Pruské – Česko 4:12 (kon.) | Česko – Chodov 5:1 (kon.) | Vítkovice – Česko 2:1 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Česko
Sobota 06.09.2014, 19:30 • Bospor Aréna Bohumín • BOSPOR CUP 2014

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

Hezký den, všem příznivcům florbalu. Během dnešního a zítřejšího dne Vám přiblížíme v naší online reportáži všechny zápasy ženské florbalové reprezentace ČR na turnaji Bospor Cup, který se uskuteční během soboty a neděle v Bohumíně a v Ostravě. V třetím zápase je na programu měření sil s Vítkovice feat. B98.

Z technických důvodů Vás budeme z toho zápasu informovat o nejdůležitějších událostech tohoto zápasu.

Vítkovice feat. B98: Kubíčková – Šponiárová Michaela, Šupáková, Šrotová, Halfarová, Ferenčíková, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Pastušková, Ratajová, Sládečková, Enenkelová, Léblová,Vobořilová, Paloncyová, Mahdalová, Laitinenová

Česko: Ranochová – Bachmaierová, Čapková, Koníčková, Rybičková, Theimerová – Hubáčková, Kiecková, Křížová, Řepková,Tvrzníková, Urbánková, Vojáčková, Leirová

Rozhodčí: Radek Vybíhal a Lukáš Minarčík.

Florbalistky jsou nyní na hrací ploše a připravují se na zápas.

Oba týmy na turnaji zatím ještě neprohrály. Z toho důvodu bude zápas hodně zajímavý.

00:01

00:01
    Úvodní buly vyhrály florbalistky České republiky.

00:40
    Nepřesná přihrávka českých florbalistek. Míček pro Vítkovice.

01:20
    Zatím se nám hraje velmi opatrně. Veškeré pokusy končí díky nepřesnostem na obou stranách.

01:25
    Ranochová teď uklidňuje hru před dobíhajícími florbalistkami Vítkovic.

02:09
    Léblová si pomohla útočným faulem a připravila tak svůj tým o míček za bránou Česka.

02:50
    Přihrávka Bachmaierové končí za mantinelem. Vítkovice budou rozehrávat z vlastní poloviny.

03:50
    Ferenčíková teď bude rozehrávat standardní situaci ze středu hrací plochy.

04:02
    Vítkovické florbalistky to zkouší postupným útokem.

04:39
    Utkání je zatím stále hodně opatrné. Zatím čekáme na nějakou vážnou šanci na jedné či druhé straně.

04:58
    Léblová teď v zajímavé pozici promáchla.

06:08
    Bachmaierová ze střední vzdálenosti střílí nepřesně.

06:40
    Tvrzníková vyslala na Kubíčkovou tvrdou střelu z dálky. Ta se štěstím vyráží nad bránu.

07:28
    Volný úder pro Vítkovice.

07:30
    Sládečková našla přesnou přihrávkou Enenkelovou. Ta to zkusila z první. Její střela ovšem skončila na florbalkách českých hráček.

07:50
    Šrotová teď tvrdou střelou prověřila Ranochovou. Ta si s její střelou dokázala poradit.

09:20
    Stále se nám hraje hodně rychlý florbal na obou stranách. Oba týmy se snaží hrát rychlými přechody do útoku.

10:30
    Křížová z otočky střílí pouze do Ranochové.

11:00
    Česko právě vstřelilo branku!
    České florbalistky se v zápase ujímají vedení. Křížová našla přesnou přihrávkou na levé straně HANU KONÍČKOVOU, která střelou k levé tyči dokázala překonat Lenku Kubíčkovou. Asistence: Eliška Křížová.

11:50
    Kubíčková teď předvedla parádní zákrok a podržela tak Vítkovice.

12:10
    Vyloučena Kristína Bachmaierová (Česko) na dvě minuty za sekání.

12:45
    Vítkovické florbalistky se okamžitě usadily na polovině Česka.

13:05
    Snaží se prosadit kombinační hrou. Zatím ovšem bez úspěchu.

14:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

14:10
    Česko kompletní.

15:00

Přestávka je u konce, zápas nám bude za pár okamžiků pokračovat.

15:01

15:49
    Začátek druhé třetiny je opět hodně opatrný, hraje se nám převážně ve středu hrací plochy.

16:50
    České florbalistky si pomohly nadzvednutím florbalky. Vítkovice tak budou zahrávat standardní situaci ze slibné pozice.

