Kärpät – Liberec 3:1 (kon.) | Košice – Kölner Haie 4:3 (kon.) | Sparta – Mannheim 6:3 (kon.)
Vålerenga – Färjestad 1:2 (2:3 po s.n.)
Kärpät Oulu
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
Středa 08.10.2014, 17:30 • Oulun Energia Areena • Hokejová Liga mistrů

54:49
    Liberec se dnes nedokáže prosadit. Na postup by to ale stačit mělo.
    Nyní si zahrají přesilovku a pokusí se zápas zdramatizovat. Na trestnou lavici míří Adam Masuhr.

47:06
    Fanoušci za jednou z branek musí být hrubě nespokojeni. Na branku, ve které je první a třetí třetinu Karhunen šlo asi 6 střel. A většinu zápasu se hraje jen na tu druhou.

37:35
    Přesilová hra pro Liberec. Nudnější část zápasu uťal Keränen. Odsedí si dvě minuty.

23:50
    Do koncovky se cpal Adam Dlouhý. Pokoušel se zakončit blafákem, ale byl u toho faulován Masuhrem (OUL), který je potrestán dvouminutovým trestem.

09:47
    Tvrdým hitem se provinil Jan Výtisk (LIB) a odsedí si dvouminutový trest.

01:26
    Bulík nešťastně vyhodil kotouč z hřiště. Přesilovka pro Oulu.

David Panuška

Branky a nahrávky: 4. Manninen (Masuhr, Davis), 44. Junttila (Masuhr, Kemppainen), 49. Manninen (Glenn) – 57. Jelínek (Fillipi)

Kärpät Oulu: Karhunen – Kukkonen, Masuhr, Eminger, Glenn, Spang, Nutivaara, Vallin, Keränen – Pyörälä, Manninen, Davis – Aho, Haataja, Huml – Junttila, Kemppainen, Donskoi – Suoranta, Alikoski, Komulainen
    Bílí Tygři Liberec: Schwarz – Kajínek, Škoula, Šimek, Výtisk, Vitásek, Voráček, Plutnar, Kolmann – Urban, Jelínek, Vampola – Bulík, Valský, Bartek – Bulíř, Filippi, Kica – Skalický, Jonák, Dlouhý

Rozhodčí: Brill, Hakkarainen – Kiilunen, Österholm