Liberec – Teplice 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Ostrava 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Jablonec 2:1 (kon.) | Plzeň – Brno 1:1 (kon.) | Slovácko – Příbram 5:1 (kon.)
Hr. Králové – Táborsko 3:1 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 08.09.2014, 16:00 • Luční ulice, Plzeň • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Hezké pondělní odpoledne z Plzně! Na hřišti tréninkového areálu se dnes domácí juniorka Viktorie Plzeň utká v rámci utkání 8. kola se Zbrojovkou Brno.

Junioři Viktorie Plzeň na tom zatím nejsou úplně dobře. Po sedmi odehraných zápasech letošního ročníku se nachází mladí Viktoriáni na 16. místě se ziskem šesti bodů za dvě výhry a pět porážek, což není zrovna lichotivá bilance pro svěřence trenéra Kohouta, kteří se budou snažit překvapit proti Zbrojovce.

Hráči brněnské Zbrojovky jsou na tom na rozdíl od domácích velmi dobře a po sedmi kolech jsou vítězové prvního ročníku soutěže na šestém místě s bilancí čtyři výhry a tři porážky, navíc po sedmi kolech Zbrojovku zdobí třetí nejlepší defenziva soutěže, což domácí mohou jen závidět. Zbrojovka však zatím letos vyhrála pouze doma, dokáže tedy poprvé uspět i na půdě soupeře.

FC Viktoria Plzeň: Adamovič – Piroch, Doležal, Yoni, Kratochvíl, Medveděv, Mlynařík, D. Černý, Glazer, Čihák, Lešek.
    Náhradníci: Juraši – Pernglau, Vávra, Hejda, Hradecký, Bohó.

FC Zbrojovka Brno: Záleský – Šural, Krška, Štrombach, Sedlo, Boček, Duda, J. Černý, Přichystal, Babička, Hanuš.
    Náhradníci: Halouska – Bednář, pazourek, Fojtík, Weber.

Rozhodčí: Zadinová – Ratajová, Špindlerová.

1

1
    Domácí se ujali úvodní rozehrávky, dnes hrají netradičně v bílých dresech.

2
    Hned na úvod kombinace na obou stranách nabízí plno nepřesností.

4
    Zatím jsou častěji u balónu hostující hráči, ale prakticky se zatím nedostali za polovinu.

5
    Plzni se teď naskytla šance na rychlý protiútok, která ale nebyla využita.

6
    Hosté z Brna znovu mají míč pod svojí kontrolou, ale zatím se hraje hodně opatrně.

8
    Hosté z Brna se dostali poprvé na dostřel branky Adamoviče, ale k zakončení nedošlo.

12
    Dlouhý nákop směrem na Záleského končí mimo branku a bude se kopat od hostující brankáře.

14
    Domácí vybojovali rohový kop.

15
    Z chumlu hráčů po rohovém kopu zakončoval hlavou Jiří Piroch a míč skončil na břevně!

17
    Domácí Viktoriáni vybojovali další rohový kop.

18
    Opět velká šance pro domácí Plzeň po rohovém kopu, jenže míč skončil opět mimo.

19
    I hosté se dočkají poprvé dnes standardní situace, která je v nebezpečné blízkosti branky.

20
    Po chvíli strkanic ve vápně se nakonec rozehrálo, ale hosté naložili se svojí šancí špatně.

22
    Domácí to zkoušeli z dálky a Záleský měl plné ruce práce, aby míč zkrotil před dotírajícím Černým.

24
    Na hrací ploše teď skončili po souboji hostující Jakub Černý a domácí Medveděv.

26
    Hra se opět přerušuje pro zranění jednoho z hostujících hráčů.

27
    Mnoho se toho v posledních zhruba pěti minutách neodehrálo hlavně kvůli ošetřování zraněných hráčů.

29
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jakub Černý, přichází David Pazourek.

