Sparta – Slovácko 5:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Příbram – Liberec 4:2 (kon.)
Ostrava – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Jablonec – Plzeň 2:0 (kon.)
Táborsko – Třinec 3:0 (kon.) | Brno – Slavia 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Dukla Praha 5:2 (kon.)
Teplice – Znojmo 7:0 (kon.)
FK Teplice
7:0 (1:0)
1. SC Znojmo FK
Čtvrtek 11.09.2014, 17:00Juniorská liga

Byli jsme svědky vysoké výhry domácího týmu. Teplice porazily Znojmo 7:0 hlavně díky šesti brankám ve druhé půli. Severočeši tak budou po osmém kole stoupat tabulkou nahoru, zatímco Znojmo zůstane u dna. Loučím se s vámi a někdy u další kvalitní kopané na shledanou! (18:46:11)

90

89
    Znojmo dnes zřejmě vyrovná vysokou porážku z minulého kola v Příbrami.

88
    Další pokus Znojma alespoň o kosmetické korigování výsledku, střela jednoho z útočníků ale míří mimo.

86
    Teplice právě vstřelily branku!
    Stav je 7:0 pro Teplice, branku dal střídající útočník JAKUB UHLÍŘ. Po čtyřech zápasech bez výhry kráčí Severočeši ke snadnému vítězství.

85
    Útok Znojma vypadal zpočátku slibně, nakonec se ale hosté ke střele nedostali.

82
    Osm minut před koncem řádné hrací doby vedou Teplice už 6:0. Znojmu se tak vyrovnává výsledek z jeho úvodního zápasu v Brně. Chukwuma navíc nezůstane jediným vícególovým sttřelcem dnešního zápasu, svou druhou branku přidává PETR KODEŠ.

80
    Znojemský Konvalina zápas nedochytá, po pěti inkasovaných brankách ho střídá Bula.

80
    Akce Teplic končí ofsajdem.

77
    Tepličtí stále nemají dost. Ani pětibrankové vedení zatím neznamenalo konec jejich nebezpečným útokům.

74
    Sedmý rohový kop Teplic vede k páté brance, kterou přidává domácí SUŠAC.

71
    Ke střele se odhodlal jeden ze znojemských záložníků, jeho pokus ale míří nad břevno.

68
    Střídání Znojma. Odešel Le Min Tan, nahradil ho Landšperský.

68
    Většina útoků Znojma končí jako ten poslední: Hostující hráči se sice dostanou na teplickou polovinu, tam ale míč poměrně rychle ztratí a nabídnou tak domácím přechod do rozhozené obrany.

66
    Teplice mohly zahrávat svůj už šestý rohový kop, k míči se ale ve vápně prodrali hostující obránci. Jeden ze zajišťujících teplických hráčů se ještě mohl dostat k dorážce, místo toho ale volil přihrávku, která končí až za brankovou čarou.

64
    Třígólového Chukwumu střídá v dresu domácích útočník Uhlíř.

60
    Další výměna v domácím dresu, Minařík nahradil Hegera.

60
    Tak tepličtí si vynahrazují střeleckou smůlu z prvního poločasu, kdy neproměnili několik dobrých příležitostí. Po čtvrthodině druhé půle vedou už 4:0, hattrick završuje CHUKWUDI CHUKWUMA!

60
    Znojemští se dostali ke střele z větší vzdálenosti, Lipšovu branku ale netrefili.
    Branky: 40. Chukwuma, 50. Kodeš, 54. Chukwuma, 60. Chukwuma, 74. Sušac, 82. Kodeš, 86. Uhlíř

FK Teplice: Lipš – Sušac, Horváth, Heger, Jirásek, Stibor, Richter, Chukwuma, Urma, Kodeš, Dzaba
    Náhradníci: Švejda, Laňka, Schettl, Uhlíř, Minařík

1. SC Znojmo FK: Konvalina – Honz, Vala, Kirschner, Le Min Tan, Slavík, Lama, Nehyba, Hrazdílek, Janák, Bogner
    Náhradníci: Sokol, Šálek, Landšperský, Bula

Rozhodčí: Vlasjuk – Blažej, Vitner