Liberec – Teplice 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Ostrava 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Jablonec 2:1 (kon.) | Plzeň – Brno 1:1 (kon.) | Slovácko – Příbram 5:1 (kon.)
Hr. Králové – Táborsko 3:1 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 08.09.2014, 16:00 • Luční ulice, Plzeň • Juniorská liga

Z Plzně je to pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět za týden u utkání s Teplicemi na shledanou. (17:48:46)

Je dobojováno a utkání nakonec končí remízou, která by se dala po průběhu utkání označit i jako zasloužená. Plzeň ve druhé půli nebyla lepší, ale nakonec sahala po proměněné penaltě po třech bodech, ale hostům se nakonec povedlo vyrovnat.

90

90
    Vypadá to, že nastavovat se nebude.

90
    Začala poslední minuta druhé půle a míč mají na kopačkách opět hosté.

89
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Michal Mlynařík, přichází Marek Pernglau.

87
    Brno je po vyrovnání znovu aktivní, ke střele na Adamoviče teď nedošlo.

85
    Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté se z nenápadné akce prosazují a srovnávají na 1:1, když se prosazuje po nedůrazu ve vápně DAVID PAZOUREK.

83
    Brno se chce pokusit ještě něco provést s výsledkem, ale zatím útočné akce končí před vápnem Viktorie.

82
    Žlutou kartu dostává Dominik Lešek (FC Viktoria Plzeň).

80
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Domácí proměňují pokutový kop zásluhou přesné trefy od nejlepšího střelce Viktorie DANIELA ČERNÉHO! Domácí útočník poslal míč přesně do horního roho branky.

79
    Žlutou kartu dostává Michal Bednář (FC Zbrojovka Brno).

79
    Byla nařízena penalta ve prospěch Viktorie Plzeň!

78
    Domácí se pokouší založit útočnou akci, kombinace je ale poněkud kostrbatá.

75
    Dnešní utkání zatím spěje k remízovému výsledku, který by asi oba týmy braly.

74
    Hosté se dostali k další střele na Adamoviče, teď mířili hodně mimo.

72
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jiří Boček, přichází Tomáš Weber.

71
    Velký závar před Adamovičem, který podskočil míč, ale nakonec mu pomohli obránci a odkopli míč na roh.

70
    Po faulu na Přichystala mají hosté k dispozici standardní situaci.

69
    Prakticky sám na branku se hnal Štrombach, ale Adamovič zasáhl a vyrazil míč na roh.

67
    Na obou stranách se teď hráči dostali k ohrožení branky, ale v obou případech míč skončil mimo.
    Pyrotechnika v podání domácích fanoušků

65
    Domácí fanoušci nyní rozjeli pyrotechnickou show.

62
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Miloš Kratochvíl, přichází Jan Bohó.

61
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kevin Babička, přichází Michal Bednář.

59
    Plzni se povedlo ubránit standardní situaci a hned z protiútoku vybojovat roh.

59
    Do zajímavé pozice se prokombinovali hosté, ale Krška nakonec zakončení nezvládl.

57
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Tomáš Glzer, přichází Marek Hejda.

54
    Zbrojovka se zatím ve druhé půli dostala k nebezpečnějším šancím.

52
    I začátek druhé půle je zatím hodně opatrný.

49
    I Plzeň se teď dostala k první šanci ve druhé půli, jenže Záleský se mohl za míčem je podívat.

47
    Do první šance druhé půle se dostal Pazourek, ale domácí branku jeho pokus zrovna neohrozil.

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jakub Doležal, přichází Dominik Hradecký.

46

První poločas dnešního utkání 8. kola Juniorské ligy je minulostí a mnoho fotbalové krásy jsme v něm neviděli. Domácí se během prvního poločasu dostali do většího počtu šancí, ale v té největší domácí kapitán Piroch trefil pouze břevno. Závěr prvního poločasu příliš záživný nebyl, doufejme, že druhá půle přinese lepší podívanou.

Druhý poločas začne přibližně v 17:01.

