Liberec – Kölner Haie 2:1 (kon.) | Kärpät – Košice 3:2 (po pr.) | TPS – Linköping 3:4 (0:2 po s.n.)
Krefeld – SønderjyskE 3:4 (kon.) | Frölunda – Briançon 6:2 (kon.) | Växjö – Kuopio 2:1 (kon.)
Skellefteå – IFK Helsinky 3:0 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Kölner Haie
Středa 24.09.2014, 17:30 • Tipsport aréna, Liberec • Hokejová Liga mistrů

59:25
    Gogullova střela od modré těsně minula branku domácích.

59:05
    Žraloci zkouší hru v šesti!

55:51
    Vyloučen je Andreas Falk (KOH) za podražení.

54:08
    Bartek se napřáhl z mezikruží a těsně minul branku Žraloků!

52:44
    V úniku se ocitnul Ohmann, u tyčky však nedokázal zakončit.

48:45
    Kolín už se radoval z gólu, ale rozhodčí rozpažuje!

47:32
    Josef Mikyska (LIB) půjde na trestnou za držení protihráče.

42:00
    Vyloučení na straně hostů, Mirko Luedemann (KOH) jde sedět za hákování.
    Alexander SULZER - 2:1

39:53
    Kolín právě vstřelil branku!
    Sedm sekund před koncem druhé třetiny Kolín snižuje! V závěru periody vytvořili hosté tlak, Johnson obkroužil branku a vybídl Ohmanna, který však minul. Puk se pak odrazil až k ALEXANDROVI SULZEROVI, jenž dokázal dnes poprvé překonat Schwarze. Asistence: Marcel Ohmann, Jamie Johnson.

36:45
    Daniel Skalický (LIB) dostává dvě minuty za sekání.

34:41
    A další vyloučení na straně hostů, Daniel Schmolz (KOH) půjde sedět za držení protihráče.
    Tomáš BULÍK - 2:0

31:52
    Liberec právě vstřelil branku!
    Druhá využitá přesilovka a domácí vedou o dva góly! Z pravé strany nahrával Jelínek přímo na brankoviště TOMÁŠÍ BULÍKOVI, který dokázal protečovat kotouč za záda Stefaniszina. Asistence: Petr Jelínek.

31:00
    Stephens se dostal do úniku v oslabení, ale orazítkoval pouze mantinel za Schwarzovou klecí.

30:42
    Vyloučení na straně hostů, sedět půjde na dvě minuty Evan Rankin (KOH) za zdržování hry – vyhození puku mimo hrací plochu.

26:12
    Vyloučen je opět John Tripp (KOH) za hákování.

22:52
    Josef Mikyska (LIB) dostal dvě minuty za vysokou hůl.
    Mykiska nedokázal proměnit svůj průnik!

22:39
    Dlouhý vyslal Mikysku do úniku, ale mladý liberecký útočník nedokázal ideálně zakončit.

18:50
    Filippi v úniku minul branku hostujícího celku!

12:20
    Bartek se ocitnul mezi kruhy a odrazil se k němu puk, v dobré pozici si však na Stefaniszina nepřišel.

11:54
    Vyloučení na straně hostů, sekáním se provinil John Tripp (KOH) a jde pykat na dvě minuty.
    Petr JELÍNEK - 1:0

08:59
    Nakonec je přesilovka využita a Liberec jde do vedení! Po kombinaci Tygrů se puk dostal před branku, kde se ho chopil PETR JELÍNEK a otevřel tak stav dnešního utkání. Asistence: Petr Gřegořek, Tomáš Bulík.

07:09
    Domácí si zahrají přesilovku, za nedovolené bránění míří na trestnou lavici John Tripp (KOH).

06:10
    Vampola poslal dobrou nahrávku na Barteka, který si najížděl zleva k brance hostů, ale byl v těžkém úhlu a napálil pouze hruď gólmana Kolína.

03:10
    Johnson s Gogullou měli několik slibných šancí z dorážek a také u tyčky, ani jeden však nedokázal prostřelit Schwarze.

02:42
    Dvojité vyloučení na straně Bílých Tygů, David Kajínek (LIB) jde sedět za nedovolené bránění a Josef Mikyska (LIB) dostal trest za sekání.

Tomáš Dolejš

Branky a nahrávky: 9. Jelínek (Gřegořek, Bulík), 32. Bulík (Jelínek) – 40. Sulzer (Ohmann, Johnson)

Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Lašák) – Škoula, Šimek, Kolmann, Gřegořek, Voráček, Vitásek, Kajínek – Vampola, Bartek, Jonák – Filippi, Bulíř, Jass – Jelínek, Valský, Bulík – Dlouhý, Mikyska, Skalický
    Kölner Haie: Stefaniszin (Aus den Birken) – Tjernqvist, Krupp, Zerressen, Sulzer, Luedemann, Ankert – Ohmann, Falk, Rankin – Johnson, Iggulden, Gogulla – Stephens, Tripp, Pfohl – Schmolz

Rozhodčí: Romasko (RUS), Šír (CZE) – Pešek (CZE), Jelínek (CZE)

Diváci: 2 203