17:08
    Ze standardní situace žádné nebezpečí u branky Ranochové nevzniklo.

18:34
    Šponiárová teď dostala ideální přihrávku zpoza brány. Vystřelila z první. S její střelou si ovšem Ranochová dokázala poradit.

20:05
    Mahdálová teď hledala před bránou Ferenčíkovou. Její snahu ovšem dokázaly odvrátit české florbalistky.

21:50
    České florbalistky jsou teď u míčku a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.

23:40
    Nyní se nám hraje převážně ve středu hrací plochy. Bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

24:40
    Nepřesná rozehrávka vítkovických hráček. Nyní vidíme v zápase hodně nepřesností na obou stranách.

25:20
    Útočný faul Halfarové.

26:25
    Léblová si teď počínala hodně tvrdě. Obešlo se to bez vyloučení. Bude to pouze volný úder pro Česko z vlastní poloviny.

28:12
    Vyloučena Zuzana Halfarová (Vítkovice) na dvě minuty za bránění ve hře.

28:49
    Sládečková teď dokázala podržet míček. Navíc se ji podařilo vybojovat faul.

29:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

29:30
    Koníčková to zkusila z levé strany. Kubíčková ovšem byla pozorná.

30:00

Přestávka je u konce, zápas nám za pár okamžiků vyvrcholí závěrečnou třetinou.

30:01

30:13
    Vítkovice kompletní.

30:30
    Léblová teď v dobré pozici před Ranochovou. Zkoušela ji obstřelit. Ranochová ovšem její pokus nohou vyráží do bezpečí.

30:50
    Šponiárová z levé strany střílí nepřesně.

31:30
    Ranochová teď předvedla další fantastický zákrok a podržela tak svůj tým.

33:20
    Na druhé straně předvádí fantastické zákroky i Kubíčková. Tohle je zápas vítkovických gólmanek.

33:26
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A máme srovnáno. Ivana Šupáková našla přesnou přihrávkou před bránou MONIKU LÉBLOVOU, která střelou k tyči vyrovnává stav utkání. Asistence: Ivana Šupáková.

35:02
    Rybíčková teď nepřesně přihrála dopředu.

35:39
    Vyloučena Eliška Křížová (Česko) na dvě minuty za nadzvedávání florbalky.

36:27
    Sládečková z otočky střílí těsně mimo branku Ranochové.

36:58
    Obrovská chyba florbalistek Vítkovic v rozehrávce! Po nepřesné přihrávce se do samostatného průniku dostala Hana Koníčková, která si obešla Kubíčkovou. Následně ovšem trefila pouze tyč české branky!

37:39
    České florbalistky kompletní.

38:50
    Vobořilová dostala na levou stranu skvělou přihrávku od Ratajové. Její střela z první jen těsně proletěla nad bránou českých florbalistek.

40:01
    Běží nám posledních pět minut třetí třetiny. V případě, že zápas skončí nerozhodným výsledkem budou následovat trestná střílení.

40:26
    Vyloučena Kristína Bachmaierová (Česko) na dvě minuty za nedovolené vražení.

40:47
    Vítkovické florbalistky využívají přesilovou hru. Prosadit se dokázala střelou z levé strany DENISA FERENČÍKOVÁ. Asistence: Denisa Ratajová.

42:01
    Běží nám poslední tři minuty třetí třetiny.

42:40
    Vítkovické florbalistky teď drží míček za bránou Česka a šetří tak čas.

42:58
    Oddechový čas pro Česko.

42:58
    Češky v šesti !

43:40
    Češky jsou teď za bránou Vítkovic a snaží se něco vymyslet.

44:01
    Běží nám poslední minuta třetí třetiny.

44:18
    Češky se snaží o vyrovnání, zatím ovšem bez úspěchu.

44:37
    Kubíčková teď podržela Vítkovice.

45:00
    Konec zápasu. (20:36:35)

MCh

Branky a nahrávky: 11. Koníčková (Křížová), 34. Léblová (Šupáková), 41. Ferenčíková (Ratajová)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková – Šponiárová Michaela, Šupáková, Šrotová, Halfarová, Ferenčíková, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Pastušková, Ratajová, Sládečková, Enenkelová, Léblová,Vobořilová, Paloncyová, Mahdalová, Laitinenová

Rozhodčí: Radek Vybíhal a Lukáš Minarčík