Manchester Utd. – Everton 2:1 (kon.) | Tottenham – Southampton 1:0 (kon.) | Chelsea – Arsenal 2:0 (kon.)
West Ham – Queens Park 2:0 (kon.)
West Ham United
2:0 (1:0)
Queens Park Rangers
Neděle 05.10.2014, 17:15 • Upton Park, London • Anglická Premier League
    Zápas skončil pro hosty špatně, z Upton Parku si odvážejí porážku 2:0.

Rozhodčí Taylor dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém West Ham United porazil Queens Park Rangers, a to v poměru 2:0. Úvodní gól padl už v 5. minutě, když si dal Onuoha vlastní branku. Domácí tým byl v první polovině zápasu mírně aktivnější, ale nic vážného si nevypracoval. Do druhého poločasu nastoupili hosté aktivnější, ale s nepříznivým stavem nic neudělali. Fotbalisté QPR se dostali třikrát do dobré šance, ale Adrián svůj tým pokaždé podržel. V 59. minutě se ke střele hlavou dostal Sakho a díky přesně střele poslal West Ham do dvoubrankového vedení. Do konce utkání pár šancí k vidění bylo, ale gól už nepadl. Dnešní derby tak zvládl lépe West Ham, který se v tabulce posouvá na 7. příčku a QPR zůstává na poslední 20. pozici. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:16:33)

90+3

90+3
    Hosté se snažili dostat na útočnou polovinu, ale přihrávka byla nepřesná a balon se dostal mimo hrací plochu. Následuje autové vhazování ve prospěch West Hamu.

90+2
    Zamora odcentroval míč do pokutového území, kde našel jednoho ze svých spoluhráčů, avšak tomu nevyšel první kontakt s míčem a útočná akce QPR skončila.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Hráčem utkání byl zvolen Sakho.

89
    Henry zastavil nedovoleně svého protihráče a rozhodčí mu ukázal žlutou kartu.

88
    Sakho dostal dobrou přihrávku od Cresswella, ale byli u něj hned dva bránící protihráči a nic mu nedovolili, takže Sakho branku soupeře neohrozil.

86
    Parádní přihrávku do velkého vápna obdržel Nolan, který ze své pravačky vyslal štiplavou střelu, ale brankář Green zasáhl na jedničku a tentokrát svůj tým podržel.

86
    Domácí tým rozehrál nakrátko a soupeřovu branku neohrozil, avšak fotbalisté West Hamu zůstávají u balonu.

85
    West Ham se dostal na útočnou polovinu a ke vzdálenější tyči se prezentoval dobrým centrem, který ze své kopačky vyslal Song. Nicméně dobře zasáhl Mutch a míč odehrál na rohový kop.

85
    Dohráno má dnes Valencia, kterého vystřídal Jarvis.

83
    Hosté dostali výhodu volného přímého kopu, který si vzal na starost Taarabt, ale centrem našel pouze protihráče.

83
    Cresswell poslal svého protihráče nedovoleně k zemi a od sudího vyfasoval žlutou kartu.

82
    Mutch se rozhodl pro střelu, ale Adriána vůbec nevylekal. Brankář West Hamu působí velmi jistě a s tímto pokusem si hravě poradil.