Královské Vinohrady – Vítkovice 6:8 (kon.) | Ostrava – Bohemians 4:5 (kon.) | Liberec – Chodov 5:4 (2:1 po s.n.)
Otrokovice – Mladá Boleslav 2:7 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
6:8 (1:3, 4:1, 1:4)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 28.09.2014, 17:00 • TJ Sokol Vinohrady • Livesport Superliga

Je konec. Dnešní utkání zvládl lépe úřadující mistr, který sice dovolil domácím otočit utkání ve druhé třetině, následně jej ale překlopil zpět na svou stranu.To je pro dnešek vše, krásný zbytek dnešního večera a někdy příště opět na počtenou. (19:10:24)

60:00

59:52
    Poslední atak Mrkose končí faulem.

59:46
    Vypadá to, že v dnešním utkání další branku neuvidíme a přestřelka se zastaví u poměru 6:8.

59:15
    Poslední minuta dnešního utkání je v plném proudu a domácí se stále snaží atakovat výsledek.

58:47
    Odkrytá klec zůstává neohrožena, ale na druhé straně se hosté potí.

58:04
    Svobodovu střelu chytá do rukou Souček a s rozehrávkou příliš nespěchá.

57:46
    Mrkos přebíhá mezi brankou a střídačkou.

57:25
    Weisgärber opouští hrací plochu za hlasitého potlesku a do branky míří Mrkos.

57:16
    Kombinaci ale dobře napadají hosté, jenže nakonec netrefují odkrytou klec. Rossi se střetl s vracejícím se brankářem a to pro Vinohrady nevypadá dobře.

56:57
    Domácí to zkouší bez brankáře.

56:39
    Oddechový čas pro domácí.

56:39
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Skvělá střelecká forma LUKÁŠE HÁJKA posílá Vítkovické do dvoubrankového vedení, když se trefuje nechytatelnou střelou na zadní tyč. Asistence: Jan Šebesta.

56:24

56:05
    Hrubý uklidňuje situaci a Veltšmídův pokus na dlouhou ruku opět míří mimo.

55:39
    Matejčík se uvolnil, ale skákavou přihrávku nedokázal zakončit.

54:52
    Hosté míček ztratili z kontroly, ale rychle si pro něj sbíhají a vytvářejí si nátlak. Veltšmídova střela prosvištěla kolem levého rohu branky.

54:24
    Michal Dolejš si půjde odpočinou za blokování hole.

54:08
    Veltšmíd kombinoval po pravé lajně a hosté mají výhodu.

Nikol Kuncová

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 20. Renčín (Gregor), 22. Mareš (Dolejš), 24. Svoboda (Lanc), 28. Mareš (Gregor), 39. Svoboda (Mareš), 48. Z. Stuchlík – 4. Žák (Hubálek), 9. Hájek (Brus), 13. Žydel (Hájek), 30. Žák (Hrubý), 42. Hájek, 44. Hájek, 50. Matúš, 57. Hájek (Šebesta)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgärber (58. Mrkos) – Rossi, Mareš, Smutný, M. Raiter, Michalík, Rosa, Gregor, Bína, Svoboda, Š. Raiter, Dolejš, Záň, Zezulka, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Houra, Lanc, Renčín
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) – Hrubý, Jankulár, Brus, Žák, Heczko, Žydel, Šebesta, Řezanina, Gál, Jousi, Zbořil, Hájek, Bräuer, Hubálek, Veltšmíd, Matejčík, Delong, Matúš

Rozhodčí: Martin Valenta a Michal Žďarský