Empoli – Palermo 3:0 (kon.) | Parma – Janov 1:2 (kon.) | Sampdoria – Atalanta BC 1:0 (kon.)
Udinese – Cesena 1:1 (kon.) | Lazio – Sassuolo 3:2 (kon.) | Juventus – AS Řím 3:2 (kon.)
Neapol – Turín 2:1 (kon.) | Fiorentina – Inter 3:0 (kon.)
ACF Fiorentina
3:0 (2:0)
Inter Milán
Neděle 05.10.2014, 20:45 • Stadio Artemio Franchi (50 137) • Italská Serie A

Z mojí strany je to pro dnešní večer vše a připomínám, že pokud máte zájem, můžete mě sledovat na Twitteru. Dobrou noc a sladké sny! (22:39:25)

Inter se ve druhém poločase takřka na nic nezmohl a Fiorentina tak dovedla utkání do vítězného konce. V 76. minutě navíc přidala pojišťovací gól po trefě obránce Tomoviće.

90+3
    "Hokejový závar" před brankou Interu

90+2
    Neuvěřitelné! Bernardeschi se ocitl s míčem osamocený před Handanovičem, který jej dokázal vychytat, avšak míč se odrazil zpátky k domácímu forwardovi už před prázdnou bránu. Tak jej tam v klidu posílal, když se na brankové čáře ale skluzem zjevil Jesus, jenž balon vyrazil do autu!

90+1
    Palacio si navedl míč na pravou, místo střely ale nahrával Icardimu. Ten poté ještě přihrál doprava D'Ambrosiovi, jenž se pokoušel obstřelit Neta. Jeho rána ale skončila nad bránou.

90
    Hlavní arbitr Tagliavento nastavuje tři minuty.

89
    Nerazzurri se sice na chvíli dostali k míči, dlouho u něj ale nevydrželi. Pizarro s ním míří do protiútoku.

88
    Kovačić se teď zkoušel prosadit individuálně, se svým "průnikem" ale úspěch neslavil.

87
    Fotbalisté v dresech ACF drží míč a vypadá to, že kontrolují hru.

86
    Brillante na hrací ploše nahrazuje Cuadrado, toto bylo poslední střídání domácích.
    Výborný Handanovičův zákrok

85
    D'Ambrosio si již v pokutovém území zasekl balon a vypálil, proti jeho střele ale vytáhl výborný zákrok Handanovič, který balon vyrazil nad bránu!

84
    Nyní domácí zahrávali rohový kop, po němž se ale k míči dostal pouze M'Vila, jenž jej odhlavičkoval pryč.

83
    Ten poté rychle přihrál Medelovi a hosté už rozjíždějí kombinaci okolo domácí šestnáctky.

82
    Fotbalisté Fiorentiny se teď dostali do rychlého protiútoku, který ale nakonec skončil u Vidiće.

81
    Teď se málem Icardi dostal k míči před domácí šestnáctkou, dobře ale zakročil Savić a balon odkopl do zámezí.

80
    Deset minut do konce a domácí vedou pohodlně 3:0. Dokáží Milánští alespoň zkorigovat výsledek?