Estonsko – Slovinsko 1:7 (kon.) | Lucembursko – Skotsko 0:3 (kon.) | Bosna – Maďarsko 1:4 (kon.)
Ukrajina – Lichtenštejnsko 3:0 (kon.) | Švýcarsko – Lotyšsko 7:1 (kon.) | Nizozemsko – Slovensko 0:1 (kon.)
Francie – Island 1:1 (kon.)
Bosna a Hercegovina
1:4 (0:2)
Maďarsko
Pondělí 08.09.2014, 17:00 • Asim Ferhatović Hase Stadion - Sarajevo • Kvalifikace ME U21

88
    Trenér hostů sáhne i ke třetímu střídání. Ze hřiště odchází střelec první branky Vécsei, kterého nahradí Jagodics.

87
    Bosna právě vstřelila branku!
    Tak přece jen se podařilo domácím snížit! Po brance NERMINA ZOLOTICE je stav utkání 1:4 z pohledu Bosny a Hercegoviny.

83
    A znovu Duljević! Po rohu se k šanci dostal zmiňovaný záložník, který ani tentokráte nepřekonal výborného Jovu.

79
    Bosna si díky početní výhodě vytvořila tlak, z kterého pramenila obrovská šance Duljeviće, který však tuto tutovku spálil.

74
    Podruhé dojde ke střídání na straně hostí. Hrací plochu opouští Kleinheisler, kterého se pokusí nahradit Vass.

72
    Právě jsme byli svědky udělení dalšího žlutého kartonku. Po faulu na Letiće ho vyfasoval Kleinheisler.

71
    Bosna a Hercegovina využívá poslední střídání. Ze hřiště odchází Metalsi, kterého nahradí Musić.

65
    Ke střídání došlo i na straně Maďarska. Ze hřiště odešel Holender, kterého na hrací ploše nahradil Patvaros.

60
    Tak tohle bylo ošklivé a hlavně zbytečné! Po nevybíravém zákroku Poóra na Duljeviće vytahuje hlavní rozhodčí Árnason červenou kartu!

57
    Trenér domácích reaguje na vývoj zápasu dvojitou změnou kádru. Ze hřiště odchází Maletić a Modić, které nahradí Gojak a Radovac.

53
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    Máme tady další, bleskovou branku! Bosna se ani nedokázala vzpamatovat ze třetí obdržené branky a inkasuje hned počtvrté! Svůj druhý gól během tří minut dává BARNABÁS BESE.

51
    A je to už 3:0 pro hosty. Po nahrávce Tamáse zvyšuje BARNABÁS BESE.

50
    Hajrović obdržel žlutou kartu po zákroku na Kleinheislera.

42
    Duljević právě trefil brankovou konstrukci !

36
    Velkou šanci Maďarska na zvýšení skóre spálil Holender!

33
    Po faulu na Kleinheislera obdržel žlutou kartu domácí Metalsi.

28
    A další příležitost! Tentokrát se do šance dostal domácí Duljević, ale ani ten nedokázal překonat Jovu.

25
    Střelec první branky hostí Vécsei obdržel žlutou kartu.

18
    Hosté vstoupili do tohoto utkání velice dobře a v 18. minutě přidávají druhou branku, když se trefil LÁSZLÓ KLEINHEISLER.

16
    Po faulu na Barátha dostává první žlutou kartu utkání domácí záložník Duljević.

1
    Záložník Maďarska BÁLINT VÉCSEI hned v první minutě překvapuje a dává na 1:0 pro hosty.