Letňany – Slavia 3:4 (po pr.) | Třinec – Zlín 5:4 (1:0 po s.n.) | Vsetín – Olomouc 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Plzeň – K. Vary 2:5 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 4:3 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – PZ Kladno 4:1 (kon.)
Chomutov – Kladno 6:1 (kon.) | Písek – Jihlava 0:5 (kon.) | Pardubice – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
HC Sparta Praha
Pátek 26.09.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice • Extraliga staršího dorostu

62:58
    Vyloučení Pardubice! Opět Samuel Rudy usedá na trestnou lavici, dostává menší trest 2 minuty za zdržování hry, když sevřel kotouč.

60:30
    Vyloučení Pardubice! Samuel Rudy je vyloučen po zbytečném faulu v brankovišti, 2 minuty za sekání.

59:41
    Vyloučení Sparta Praha! Filip Eliáš brutálně krosčekoval do hlavy jednoho z domácích a ještě si neodpustil pár peprných výrazů a dostává trest ve hře. Menší trest v trvání 2 minut odpyká Jaroslav Chlouba.

57:50
    Daniel Seniov si neodpustil poznámku k hlavnímu arbitrovi a ten ho odměnil osobním desetiminutovým trestem za nesportovní chování.

53:04
    Vyloučení Sparta Praha! Tomáš Jandus dostává 2 minuty za hákování. Jedna z posledních šancí pro Pardubice.

33:30
    Vyloučení Pardubice! Jakub Martinec dostává 2 minuty za podražení protihráče. Další šance na vyrovnání pro Spartu.

28:57
    Vyloučení Sparta Praha! Hosté hráli v šesti hráčích, a tak musí Martin Dubský odpykat 2 minuty za svou hráčskou lavici.

24:53
    Vyloučení Pardubice! Martinovi Petrusovi teď zůstala hokejka zaklíněná mezi bruslemi jednoho ze sparťanů, a tak pardubický útočník dostává 2 minuty za podražení.

16:07
    Vyloučení Pardubice! Matouš Boček zezadu narazil na mantinel hostujícího obránce a odpyká si 2 minuty za vražení na hrazení. Šance na srovnání pro hosty.

11:44
    Vyloučení Sparta Praha! Martin Jandus zbytečně sekl u své branky jednoho z domácích a po právu dostává 2 minuty za svůj prohřešek proti pravidlům.

02:50
    Vyloučení Pardubic! Ondřej Vála dostává 2 minuty, když nevybíravě sestřelil soupeře loktem.

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 12. Roubal (Voženílek), 60. Martinec (Voženílek, Vála), rozh. náj. Bureš – 35. Eliáš (Jandus, Janda), 36. Procházka (Duben)

1:0   Michnáč (SPA)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Vlk) – Boček, Faltys, Horyna, Kučera, Mikulčák, Rudy, Šklíba, Vála – Bureš, Cach, Dušek, Hoskovec, Jajcay, Krejčík, Kubišta, Martinec, Petrus, Rohlík, Roubal, Voženílek.

Hlavní trenér: Miroslav Vybíral.

HC Sparta Praha: Brízgala (Chour) – Bureš, Duben, Eliáš, Janda, Jeřábek, Sedliský, Vlad – Dubský, Chlouba, M. Jandus, T. Jandus, Komárek, Kulda, Maršoun, Michnáč, Procházka, Pšenička, Seniov.

Hlavní trenér: Richard Žemlička.

Rozhodčí: Kareš – Kis, Špringl