Maďarsko U21 – Polsko U21 4:6 (kon.) | Slovensko U21 – Česko U21 2:2 (kon.) | Maďarsko – Polsko 0:2 (kon.)
Slovensko – Česko 1:10 (kon.)
Maďarsko
0:2 (0:1)
Polsko
Středa 17.09.2014, 16:00 • Městská hala Vodova • Turnaj čtyř zemí

39
    Na šetření času ale jaksi pozapomněl Solecki, který si to bez váhání namířil směrem k Tihanyiovi, ten jeho střelu zblokoval a práci dokonal vracející se obránce.

36
    Už mohlo být rozhodnuto, jenže pomalý míč směřující do odkryté brány doběhl Lovas.

31
    Devět minut před koncem Maďaři hrají power play.

26
    Velké momenty pokračují! Maďaři nastřelili míč před bránu a Tatai stál úplně volný před brankovou čárou, jenže už byl před míčem a mohl by zahrát jen rukou. To si správně rozmyslel, a díky tomu Nawrat vykopl balón pryč.

25
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Říká se: do třetice všeho dobrého. A taky že ano. Marcin KIELPINSKI si srovnal míč na střelu a zamířil poprvé do horní části branky a je z toho druhý gól.

24
    Marcin Kielpinski spálil během půl minuty druhou tutovku! Tihanyi drží Maďarské naděje.

23
    Do brankové příležitosti se dostali také Poláci. Konkrétně to byl autor prvního gólu Kielpinski, kterého senzačně na zemi vychytal Tihanyi, jenž v bráně do druhé půle nahradil Balásze.

23
    Maďaři sehráli standardku skvěle, jen tomu chyběl gól. Lódi dal míč do strany na Harnische, který z jedné přiťukl balón Ráblovi, jenž zblízka přestřelil.

20
    Maďaři trpělivě čekali na svou šanci, až se uvolní jejich kanonýr Dróth. Půl minuty před koncem poločasu se tak stalo a Dróth z hranice brankoviště protáhl Nawrata.

18
    Tak to je hodně nečekaná věc. Maďaři to zkouší už v první půli bez brankáře s pěti hráči v poli!

17
    Velkou šanci na srovnání měl Lódi, ke kterému se odrazila jeho nedůrazná střela, ale Maďar se ani napodruhé zblízka neprosadil.

16
    Maďaři si špatně rozebrali hráče a Polsko je okamžitě ztrestalo. Igor Sobalczyk přistrčil balón do vyložené pozice Marcinu KIELPINSKÉMU a ten poprvé rozvlnil síť.

13
    Michal Kubik musel hasit vlastní zaváhání faulem zezadu a vidí žlutou kartu. Stav akum. faulů 5:3.

13
    Dróth se čílí na sudí, ale jeho zákrok se vymykal pravidlům. Maďarsko má pátý faul! Stav akum. faulů 5:2.

5
    Harnisch prováhal velkou šanci, kdy mohl dávat Dróthovi příhru před prázdnou bránu. Jeho pas byl mizerný!