Vsetín – SHK Hodonín 1:2 (po pr.) | Břeclav – Přerov 5:0 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 3:1 (kon.)
Technika Brno – Poruba 2011 2:3 (kon.) | SK Karviná – Nový Jičín 3:9 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 24.09.2014, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ

62:23
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hodonín si dnes připíše bonusový bod navíc. Rozhodnutí přišlo na řadu po vhazování v útočném pásmu, kde se kotouč od hole Juráska dostal na MATĚJE CHARVÁTA, jenž nadvakrát překonal Hromadu. Asistence: Zdeněk Jurásek.

54:27
    Vedoucí branku měl teď na holi vsetínský Mikšovský, zcela osamocen před Kotvanem přestřelil!

48:24
    Přesilová hra pro Vsetín, dvě minuty dostává Grman za krosček.

35:29
    Vsetín se však nyní bude muset bránit, dvě minuty pro Štrbíka.

34:43
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Nyní už se Valaši prosazují! Početní výhodu využívá MARTIN KUBO, když obdržel přihrávku od Podešvy a uklidil kotouč do prázdné branky. Asistence: Jan Podešva, David Vítek.

34:27
    Nádherná akce domácích! Báchor zachytil kotouč na modré, kde jej poslal na Vítka, ten servíroval Podešvovi, v tutové šance však domácí borec selhal!

33:30
    Tentokrát to však hosté v bránění přehnali, konkrétně Charvát, dvě minuty sekání. Vsetín má možnost srovnat.

28:04
    Vaněk nastřelil hostujícího obránce, z čehož pramenila situace, kdy se do samostatného úniku dostal Jurásek, Hromada však proti hodonínskému matadorovi uspěl, a Vsetín tak stále ztrácí jednu branku.

22:51
    Vsetín půjde do početní výhody, Hodonín hrát totiž v šesti a trest odpyká Jan Prčík.

19:41
    Zúbek to zkoušel zakončit nad lapačku brankáře Kotvana, ale právě ta zafungovala jako spolehlivý semafor, skóre se nemění!

19:41
    Bylo nařízeno trestné střílení. František Zúbek se vydal na pouť skrz vsetínské kluziště, dokázal ujet obráncům soupeře a dostat se i do zakončení, v poslední chvíli byl však faulován a svůj nájezd si zopakuje.

19:02
    Obrovská chyba v rozehrávce Hodonína, Mikšovský okamžitě servíroval před branku na zcela volného Kolaříka, ten ve svém počínání trefil břevno!

17:43
    Nyní se bude vylučovat na obou stranách, za Vsetín Petr Hruška, dvě minuty sekání. Za hosty Ondřej Nedvěd, dvě minuty filmování.

17:18
    Hosté se ujímají vedení! Báchor nedokázal zastavit unikajícího Sajdla, navíc si pomohl faulem a ve signalizované výhodě nejprve vypálil Piskoř, jeho pokus Hromada vyrazil, ale pouze na hůl MARTINA ŠPOKA, jenž dostává Drtiče do vedení. Asistence: Dominik Piskoř, Jakub Sajdl.

14:31
    Další přesilová hra pro Vsetín, Macharáček promáchl střelu na modré čáře a aby nevznikl vzadu požár, musel si pomoci faulem na Štrbíka. Dvě minuty za držení jsou na místě.

09:59
    Vsetín bude hrát v početní výhodě, dvě minuty za nedovolené bránění dostává Piskoř.

09:00
    Poměr sil na ledě se srovná, dvě minuty + desetiminutový osobní trest fasuje Charvát za úder do oblasti hlavy a krku.

08:24
    Máme zde první vyloučení zápasu a pykat se bude na vsetínské straně. Dvě minuty pro Juraje Tichého.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 35. Kubo (Podešva, Vítek) – 18. Špok (Piskoř, Sajdl), 63. Charvát (Jurásek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Hurtík, Nedbálek, Haloda, Tichý, Báchor, Hryciow, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Ambruz – Mikšovský, Hrazdira, Kolařík – Kubo, Podešva, Vítek – Štrbík, Daněk, Hruška – Slováček.
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Rozum) – Pokorný, Polesný, Macharáček, Nedvěd, Fejt, Grman, Prčík – Špok, Sajdl, Piskoř – Mika, Jurásek, Kuba – R. Smetana, Charvát, Zezula – T. Smetana, Tomi.

Rozhodčí: Šutara (Havířov) – Jureček (Ostrava), Rychlý (Opava)