K. Vary – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Pardubice – Olomouc 3:1 (kon.) | Liberec – Třinec 0:3 (kon.)
Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 6:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 6:1 (kon.)
Slavia – Sparta 2:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
HC Olomouc
Neděle 21.09.2014, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

Ode mne je to vše, budu se těšit u dalších zápasů z hokejové Tipsport extraligy zase někdy příště, příjemný zbytek večera! (19:19:38)

Je konec! Rozhodla třetí třetina, v níž dokázaly Pardubice vstřelit dva góly, o které se postaral jeden jediný muž, a to nejlepší pardubický hráč v utkání Lukáš Radil.

Pardubice právě vstřelily branku!
    A je rozhodnuto! Ke kotouči se dostal střelec druhé pardubické branky LUKÁŠ RADIL a bez potíží uklidil kotouč do prázdné brány Olomouce. Asistence: Petr Čáslava

59:34
    Pardubičtí se snažili trefit prázdnou bránu, ale je z toho pouze icing.

59:21
    Radil hledal volného Semoráda, ten ale nedokázal zkrotit jeho skákavou přihrávku.

59:07
    Tentokrát byl odpískán ofsajd domácí družině.

58:59
    Po hostujícím ofsajdu se ale olomoucký brankář zase vrací do brankoviště.

58:58
    Vošvrda míří na střídačku!

58:45
    Oddechový čas pro hosty.

58:45
    Benákova nahrávka na Zohornu již přišla pozdě, pardubický útočník byl rychlejší než kotouč, ofsajd.

58:17
    Vošvrda se roztáhl v brankovišti co to šlo a zabránil ve skórování Radilovi, který se nebezpečně otáčel s kotoučem kolem jeho brány.

57:59
    Po Ofsajdu Olomouce se bude vhazovat ve středním pásmu.

57:43
    Blaž Gregorc se vydal na útočný výlet, ale kotouč pouze nahodil a Pardubice, jak se říká, tahají čas.

Dnešní utkání sleduje 7624 diváků.

57:16
    Po zákroku Halásze se na ledě objevují pardubické ice girls, komerční přestávka.

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 19. Čáslava (Špaček), 57. Radil (Tybor, Nahodil), 60. Radil (Čáslava) – 21. Cibák (Rác)

HC Dynamo Pardubice: Halász (Kristan) – Čáslava, Píša, Ščotka, Benák, Kočí, Gregorc, Havlík – Sýkora Zohorna, Semorád – Radil, Nahodil, Tybor – Kolář, Špaček, Starý – Voženílek, Kaut, Cetkovský
    HC Olomouc: Vošvrda (Trvaj) – Staněk, Houdek, Vyrůbalík, Bartoň, Rašner, Majeský, Škůrek – Diviš, Patera, Hrňa – Cibák, Marosz, Rác – Laš, Matai, Pekr – Buc, Zuzin, Jergl

Rozhodčí: Hradil, Šír – Kis, Lučan