Frölunda – Villach 5:2 (kon.) | Eisbären – Djurgården 4:3 (2:0 po s.n.) | Luleå – Nottingham 9:1 (kon.)
Rauma – Hamburg 5:0 (kon.) | Kloten – JYP 2:3 (po pr.) | Pardubice – TPS 2:3 (1:2 po s.n.)
Kölner Haie – Kärpät 3:2 (kon.) | Salzburg – HV71 3:1 (kon.) | Bolzano – Linköping 1:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
Eisbären Berlín
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
Djurgårdens IF
Neděle 07.09.2014, 14:35Hokejová Liga mistrů

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Eisbären Berlin.
    Rozdílovou branku vstřelil v nájezdech český hokejista PETR POHL!
    Matt Foy proměňuje nájezd a Eisbären vítězí!

Matt Foy si položil Tellqvista a střelou nad beton ukončuje tento zápas!
    Petr Pohl proměňuje nájezd

Na druhé straně se prosazuje domácí Petr Pohl – 1:0.

Scéna z konce prodloužení však nezůstala bez odezvy rozhodčích a hostující Alexander Falk, který celou situaci vyprovokoval útokem na domácího Busche, dostává pětiminutový trest.

Po prodloužení se do sebe ještě ve středu ledové plochy pustilo několik hráčů, ale rozhodčí potyčku zastavili poměrně brzy!

62:47
    Velká šance hostů! Högström se dostal zpoza branky do zakončení a následně napálil Sörensen z dorážky tyč!
    Petr POHL - 3:3

50:29
    Eisbären právě vstřelili branku!
    A je opět srovnáno! Domácí vybojovali kotouč za Tellqvistovou brankou, odkud Talbot perfektně přihrál PETRU POHLOVI, který z první posílá puk za Tellqvista a připisuje si svůj druhý zásah v dnešním utkání. Asistence: Julian Talbot.

46:09
    Obrovská šance domácích! V přečíslení dva na jednoho přihrál Pohl v ideální moment puk na Foye, který měl před sebou už pouze Tellqvista, s nímž si ovšem nedokázal poradit.
    Alexander DELLERT - 2:3

40:27
    Djurgårdens právě vstřelilo branku!
    Hosté nakonec svojí přesilovku využívají a poprvé v zápase jdou do vedení! Joakim Eriksson přihrál pod sebe ALEXANDERU DELLERTOVI, který nejprve naznačil a poté opravdu pálil, načež puk skončil až za Vehanenem. Asistence: Joakim Eriksson, Henrik Eriksson.

39:30
    Haase (EIS) si odsedí dvě minuty za vražení.
    Henrik ERIKSSON - 2:2

39:13
    Markus Ljungh nahodil kotouč na bránu, před níž stál HENRIK ERIKSSON, který povedenou tečí usměrnil kotouč za Vehanenova záda. Asistence: Markus Ljungh.

37:31
    Domácí Jimmy Sharrow si jde odsedět dvě minuty za hákování.

36:57
    Opět výborný Vehanen (EIS), který nepustil za svá záda Nyströmovo zakončení z bezprostřední blízkosti!
    Frank HöRDLER - 2:1

31:31
    Domácí bleskově využívají přesilovou hru! Tallacksson perfetkně nabil od zadní čáry FRANKU HÖRDLEROVI, který povedenou ranou propálil Tellqvista. Asistence: Barry Tallacksson, Petr Pohl.

31:10
    Za nedovolené bránění si jde odsedět dvě minuty hostující Sörensen.

31:02
    Domácí gólman si teď připsal dva výborné zákroky, proti tutovce hostujícího týmu!

29:48
    Obrovská příležitost domácích! Barry Tallackson mohl udeřit při vlastním oslabení, když se s kotoučem ocitl úplně sám v útočném pásmu, ale neporadil si s Tellqvistem v hostující bráně.

28:56
    Guter (DJU) se po pravé straně řítil do nebezpečného brejku a André Rankel zatáhl za záchranou brzdu, když se na soupeře doslova pověsil, načež následují logické dvě minuty za držení.

25:51
    Guter (DJU) převzal dlouhou přihrávku, zavezl kotouč do pásma a dobře si tělem odstavoval Hördlera, který se nakonec provinil nedovoleným zákrokem a odsedí si dvě minuty za držení.

21:50
    Další přesilovka pro Eisbären. Hosté jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě a trest si jde odsedět Nicklas Heinero.

19:37
    Na ledě už to v posledních minutách během hry docela vřelo, ale rozhodčí budou trestat až nyní. Hostující Alexander Falk si totiž dojel po odpískání pro Matta Foye a oba dostávají dvě minuty za hrubost. Na trestnou jde navíc i hostující Högström za úder loktem, což znamená, že domácí budou hrát přesilovku.
    Joakim ERIKSSON - 1:1

13:02
    Nystrom si nabruslil od mantinelu na střed a následně našel dobrou přihrávkou JOAKIMA ERIKSSONA, který z úhlu trefil puk parádně pod víko Vehanenovy brány. Asistence: Erik Nyström.
    Petr POHL - 1:0

08:00
    Hosté nedokázali dostat puk z pásma, jelikož u mantinelu ho zachytil domácí Florian Busch a Matt Foy poté našel přesnou přihrávkou PETRA POHLA, pro něhož už nebyl problém z bezprostřední blízkosti dopravit kotouč do poloodkryté branky. Asistence: Matt Foy, Florian Busch.

01:12
    David Rundqvist (DJU) dostává dvě minuty za držení protihráče.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 8. Pohl (Foy), 32. Hördler (Tallacksson, Pohl), 51. Pohl (Talbot), rozh. náj. Pohl – 14. J. Eriksson (Nyström), 40. H. Eriksson (Ljungh), 41. Deilert (J. Eriksson, H. Eriksson)

Eisbären Berlín: Vehanen (Niederberger) – Sharrow, Haase, Trivellato, Hördler, Braun, Müller – Busch, Pohl, Foy – Tallacksson, Olver, Ziegler – Mulock, Rankel, Talbot – Schlenker, Koslowski.
    Djurgårdens IF: Tellqvist (Armalis) – Fernholm, Falk, Ollas, Englund, Nordlund, Högström, Norell, Holm, Dellert – Sörensen, Nyström, J. Eriksson – Rundqvist, Guter, Saviano – Heinero, Ljungh, H. Eriksson, Ahlen.

Rozhodčí: Koch (SUI), Bauer (GER) – Höfer (GER), Janssen (GER)