Motor ČB – Chomutov 3:2 (4:3 po s.n.) | Jihlava – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Třebíč – Most 5:1 (kon.)
Kadaň – Šumperk 0:0 (odl.) | Prostějov – Havířov 2:4 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 1:3 (kon.) | Šumperk – Kladno 3:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 08.10.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

54:55
    David Březina je vyloučení na dvě minuty za vysokou hůl.

Na vyloučení: 6-2.

52:08
    Tak nakonec ano, Martin Kuřítko odchází na trestnou lavici na dvě minuty za hrubost, ač který přijel chránit jednoho z lídrů svého týmu Marka Melenovského.

Na vyloučení: 5-2.

45:53
    Jihlava se bude bránit, protože Vojtěch Zadražil (JIH) musí na trestnou lavici za vysokou hůl, a to na dvě minuty.

Na vyloučení: 4-2.

39:20
    Hlavní rozhodčí viděl, že na útočné modré seknul Adam Zeman hostujícího Dominika Hrnička. Třetí vyloučení červenožlutých v dosavadním průběhu zápasu.

Na vyloučení: 3-2.

34:09
    Je to tak, přesilovka domácích 5 na 4 je tu. Jan Víšek (BEN) je potrestán na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 2-2.

28:27
    Michal Drůas se hodně zlobí, že nyní musí jít za katr na dvě minuty kvůli podražení. Nicméně je to tak a Benátky budou hrát 63 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři. Rozhodnutí sudího se nelíbí ani Petru Vlkovi, který si k sobě volá Daniela Jechoutka.

Na vyloučení: 2-1.

27:30
    První přesilovou hru si vyzkouší také hosté, protože Martin Kuřítko (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-1.

03:45
    Po dalším souboji za brankou Vaněčka si Dukla zahraje přesilovou hru. Faul kolenem na Marka Prokše má na svědomí Jakub Mrázek (BEN).

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 26. Zeman (Čáp, Štebih), 31. Prokš (Štěpánek, Březina), 36. Melenovský (Důras), 51. Seman (Důras)

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Svoboda) – Zadražil, Dobrovolný (A), Podlipnik, Dundáček, Štebih, Čáp, Schejbal – Čachotský (C), Zeman, Mikeš – Důras, Melenovský (A), Seman – Březina, Štěpánek, Prokš – Kuřítko, Anděl. Trenér: Petr Vlk.
    HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Jelínek) – Jandejsek, Havlín, Niko, Beránek, Ulrych, Mrázek, Pabiška, Pálek – Skořepa (C), Víšek, Špaček (A) – Vařecha (A), Mikyska, Krejčík – Bittner, Miškovský, Maďar – Hrníčko, Havlas, Král. Trenér: Filip Pešán.

Rozhodčí: Jechoutek – Špringl ml., Štětina