Pruské – Česko 4:12 (kon.) | Česko – Chodov 5:1 (kon.) | Vítkovice – Česko 2:1 (kon.)

44:18
    Češky se snaží o vyrovnání, zatím ovšem bez úspěchu.

44:01
    Běží nám poslední minuta třetí třetiny.

43:40
    Češky jsou teď za bránou Vítkovic a snaží se něco vymyslet.

42:58
    Češky v šesti !

42:58
    Oddechový čas pro Česko.

42:40
    Vítkovické florbalistky teď drží míček za bránou Česka a šetří tak čas.

42:01
    Běží nám poslední tři minuty třetí třetiny.

40:47
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovické florbalistky využívají přesilovou hru. Prosadit se dokázala střelou z levé strany DENISA FERENČÍKOVÁ. Asistence: Denisa Ratajová.

40:26
    Vyloučena Kristína Bachmaierová (Česko) na dvě minuty za nedovolené vražení.

40:01
    Běží nám posledních pět minut třetí třetiny. V případě, že zápas skončí nerozhodným výsledkem budou následovat trestná střílení.

38:50
    Vobořilová dostala na levou stranu skvělou přihrávku od Ratajové. Její střela z první jen těsně proletěla nad bránou českých florbalistek.

37:39
    České florbalistky kompletní.

36:58
    Obrovská chyba florbalistek Vítkovic v rozehrávce! Po nepřesné přihrávce se do samostatného průniku dostala Hana Koníčková, která si obešla Kubíčkovou. Následně ovšem trefila pouze tyč české branky!

36:27
    Sládečková z otočky střílí těsně mimo branku Ranochové.

35:39
    Vyloučena Eliška Křížová (Česko) na dvě minuty za nadzvedávání florbalky.

35:02
    Rybíčková teď nepřesně přihrála dopředu.

MCh

Branky a nahrávky: 11. Koníčková (Křížová), 34. Léblová (Šupáková), 41. Ferenčíková (Ratajová)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková – Šponiárová Michaela, Šupáková, Šrotová, Halfarová, Ferenčíková, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Pastušková, Ratajová, Sládečková, Enenkelová, Léblová,Vobořilová, Paloncyová, Mahdalová, Laitinenová
    Česko: Ranochová – Bachmaierová, Čapková, Koníčková, Rybičková, Theimerová – Hubáčková, Kiecková, Křížová, Řepková,Tvrzníková, Urbánková, Vojáčková, Leirová

Rozhodčí: Radek Vybíhal a Lukáš Minarčík