Vítkovice – SaiPa 1:3 (kon.) | Tappara – Třinec 5:1 (kon.) | Kuopio – Växjö 1:3 (kon.)
IFK Helsinky – Skellefteå 5:3 (kon.) | Rauma – Luleå 2:0 (kon.) | Vienna Capitals – Zürich 5:3 (kon.)
Villach – Frölunda 1:7 (kon.) | Zlín – Eisbären 4:2 (kon.) | Ingolstadt – Zug 3:2 (po pr.)
Salzburg – Kloten 7:1 (kon.) | SønderjyskE – Krefeld 4:5 (kon.) | Hamburg – Nottingham 6:0 (kon.)
Ženeva – Briançon 5:1 (kon.) | Fribourg – Djurgården 3:1 (kon.) | Stavanger – Bern 5:2 (kon.)
Bolzano – Pardubice 4:3 (kon.) | Linköping – TPS 1:2 (kon.) | HV71 – JYP 0:3 (kon.)
HC Bolzano
4:3 (0:1, 1:2, 3:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 07.10.2014, 19:45 • Palaonda Eiswelle • Hokejová Liga mistrů

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek večera Vám přeje Adam Joska! (22:14:23)

Tento zápas je již minulostí, italskému celku se v něm podařilo otočit vývoj utkání a díky třem vstřeleným brankám ve třetí třetině poráží Pardubice i po druhé v Lize Mistrů. Východočechům se v této soutěži nepodařil vyhrát ani jeden duel a mohou se tak plně soustředit na domácí soutěž. I přes dnešní výhru zůstává Bolzano za TPS Turku a je tak na třetí pozici ve skupině F.

60:00

59:55
    Do konce utkání zbývá posledních pět sekund, kotouč je pro Bolzano v bezpečí.

59:51
    Oddechový čas pro hosty.

59:46
    Ani Škvorův pokus neprošel za záda domácího brankáře, ten drží svůj celek nad vodou.

59:10
    Pardubice hrají v šesti hráčích v poli, Halász je na střídačce!

58:45
    Hosté se chystají odvolat svého gólmana.

58:00
    Hübl dokázal vyrazit kotouč holí mimo jeho tři tyče, u kotouče zůstávají hosté.

57:15
    Východočeši se snaží ještě vyrovnat, ale nedaří se jim dostat do slibné šance.

56:07
    Bolzanu se podařilo za skórovat třikrát za šestnáct minut a vývoj utkání je úplně jiné, než se zdálo po prvních třetině.
    Marco INSAM - 4:3

55:23
    Bolzano právě vstřelilo branku!
    De Simone nahodil kouč na Halásze, který ho vyrazil pouze před sebe a poté ho dokázal protlačit až za brankovou čáru MARCO INSAM! Bolzanu se snaha vyplatila a otáčí vývoj utkání. Asistence: de Simon, Zannete.

54:44
    Jan Ščotka (PCE) vyloučen na dvě minuty za sekání.

53:57
    V koncovce zápasu mají více sil domácích, kteří se ženou za vítěznou brankou.

53:04
    Další střelecký pokus letěl na Halásze, tentokrát zkoušel své štěstí Sisca.

52:35
    Po tvrdé ráně Oberdorfera zachránil Pardubice od inkasované branky skvělým zásahem Halász!

51:49
    Oba celky jsou na tom s počtem vstřelených branek stejně, ale psychicky jsou na tom lépe domácí hokejisté.
    Steffan ZISSER - 3:3

Adam Joska

Branky a nahrávky: 35. Gander (Lee, Simone), 45. Insam (Lee, Simone), 51. Zisser (Sisca, Simone), 56. Insam (Simone, Zanette) – 20. Radil, 21. Ščotka (Gregorc, Radil), 36. Radil (Nahodil)

HC Bolzano: Hubl (Cortese) – Lee, Schofield, Cullen, Pance, Nesbitt – Hofer, Oberdorfer, de Simone, Bernard, Gander – Crowley, Zisser, Insam, Zanette, Sisca – Frank .
    HC Dynamo Pardubice: Halász (Vejmelka) – Kočí, Ščotka, Havlík, Gregorc, Zdráhal, Korím, Škvor – Tybor, Nahodil, Radil – Semorád, Kolář, Zohorna – Kaut, Moučka, Poulíček – Voženílek .

Rozhodčí: Haupt (GER), Trilar (AUT) – Rakovic (AUT), Johnstone (AUT)