Maďarsko U21 – Polsko U21 4:6 (kon.) | Slovensko U21 – Česko U21 2:2 (kon.) | Maďarsko – Polsko 0:2 (kon.)

4. Slovensko (15:41:32)

Je hotovo! Česká reprezentační jedenadvacítka potvrdila, že má lepší druhé poločasy, dokázala smazat jednogólové manko z první půle a urvala kýžený bod. Slovensko může litovat zahozených šancí v závěru, které by mu zajistilo 3 body a tedy posun ze čtvrté na konečnou třetí příčku.

40
    A Slováci šli ještě jednou 2 na 1, ale skvěle se vrátil Hrubý. Deset vteřin do konce.

40
    Jiráský se pokusil konstruktivně rozehrát a namazal přesně pro Rohal´a, který mohl rozhodnout, ale míč poslal těsně vedle!

39
    Češi šetří čas na polovině soupeře. Do zakončení se také dostal Jiráský, ale Kollár vytěsnil míč do autu.

Lavička Česka si v čele s Markem Kopeckým bere oddychový čas.

39
    Po slovenské ztrátě Dang rychle vyhodil na Hrubého, v bráně zaskakoval místo tradičního Kollára útočník Holák, ale ani on se nenechal zaskočit a připsal si zákrok.

38
    Český tým se zmocnil míče a Kollár musel zpět do brány. Hrubý ho okamžitě prověřil.

38
    Hrubý se pěkně uvolnil, ale jeho střela z úhlu končí vedle.

38
    Češi se výborně pohybují s míčem a nedávají Slovákům prostor na překvapivou přihrávku.

37
    Slovensko má roh, co je důležitější, je však to, že hraje s pěti hráči v poli!

Kouč Berky si vyžádal oddychový čas.

37
    Dang vytáhl možná klíčový zákrok zápasu! Jakub Válek na českého gólmana postupoval sám přes půl hřiště, těsně před ním si chtěl stáhnout míč pod sebe, ale Robert Dang mu ho vykopl.

36
    Odpovědnost na sebe vzal kapitán Jiráský, sražená střela se málem dostala ke Kučovi, nakonec balón končí ve slovenském držení.

35
    Schneider rozvinul české přečíslení, po předávce na Tachtadžise míč mizí z českých sálovek.

34
    K ojedinělému výpadu se dostal Tkáčik, jeho rána skončila dva metry vedle branky.

33
    Táhlá rána Tachtadžise ve vzduchu zaplavala a jen těsně minula pravou tyč.

Pavel Rosendorf

Branky: 3. Holák, 17. Hudáček (Polák) – 1. Tachtadžis (Homola), 29. Kuč (Gabčo)

Karty:   12. Bohmer (SVK21), 18. Tkáčik (SVK21), 28. Kelíšek (SVK21)

Slovensko U21: Kollár (Velčický) – Černek, Holák, Kelíšek, Polák, Gajdošík, Válek, Boris, Bohmer, Hudáček, Rohal´, Svitek, Tkáčik.
    Česko U21: Dang (Růžička) – Vavrač, Homola, Vobořil, Gabčo, Schneider, Šplíchal, Tachtadžis, Jiráský, Hrubý, Šídla, Chlad, Kuč.

Rozhodčí: Horváth, Frak