Ústí n/L – Tachov 5:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 6:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC Tachov
Neděle 28.09.2014, 13:15 • Ústecká Arena • Liga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

HC Slovan Ústí nad Labem: Dobiáš (Rychtář) – Loukota, Michajličenko, Vytejček, Drha, Moucha, Ozom, Amirov, Vico, Magasanik, Osmani, Tomáš

HC Tachov – Mar. Lázně: Webert (Uhrin), Šimůnek, Kosina, Baranec, Tomek, Pultar, Ticháček, Studnička, Poncar, Pěnkava, Roth, Kysilka, Komínek, Bartoš, Kepeň

Rozhodčí: Kamil Hlinka, Milan Armstark, Martin Kopáč.

00:01

00:12
    Ofsajd hostí.

01:02
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Po přihrávce Famila Amirova se z pravého kruhu trefuje pod levou lapačkou za záda hostujícího brankáře BOŘEK OZOM! Dostává tak domácí tým do vedení!
    Asistence: Famil Amirov

02:26
    Vyloučen domácí Jakub Moucha za zdržování hry. Tachov má tak možnost na vyrovnání.

04:26

06:19
    Tachov nevyužil přesilové hry ale nepouští domácí hráče do útočného pásma!

06:28
    Icing domácích.

07:38
    Domácí vyvíjejí tlak, ovšem nedaří se jim skórovat. Tachov vyhazuje a dopouští se tak zakázaného uvolnění.

09:05
    Hostující brankář nebezpečně vyjel z brány, aby vyhodil puk, ale stihl se vrátit a pokrýt střelu domácích.

11:36
    Postavení mimo hru, hostí.

12:02
    Hosté se po delší době dostávají do útoku a nebýt skvělého zákroku domácího brankáře, mohlo být vyrovnáno!

13:00

Po útoku hostí se hra opět přesunula před hostující bránu a díky přesné kombinaci Bořka Ozoma a Famila Amirova, kteří byli i u prvního gólu, dokázal MATĚJ DRHA dovést Slovan do dvoubrankového vedení.
    Asistence: Bořek Ozom, Famil Amirov

14:42
    Šance hostí! Do jejich útočného pásma se dostali s pukem na hokejkách v přečíslení dva na jednoho. Střela ovšem skončila v ochranné síti nad Dobiášem.

17:57
    Po delší době hry ve středním pásmu se domácí přesouvají do útoku a zkouší pozornost hostujícího brankáře!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:09
    Zakázaného uvolnění se dopouštějí domácí.

19:39
    Škoda pro Tachov! V posledních vteřinách první třetiny vyvíjejí tlak, ale po nepřesné přihrávce před domácí brankou se hra přesunula opět do středního pásma.

V první třetině jsme mohli vidět hned po dvou minutách gól domácích, který vstřelil Bořek Ozom a tím dodal celému týmu sebevědomí. Hosté měli několik šancí, také jednu přesilovou hru, tu ale nevyužili. Po velkém tlaku hostí se uvolnil s pukem Famil Amirov a po kombinaci s Bořkem Ozomem umístil puk za záda Weberta Matěj Drha. Ke konci třetiny Tachov vytvořil tlak, ale snížit dvoubrankové vedení Slovanu se jim nepodařilo.

Oba týmy už jsou nastoupeny na ledě.

20:01

21:04
    Hned ze startu druhé třetiny se ujímá puku Slovan a ihned střílí na Weberta! Ten však úspěšně chytá.

22:02
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Eduard Šimůnek si odsedí na trestné lavici dvě minuty za napadení!

23:22
    Domácí se i přes to, že jsou v přesilovce, nedostávají k puku, natož k ohrožení hostující brány.

24:02

25:41
    Ofsajd Tachova.

25:56
    Hosté se také prosazují a nebezpečně střílí na Dobiáše. Ten svůj tým drží a zatím si hlídá čisté konto.

26:38

27:30
    Tachov uzavírá domácí v jejich obranném pásmu.

27:49
    Tachovský hráč po faulu leží na ledě! Po chvíli se zvedá a jede s potleskem hráčů a diváků na střídačku.

27:49
    Petr Magasanik (UNL) se dopustil nedovoleného bránění. Tachov si tak zahraje dvě minuty přesilovou hru.

29:49

30:04
    Hosté opět nevyužívají přesilové hry, i když šancí bylo mnoho.

31:47
    Tachov má další možnost vstřelit první branku. Matěj Drha (UNL) sedá na trestnou lavici kde bude dvě minuty pykat za krosček.

