Frölunda – Villach 5:2 (kon.) | Eisbären – Djurgården 4:3 (2:0 po s.n.) | Luleå – Nottingham 9:1 (kon.)
Rauma – Hamburg 5:0 (kon.) | Kloten – JYP 2:3 (po pr.) | Pardubice – TPS 2:3 (1:2 po s.n.)
Kölner Haie – Kärpät 3:2 (kon.) | Salzburg – HV71 3:1 (kon.) | Bolzano – Linköping 1:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
Eisbären Berlín
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
Djurgårdens IF
Neděle 07.09.2014, 14:35Hokejová Liga mistrů

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji vám příjemný zbytek dnešního dne. (17:22:09)

Eisbären slaví svou premiérovou výhru v Lize mistrů, když poráží Djurgården 4:3 po samostatných nájezdech! Domácí zůstávají i přes tuto výhru na posledním místě skupiny D, kterou momentálně s 8 body vede švýcarský Fribourg.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Eisbären Berlin.
    Rozdílovou branku vstřelil v nájezdech český hokejista PETR POHL!
    Matt Foy proměňuje nájezd a Eisbären vítězí!

Matt Foy si položil Tellqvista a střelou nad beton ukončuje tento zápas!

Vehanen vychytal i bekhendovou kličku Sörensena a pokud nyní Foy promění, domácí zvítězí.

Tallacksson nevyzrál na Tellqvista.

Vehanen opět úspěšný.

Puk za svá záda nepustil tentokrát ani Tellqvist.

Další úspěšný zákrok Vehanena!
    Petr Pohl proměňuje nájezd

Na druhé straně se prosazuje domácí Petr Pohl – 1:0.

Jako první jel hostující Nicklas Heinero, ale Vehanen předvedl dobrý zákrok.

Samostatné nájezdy začínají.

Scéna z konce prodloužení však nezůstala bez odezvy rozhodčích a hostující Alexander Falk, který celou situaci vyprovokoval útokem na domácího Busche, dostává pětiminutový trest.

Po úpravě ledové plochy přijdou na řadu samostatné nájezdy, které rozhodnou o vítězi dnešního utkání.

Po prodloužení se do sebe ještě ve středu ledové plochy pustilo několik hráčů, ale rozhodčí potyčku zastavili poměrně brzy!

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 8. Pohl (Foy), 32. Hördler (Tallacksson, Pohl), 51. Pohl (Talbot), rozh. náj. Pohl – 14. J. Eriksson (Nyström), 40. H. Eriksson (Ljungh), 41. Deilert (J. Eriksson, H. Eriksson)

Eisbären Berlín: Vehanen (Niederberger) – Sharrow, Haase, Trivellato, Hördler, Braun, Müller – Busch, Pohl, Foy – Tallacksson, Olver, Ziegler – Mulock, Rankel, Talbot – Schlenker, Koslowski.
    Djurgårdens IF: Tellqvist (Armalis) – Fernholm, Falk, Ollas, Englund, Nordlund, Högström, Norell, Holm, Dellert – Sörensen, Nyström, J. Eriksson – Rundqvist, Guter, Saviano – Heinero, Ljungh, H. Eriksson, Ahlen.

Rozhodčí: Koch (SUI), Bauer (GER) – Höfer (GER), Janssen (GER)