před začátkem utkání.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 1. Lauko (Svoboda J., Bukač), 13. Stínil (Chlán), 17. Buchtela (Chlán, Stínil), 24. Bukač (Svoboda J.), 31. Veselý (Hnídek, Starý), 38. Svoboda J., 52. Svoboda J. (Koblížek.), 56. Lauko (Svoboda J.) – 44. Novák (Matiášek)

Piráti Chomutov: Pavlát – Buchtela, Jírovec, Studený, Zeman, Jarý, Starý, Záruba – Bukač (C), Černý, Hejduk, Baier, Svoboda J., Lauko, Chlán, Jaroš, Veselý, Hnídek, Breczko, Koblížek.
    IHC Králové Písek: Kříž (40. Kolář)– Kopenec, Kukla, Rákosník, Lang, Srb, Hora, Had, Škola, Řehoř, Měchura – Schwamberger (C), Pála, Kolda, Pejša, Novák, Přibyl, Šebesta, Matiášek.

Rozhodčí: Vlasák – Kokrment, Kopáč