31
    Ani jeden z týmů zatím v prvním poločase nijak nedominuje a první půl hodina hry zatím příliš šancí nepřinesla.

34
    David Krška se prodral obranou Plzně a dostal se k zajímavému zakončení, které končí jen těsně nad.

36
    Plzeň má míč pod kontrolou, ale do šancí se teď příliš nedostávají.

38
    Zbrojovka se marně pokouší dobývat plzeňskou defenzivu.

42
    Tempo v posledních minutách rozhodně není nijak závratné, míč pod kontrolou mají hráči Plzně.

45
    První poločas se bude hrát o šedesát vteřin déle.

45+1

Druhý poločas začne přibližně v 17:01.

První poločas dnešního utkání 8. kola Juniorské ligy je minulostí a mnoho fotbalové krásy jsme v něm neviděli. Domácí se během prvního poločasu dostali do většího počtu šancí, ale v té největší domácí kapitán Piroch trefil pouze břevno. Závěr prvního poločasu příliš záživný nebyl, doufejme, že druhá půle přinese lepší podívanou.

46

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jakub Doležal, přichází Dominik Hradecký.

47
    Do první šance druhé půle se dostal Pazourek, ale domácí branku jeho pokus zrovna neohrozil.

49
    I Plzeň se teď dostala k první šanci ve druhé půli, jenže Záleský se mohl za míčem je podívat.

52
    I začátek druhé půle je zatím hodně opatrný.

54
    Zbrojovka se zatím ve druhé půli dostala k nebezpečnějším šancím.

57
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Tomáš Glzer, přichází Marek Hejda.

59
    Do zajímavé pozice se prokombinovali hosté, ale Krška nakonec zakončení nezvládl.

59
    Plzni se povedlo ubránit standardní situaci a hned z protiútoku vybojovat roh.

61
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kevin Babička, přichází Michal Bednář.

62
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Miloš Kratochvíl, přichází Jan Bohó.

65
    Domácí fanoušci nyní rozjeli pyrotechnickou show.
    Pyrotechnika v podání domácích fanoušků

67
    Na obou stranách se teď hráči dostali k ohrožení branky, ale v obou případech míč skončil mimo.

69
    Prakticky sám na branku se hnal Štrombach, ale Adamovič zasáhl a vyrazil míč na roh.

70
    Po faulu na Přichystala mají hosté k dispozici standardní situaci.

71
    Velký závar před Adamovičem, který podskočil míč, ale nakonec mu pomohli obránci a odkopli míč na roh.

72
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jiří Boček, přichází Tomáš Weber.

74
    Hosté se dostali k další střele na Adamoviče, teď mířili hodně mimo.

75
    Dnešní utkání zatím spěje k remízovému výsledku, který by asi oba týmy braly.

78
    Domácí se pokouší založit útočnou akci, kombinace je ale poněkud kostrbatá.

79
    Byla nařízena penalta ve prospěch Viktorie Plzeň!

79
    Žlutou kartu dostává Michal Bednář (FC Zbrojovka Brno).

80
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Domácí proměňují pokutový kop zásluhou přesné trefy od nejlepšího střelce Viktorie DANIELA ČERNÉHO! Domácí útočník poslal míč přesně do horního roho branky.

82
    Žlutou kartu dostává Dominik Lešek (FC Viktoria Plzeň).

83
    Brno se chce pokusit ještě něco provést s výsledkem, ale zatím útočné akce končí před vápnem Viktorie.

85
    Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté se z nenápadné akce prosazují a srovnávají na 1:1, když se prosazuje po nedůrazu ve vápně DAVID PAZOUREK.

87
    Brno je po vyrovnání znovu aktivní, ke střele na Adamoviče teď nedošlo.

89
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Michal Mlynařík, přichází Marek Pernglau.

90
    Začala poslední minuta druhé půle a míč mají na kopačkách opět hosté.

90
    Vypadá to, že nastavovat se nebude.

90

Je dobojováno a utkání nakonec končí remízou, která by se dala po průběhu utkání označit i jako zasloužená. Plzeň ve druhé půli nebyla lepší, ale nakonec sahala po proměněné penaltě po třech bodech, ale hostům se nakonec povedlo vyrovnat.

Z Plzně je to pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět za týden u utkání s Teplicemi na shledanou. (17:48:46)