Motor ČB – Chomutov 3:2 (4:3 po s.n.) | Jihlava – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Třebíč – Most 5:1 (kon.)
Kadaň – Šumperk 0:0 (odl.) | Prostějov – Havířov 2:4 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 1:3 (kon.) | Šumperk – Kladno 3:2 (kon.)
po s.n. (4:3)
Banes Motor České Budějovice
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
Piráti Chomutov
Středa 08.10.2014, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
    Autorem vítězné branky je JOSEF STRAKA.

49:33
    Piráti právě vstřelili branku!
    Hosté srovnávají stav, i když nad vyrovnáním se vznáší velký otazník. BRYAN McGREGOR totiž nenápadnou střelou trefil zřejmě "buřtík" v brance a rozhodčí Svoboda gól uznal. Brankový rozhodčí sice běžel mu situaci vysvětlit, ale Svoboda už svůj verdikt nezměnil. Asistence: Lukáš Květoň.

44:48
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    MARTIN HEŘMAN se vykoupil ze své chyby ve druhé třetině, po které Chomutov otevřel skóre. Jihočeši trošku šťastně přešli přes modrou čáru, před Kopřivou zůstal nekrytý Heřman a prostřelil hostujícího muže s maskou. Asistence: Luboš Rob.

42:06
    Budvar aréna na nohou, domácí se dočkali vyrovnání! Kopřiva střelu Vráblíka od modré pouze vyrazil, za brankou se puku ujal Švihálek, který ho připravil Pajičovi před prázdnou branku, a i když mezi tři tyče skákali Kopřiva s dalšími obránci, tak domácí forvard dostal kotouč do sítě. Asistence: Michal Švihálek.

33:48
    Obrovská chyba Martina Heřmana posílá hosty do vedení. Forvard Motoru nevyhodil kotouč ve snadné pozici z vlastní třetiny, chopil se ho Gajovský, jenž ho poslal před branku na volného DAVIDA KÄMPFA, jenž už si sám před Bláhou poradil. Asistence: Nikola Gajovský a Marek Hovorka.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 43. Pajič (Švihálek), 45. Heřman (Rob), rozh. náj. Straka – 34. Kämpf (Gajovský, Hovorka), 50. McGregor (L. Květoň)