Hokejová Liga mistrů – 5. hrací den (kon.) | Hokejová Liga mistrů – 6. hrací den (kon.)
Hokejová Liga mistrů – 6. hrací den

Pátek 05.09.2014, 12:00Hokejová Liga mistrů

Radek SMOLEŇÁK mohl po asistenci a gólu přidat druhý zásah a poslat Turku na půdě Bolzana do vedení, po faulu na svou osobu ale neproměňuje trestné střílení. Stav je stále 2:2.

Pardubice – Linköping 3:6

Nadějný stav ze druhé třetiny pardubičtí neudrželi. Po trestném střílení Mattiase SJÖGRENA prohrávají o tři branky.

Pardubice – Linköping 3:4

Tomáš Zohorna vrací krásnou střelou do horního růžku branky domácí do hry!

Pardubice – Linköping 2:4

Pardubičtí v úvodu druhé části snižují na 2:4! V čase 24:44 se trefil Lukáš Radil!

V pardubické bráně se od druhé třetiny objeví Tomáš Halász. Čtyři branky z deseti střel bylo zřejmě na Roberta Kristana moc.

Pardubice – Linköping 1:4

Ve včerejším zápase Regionálního poháru odmítla Jihlava za stavu 1:7 pokračovat v zápase s Českými Budějovicemi. Tímhle tempem to Pardubicím nebude dlouho trvat a dostanou se do stejné fáze. V čase 13:43 zvyšuje na 4:1 pro hosty Jeff Taffe.

Pardubice – Linköping 1:3

Tak to byly pro Pardubice hororové dvě minuty. V čase 11:56 posílá Jonas Almtorp Linköping do vedení 3:1.

Pardubice – Linköping 1:2

Hosté v Pardubicích otáčejí skóre za minutu po vyrovnání. Branku vstřelil v čase 10:42 Broc Little.

V Pardubicích je srovnáno na 1:1. V čase 9:29 se trefuje Sebastian Karlsson.

V dresu Nottinghamu dnes nehraje Martin Podlešák, který podle klubu musel odcestovat do Čech z rodinných důvodů. Jednatřicetiletý hokejista se zkušenostmi ze Sparty nebo Mountfieldu byl od dubna bez angažmá, v Nottinghamu podepsal krátkodobou smlouvu.

Prvním týmem, který dnes v zápasech Ligy mistrů skóruje, jsou k radosti českých fanoušků Pardubice! Východočechy poslal do vedení ve třetí minutě Tomáš Marcinko!

Pardubice, jediný český zástupce v dnešním programu, nasadí proti Linköpingu tuto sestavu: Kristan (Halász) – Čáslava, Píša, Havlík, Benák, Kočí, Gregorc, Korím, Škvor – Nahodil, Zohorna, Sýkora – Poulíček, Marcinko, Radil – Kaut, Špaček, Kolář – Semorád, Cetkovský, Moučka.

Než dnes Pardubice vyjedou na led ČEZ Arény a zkusí získat své první body, musel trenér Zdeněk Venera řešit rozsáhlou marodku. "Dlouhodobě nám chybí Radovan Somík a Libor Pivko, nově také zalehl s teplotami Rado Tybor. Šest týdnů nám bude chybět operovaný Jiří Půhoný a jako bonus do zápasů nesmí nastoupit Jan Starý, jenž byl na soupisku dopsán později," vypočítával kouč východočeského týmu. Sledujte od 17:30 jak se jeho svěřencům povede.