Estonsko – Slovinsko 1:7 (kon.) | Lucembursko – Skotsko 0:3 (kon.) | Bosna – Maďarsko 1:4 (kon.)
Ukrajina – Lichtenštejnsko 3:0 (kon.) | Švýcarsko – Lotyšsko 7:1 (kon.) | Nizozemsko – Slovensko 0:1 (kon.)
Francie – Island 1:1 (kon.)
Bosna a Hercegovina
1:4 (0:2)
Maďarsko
Pondělí 08.09.2014, 17:00 • Asim Ferhatović Hase Stadion - Sarajevo • Kvalifikace ME U21

87
    Bosna právě vstřelila branku!
    Tak přece jen se podařilo domácím snížit! Po brance NERMINA ZOLOTICE je stav utkání 1:4 z pohledu Bosny a Hercegoviny.

53
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    Máme tady další, bleskovou branku! Bosna se ani nedokázala vzpamatovat ze třetí obdržené branky a inkasuje hned počtvrté! Svůj druhý gól během tří minut dává BARNABÁS BESE.

51
    A je to už 3:0 pro hosty. Po nahrávce Tamáse zvyšuje BARNABÁS BESE.

18
    Hosté vstoupili do tohoto utkání velice dobře a v 18. minutě přidávají druhou branku, když se trefil LÁSZLÓ KLEINHEISLER.

1
    Záložník Maďarska BÁLINT VÉCSEI hned v první minutě překvapuje a dává na 1:0 pro hosty.