45+1

45
    První poločas se bude hrát o šedesát vteřin déle.

42
    Tempo v posledních minutách rozhodně není nijak závratné, míč pod kontrolou mají hráči Plzně.

38
    Zbrojovka se marně pokouší dobývat plzeňskou defenzivu.

36
    Plzeň má míč pod kontrolou, ale do šancí se teď příliš nedostávají.

34
    David Krška se prodral obranou Plzně a dostal se k zajímavému zakončení, které končí jen těsně nad.

31
    Ani jeden z týmů zatím v prvním poločase nijak nedominuje a první půl hodina hry zatím příliš šancí nepřinesla.

29
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jakub Černý, přichází David Pazourek.

27
    Mnoho se toho v posledních zhruba pěti minutách neodehrálo hlavně kvůli ošetřování zraněných hráčů.

26
    Hra se opět přerušuje pro zranění jednoho z hostujících hráčů.

24
    Na hrací ploše teď skončili po souboji hostující Jakub Černý a domácí Medveděv.

22
    Domácí to zkoušeli z dálky a Záleský měl plné ruce práce, aby míč zkrotil před dotírajícím Černým.

20
    Po chvíli strkanic ve vápně se nakonec rozehrálo, ale hosté naložili se svojí šancí špatně.

19
    I hosté se dočkají poprvé dnes standardní situace, která je v nebezpečné blízkosti branky.

18
    Opět velká šance pro domácí Plzeň po rohovém kopu, jenže míč skončil opět mimo.

17
    Domácí Viktoriáni vybojovali další rohový kop.

15
    Z chumlu hráčů po rohovém kopu zakončoval hlavou Jiří Piroch a míč skončil na břevně!

14
    Domácí vybojovali rohový kop.

12
    Dlouhý nákop směrem na Záleského končí mimo branku a bude se kopat od hostující brankáře.

8
    Hosté z Brna se dostali poprvé na dostřel branky Adamoviče, ale k zakončení nedošlo.

6
    Hosté z Brna znovu mají míč pod svojí kontrolou, ale zatím se hraje hodně opatrně.

5
    Plzni se teď naskytla šance na rychlý protiútok, která ale nebyla využita.

4
    Zatím jsou častěji u balónu hostující hráči, ale prakticky se zatím nedostali za polovinu.

2
    Hned na úvod kombinace na obou stranách nabízí plno nepřesností.

1
    Domácí se ujali úvodní rozehrávky, dnes hrají netradičně v bílých dresech.

1

FC Viktoria Plzeň: Adamovič – Piroch, Doležal, Yoni, Kratochvíl, Medveděv, Mlynařík, D. Černý, Glazer, Čihák, Lešek.
    Náhradníci: Juraši – Pernglau, Vávra, Hejda, Hradecký, Bohó.

FC Zbrojovka Brno: Záleský – Šural, Krška, Štrombach, Sedlo, Boček, Duda, J. Černý, Přichystal, Babička, Hanuš.
    Náhradníci: Halouska – Bednář, pazourek, Fojtík, Weber.

Rozhodčí: Zadinová – Ratajová, Špindlerová.

Hráči brněnské Zbrojovky jsou na tom na rozdíl od domácích velmi dobře a po sedmi kolech jsou vítězové prvního ročníku soutěže na šestém místě s bilancí čtyři výhry a tři porážky, navíc po sedmi kolech Zbrojovku zdobí třetí nejlepší defenziva soutěže, což domácí mohou jen závidět. Zbrojovka však zatím letos vyhrála pouze doma, dokáže tedy poprvé uspět i na půdě soupeře.

Junioři Viktorie Plzeň na tom zatím nejsou úplně dobře. Po sedmi odehraných zápasech letošního ročníku se nachází mladí Viktoriáni na 16. místě se ziskem šesti bodů za dvě výhry a pět porážek, což není zrovna lichotivá bilance pro svěřence trenéra Kohouta, kteří se budou snažit překvapit proti Zbrojovce.

Hezké pondělní odpoledne z Plzně! Na hřišti tréninkového areálu se dnes domácí juniorka Viktorie Plzeň utká v rámci utkání 8. kola se Zbrojovkou Brno.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.