Lipt. Mikuláš – SR 18 6:3 (kon.) | Senica – Trnava 0:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Prievidza 2:3 (kon.)
Detva – Pov. Bystrica 4:0 (kon.) | Prešov – Bardejov 0:2 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 7:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
6:3 (4:1, 1:1, 1:1)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
sk Neděle 14.09.2014, 17:00 • Enel aréna • 1. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť, prajeme ešte pekný zvyšok predĺženého víkendu. (19:21:49)

Liptovský Mikuláš splnil úlohu favorita a zdolal reprezentačný výber do 18 rokov 6:3.

V záverečnej tretine padli dva góly a zápas sa viac-menej už len dohrával. Víťazstvo domáceho celku je zaslúžené, pochvalu si zaslúži aj Fanklub, ktorý neúnavne povzbudzoval.

Pokrikom Slovensko Slovensko Slovensko vyprevádza domáci Fanklub, ktorý na záver "odpálil" aj dymovnicu, aj slovenských mladíkov.

60:00

59:12
    Liptáci v pásme hostí, o výsledku je už rozhodnuté.

58:06
    RADOVAN BONDRA sa pri kruhoch dostáva k puku a triafa odkrytú časť bránky.

56:40
    Domáci Fanklub teraz veľmi sympaticky ženie vpred slovenský výber.

55:47
    Liptovský Mikuláš na ľade v plnom počte.

54:49
    Chybná rozohrávka domáceho celku, no Hecl nezakončuje.

53:47
    Domáci sa budú musieť brániť. Školiak inkasoval dvojminútový trest za seknutie.

53:00
    Aj gólman hostí si radšej puk prikryje po strele Macíka.

52:51
    Hollý teraz prikryl puk pred dvojicou hráčov hostí, vhadzovať sa bude v pásme Liptovského Mikuláša.

52:19
    Bodák od modrej nemieri presne, Hollý bez zásahu.

51:47
    Dnešný duel sleduje 700 divákov.

50:15
    Osemnástka v tretine domácich, no je to bez zakončenia.

49:32
    Liptáci oslabenie prežili bez ujmy.

48:36
    Sádecký sa dostal k zakončeniu, míňa však bránku.

48:01
    Liptáci v oslabení zaútočili, zakončenie Trochtu ale gól neprinieslo, brankár jeho strelu vyrazil.

47:32
    Domáca lavička inkasuje trest za veľa hráčov na hracej ploche.

46:01
    Ešte jeden, ešte jeden!, kričí domáci Fanklub.

Michal Paška

Branky a nahrávky: 6. Macík (Kuric, Bartík), 9. Bartík (Nitriansky, Kuric), 14. Macík, 16. Bartík (Kuric), 22. Macík (Roháč, Trochta), 45. Poliaček (Roháč, Trochta) – 3. Valent (Hatala, Bondra), 24. Buček (Bondra), 59. Bondra (Themár, Hecl)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Nitriansky, Školiak, Janči, Kadlubiak, Mezovský, Duriš, Oravec – Kuric, Macík, Bartík, Trochta, Poliaček, Roháč, Piatka, Uhrík, Klimčík, Marcinko.
    JOJ ŠPORT Slovensko U18: Húska – Hatala, Themár, Nemec, Kolesár, Bodák, Danko, Trška, Krempaský – Valent, Horvath, Bondra, Sádecký, Žiak, Hecl, Oško, Sloboda, Struška, Lindeman, Buček, Bečka.

Rozhodčí: Husár – Bednár, Gavalier.