Ústí n/L – Tachov 5:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 6:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC Tachov
Neděle 28.09.2014, 13:15 • Ústecká Arena • Liga staršího dorostu

V poslední periodě dnešního utkání staršího dorostu, jsme viděli také čtyři vyloučení, ale tentokrát na straně hostů. Z toho jednu přesilovou hru Slovan využil. Do sítě hostí v této třetině umístil kotouč dvakrát Bořek Ozom, který byl přítomen u všech gólů.

Po celý zápas dominovali domácí i přes několik přesilových her Tachova. O tom vypovídá i skóre na konci zápasu které skončilo 5:0. Díky skvělým kombinacím hráčů Ozoma, Amirova a Drhy, kteří mají zásluhu na všech pěti gólech a dobrému výkonu domácího brankáře, který vychytal čisté konto, si domácí připisují 3 body.
    Příští utkání Slovanu bude na ledě Třemošné v pátek 3.10.
    Příští utkání Tachova bude na domácím ledě také v pátek 3.10. se soupeřem HC Litoměřice.

Přeji příjemný zbytek dne a někdy zase napočtenou. (15:31:12)

60:00

58:43
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Slovan potvrzuje výhru jeho týmu! Využívají přesilovou hru a dnešní nejaktivnější lajna opět střílí. BOŘEK OZOM již potřetí umístil kotouč za záda Weberta!
    Asistence: Matěj Drha, Famil Amirov

58:18
    Po zbytek zápasu budou hrát hosté ve čtyřech. Tomáš Pěnkava se dopouští faulu kolenem.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty tohoto utkání.

56:30
    Tachov již nemá velké šance na vyrovnání. I přes to útočí a snaží se alespoň vedení domácích snížit.

56:02

55:26
    Hostí vyhazují a střídají.

54:55
    Ofsajd domácích.

54:02
    Petr Kosina (TCH) vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

53:29
    Webert má nyní plné ruce i nohy práce! Ústečtí vyvíjejí tlak a bojují o pátý gól.

49:43
    Skvělý zákrok Weberta! Chytá přesnou a rychlou střelu z kruhu.

48:32
    Ofsajd hostů.

47:30
    Na několik chvil se Tachov pouští do útoku, ale domácí přebírají puk a vrací hru zpět před bránu hostí.

45:47

45:31
    Tachov se snaží dostat puk za modrou čáru. Ale Ústecká obrana to nedovoluje.

43:47
    Domácí si zahrají další přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Zdeněk Studnička (TCH) na dvě minuty za podražení.

42:34

Tachovu se zmenšují naděje otočit skóre zápasu. Prohrávají již o 4 branky a to zásluhou BOŘKA OZOMA, který z pravého kruhu střílí a puk končí za zády Weberta.
    Bez asistence

42:01

40:01
    Přesilová hra domácích! Na dvě minuty je vyloučen Zdeněk Studnička za hákování.

40:01

V druhé třetině byla podobná situace jako v první části zápasu. Hráči Tachova se úspěšně vymaňují z obraného pásma a útočí. I přes čtyři dvouminutové přesilové hry, se nepodařilo umístit puk za záda Dobiáše ani jednomu z hráčů Tachova. Do třetí třetiny se tak vstupuje za stavu 3:0.
    Třetí třetina začne přibližně ve 14:36.

40:00

39:59
    Trest se přesouvá do třetí periody. Pískán byl až se sirénou.

39:25
    Faul hostí domácí mají výhodu. Hrají bez brankáře v šesti.

39:07

38:44

38:10
    I přes přesilovou hru Tachova se hra odehrává u branky hostí.

37:07
    Domácí si již po několikáté zahrají dvě minuty ve čtyřech. Petr Michajličenko (UNL), odsedí si trest za faul vysokou holí.

36:55
    Icing domácích.

36:36

35:30
    Domácí se prosazují i v oslabení. Hra se odehrává před Webertem.

34:36
    Domácí opět faulují. Tentokrát na trestnou lavici usedá Florián Osmani (UNL) za faul kolenem.

34:10

Po ubráněném oslabení zvyšují domácí skóre na 3:0! MATĚJ DRHA se opět trefuje za záda Weberta
    Asistence: Bořek Ozom, Famil Amirov

33:47

32:53
    Po tlaku hostí, domácí vyhazují a oba týmy střídají.

31:47
    Tachov má další možnost vstřelit první branku. Matěj Drha (UNL) sedá na trestnou lavici kde bude dvě minuty pykat za krosček.

30:04
    Hosté opět nevyužívají přesilové hry, i když šancí bylo mnoho.