32:53
    Po tlaku hostí, domácí vyhazují a oba týmy střídají.

33:47

34:10

Po ubráněném oslabení zvyšují domácí skóre na 3:0! MATĚJ DRHA se opět trefuje za záda Weberta

34:36
    Domácí opět faulují. Tentokrát na trestnou lavici usedá Florián Osmani (UNL) za faul kolenem.

35:30
    Domácí se prosazují i v oslabení. Hra se odehrává před Webertem.

36:36

36:55

37:07
    Domácí si již po několikáté zahrají dvě minuty ve čtyřech. Petr Michajličenko (UNL), odsedí si trest za faul vysokou holí.

38:10
    I přes přesilovou hru Tachova se hra odehrává u branky hostí.

38:44
    Ofsajd domácích.

39:07

39:25
    Faul hostí domácí mají výhodu. Hrají bez brankáře v šesti.

39:59
    Trest se přesouvá do třetí periody. Pískán byl až se sirénou.

40:00

V druhé třetině byla podobná situace jako v první části zápasu. Hráči Tachova se úspěšně vymaňují z obraného pásma a útočí. I přes čtyři dvouminutové přesilové hry, se nepodařilo umístit puk za záda Dobiáše ani jednomu z hráčů Tachova. Do třetí třetiny se tak vstupuje za stavu 3:0.
    Třetí třetina začne přibližně ve 14:36.

40:01

40:01
    Přesilová hra domácích! Na dvě minuty je vyloučen Zdeněk Studnička za hákování.

42:01

42:34

Tachovu se zmenšují naděje otočit skóre zápasu. Prohrávají již o 4 branky a to zásluhou BOŘKA OZOMA, který z pravého kruhu střílí a puk končí za zády Weberta.
    Bez asistence

43:47
    Domácí si zahrají další přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Zdeněk Studnička (TCH) na dvě minuty za podražení.

45:31
    Tachov se snaží dostat puk za modrou čáru. Ale Ústecká obrana to nedovoluje.

45:47

47:30
    Na několik chvil se Tachov pouští do útoku, ale domácí přebírají puk a vrací hru zpět před bránu hostí.

48:32
    Ofsajd hostů.

49:43
    Skvělý zákrok Weberta! Chytá přesnou a rychlou střelu z kruhu.

53:29
    Webert má nyní plné ruce i nohy práce! Ústečtí vyvíjejí tlak a bojují o pátý gól.

54:02
    Petr Kosina (TCH) vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

54:55

55:26
    Hostí vyhazují a střídají.

56:02

56:30
    Tachov již nemá velké šance na vyrovnání. I přes to útočí a snaží se alespoň vedení domácích snížit.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty tohoto utkání.

58:18
    Po zbytek zápasu budou hrát hosté ve čtyřech. Tomáš Pěnkava se dopouští faulu kolenem.

58:43

Slovan potvrzuje výhru jeho týmu! Využívají přesilovou hru a dnešní nejaktivnější lajna opět střílí. BOŘEK OZOM již potřetí umístil kotouč za záda Weberta!
    Asistence: Matěj Drha, Famil Amirov

60:00

V poslední periodě dnešního utkání staršího dorostu, jsme viděli také čtyři vyloučení, ale tentokrát na straně hostů. Z toho jednu přesilovou hru Slovan využil. Do sítě hostí v této třetině umístil kotouč dvakrát Bořek Ozom, který byl přítomen u všech gólů.

Po celý zápas dominovali domácí i přes několik přesilových her Tachova. O tom vypovídá i skóre na konci zápasu které skončilo 5:0. Díky skvělým kombinacím hráčů Ozoma, Amirova a Drhy, kteří mají zásluhu na všech pěti gólech a dobrému výkonu domácího brankáře, který vychytal čisté konto, si domácí připisují 3 body.
    Příští utkání Slovanu bude na ledě Třemošné v pátek 3.10.
    Příští utkání Tachova bude na domácím ledě také v pátek 3.10. se soupeřem HC Litoměřice.

Přeji příjemný zbytek dne a někdy zase napočtenou. (15:31:12)

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 2. Ozom (Amirov), 13. Drha (Ozom, Amirov), 35. Drha (Ozom, Amirov), 43. Ozom, 59. Ozom (Drha, Amirov)

HC Tachov: Webert (Uhrin), Šimůnek, Kosina, Baranec, Tomek, Pultar, Ticháček, Studnička, Poncar, Pěnkava, Roth, Kysilka, Komínek, Bartoš, Kepeň

Rozhodčí: Kamil Hlinka, Milan Armstark, Martin Kopáč