29:49

27:49
    Petr Magasanik (UNL) se dopustil nedovoleného bránění. Tachov si tak zahraje dvě minuty přesilovou hru.

27:49
    Tachovský hráč po faulu leží na ledě! Po chvíli se zvedá a jede s potleskem hráčů a diváků na střídačku.

27:30
    Tachov uzavírá domácí v jejich obranném pásmu.

26:38
    Ofsajd hostí.

25:56
    Hosté se také prosazují a nebezpečně střílí na Dobiáše. Ten svůj tým drží a zatím si hlídá čisté konto.

25:41
    Ofsajd Tachova.

24:02

23:22
    Domácí se i přes to, že jsou v přesilovce, nedostávají k puku, natož k ohrožení hostující brány.

22:02
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Eduard Šimůnek si odsedí na trestné lavici dvě minuty za napadení!

21:04
    Hned ze startu druhé třetiny se ujímá puku Slovan a ihned střílí na Weberta! Ten však úspěšně chytá.

20:01

Oba týmy už jsou nastoupeny na ledě.

V první třetině jsme mohli vidět hned po dvou minutách gól domácích, který vstřelil Bořek Ozom a tím dodal celému týmu sebevědomí. Hosté měli několik šancí, také jednu přesilovou hru, tu ale nevyužili. Po velkém tlaku hostí se uvolnil s pukem Famil Amirov a po kombinaci s Bořkem Ozomem umístil puk za záda Weberta Matěj Drha. Ke konci třetiny Tachov vytvořil tlak, ale snížit dvoubrankové vedení Slovanu se jim nepodařilo.

19:39
    Škoda pro Tachov! V posledních vteřinách první třetiny vyvíjejí tlak, ale po nepřesné přihrávce před domácí brankou se hra přesunula opět do středního pásma.

19:09
    Zakázaného uvolnění se dopouštějí domácí.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

17:57
    Po delší době hry ve středním pásmu se domácí přesouvají do útoku a zkouší pozornost hostujícího brankáře!

14:42
    Šance hostí! Do jejich útočného pásma se dostali s pukem na hokejkách v přečíslení dva na jednoho. Střela ovšem skončila v ochranné síti nad Dobiášem.

13:00

Po útoku hostí se hra opět přesunula před hostující bránu a díky přesné kombinaci Bořka Ozoma a Famila Amirova, kteří byli i u prvního gólu, dokázal MATĚJ DRHA dovést Slovan do dvoubrankového vedení.

12:02
    Hosté se po delší době dostávají do útoku a nebýt skvělého zákroku domácího brankáře, mohlo být vyrovnáno!

11:36
    Postavení mimo hru, hostí.

09:05
    Hostující brankář nebezpečně vyjel z brány, aby vyhodil puk, ale stihl se vrátit a pokrýt střelu domácích.

07:38
    Domácí vyvíjejí tlak, ovšem nedaří se jim skórovat. Tachov vyhazuje a dopouští se tak zakázaného uvolnění.

06:28

06:19
    Tachov nevyužil přesilové hry ale nepouští domácí hráče do útočného pásma!

04:26

02:26
    Vyloučen domácí Jakub Moucha za zdržování hry. Tachov má tak možnost na vyrovnání.

01:02

Po přihrávce Famila Amirova se z pravého kruhu trefuje pod levou lapačkou za záda hostujícího brankáře BOŘEK OZOM! Dostává tak domácí tým do vedení!
    Asistence: Famil Amirov

00:12

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

HC Slovan Ústí nad Labem: Dobiáš (Rychtář) – Loukota, Michajličenko, Vytejček, Drha, Moucha, Ozom, Amirov, Vico, Magasanik, Osmani, Tomáš

HC Tachov – Mar. Lázně: Webert (Uhrin), Šimůnek, Kosina, Baranec, Tomek, Pultar, Ticháček, Studnička, Poncar, Pěnkava, Roth, Kysilka, Komínek, Bartoš, Kepeň

Rozhodčí: Kamil Hlinka, Milan Armstark, Martin Kopáč.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 2. Ozom (Amirov), 13. Drha (Ozom, Amirov), 35. Drha (Ozom, Amirov), 43. Ozom, 59. Ozom (Drha, Amirov)

HC Tachov: Webert (Uhrin), Šimůnek, Kosina, Baranec, Tomek, Pultar, Ticháček, Studnička, Poncar, Pěnkava, Roth, Kysilka, Komínek, Bartoš, Kepeň

Rozhodčí: Kamil Hlinka, Milan Armstark, Martin Kopáč