Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 3:3 (1:0 po s.n.) | Bardejov – Michalovce 1:4 (kon.) | Prešov – Prievidza 6:3 (kon.)
Topoľčany – Senica 2:10 (kon.) | Detva – Trnava 4:0 (kon.)
HK Detva
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 08.10.2014, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

59:03
    Hlavný rozhodca Korba posiela za hákovanie na trestnú lavicu Hataša.

56:37
    Ďalšie domáce vylúčenie. Na trestnú lavicu za bránenie v hre odišiel Gachulinec.

53:23
    Jozef Sládok dostáva dve minúty.

51:15
    Parhouse sa dostal do samostatného úniku, ale jeho bekhend Hála zneškodnil.

45:52
    Za narazenie na mantinel dostal Jozef Sládok dvojminútový trest.

44:19
    Slavomír Buda – držanie – 2.min.
    Pavol Poláček – filmovanie – 2. min.

44:00
    Presne na konci štvrtej minúty sa strhla bitka medzi domácimi Parkhousem a Metfalcem a hosťujúcimi Šišmičom Buzulom. Hráč hostí z hodil rukavice a Metcalfe výzvu prijal a hráča Trnavy vyzliekol z dresu a z tváre hráča hostí tiekla krv.

41:29
    Detva dala gól!

Ani aktívny vstup Trnavy do tretej časti hosťom gól nepriniesol, ale naopak inkasovali, keď sa presadil opäť druhý domáci útok. Po spolupráci s Grahamom skóroval Dominik KANAET.
    Asistencia: Davi Graham.

35:35
    Pavol Poláček v strednom pásme hákoval Srnku a dostáva dve minúty.

33:56

Parkhouseho prácu zúžitkoval na ďalší domáci gól David GRAHAM, keď na trikrát pretlačil puk za chrbát Hálu a domáci vedú už o tri góly. Asistencie: Brandon Parkhouse.

30:48
    Domáci sa následne dopustili faulu a za bránenie dostal Parkhouse dve minúty.

27:26
    Veľká šanca štvrtej domácej formácie skončila tesne vedľa brány Hálu.

17:31
    V ďalšej šanci v oslabení sa ocitol Sládok, ale ani ten nedal gól.

16:19
    Mladík Jaroslav Kucej dostal dve minúty za filmovanie.

14:54

Domáci využívajú presilovú hru. Keď David GRAHAM doklepol puk za Hálov chrbát.
    Asistencie: Dominik Kanaet, Jozef Sládok.

13:15
    Následne si po druhýkrát v zápase ide sadnúť na dve minúty Ondrej Burzula. tento raz je to za bránenie v hre.

11:03
    Slavomír Buda si v útočnom pásme pri mantinely vyšliapol na Jakuba Macháča a za vrazenie na mantinel dostal dve minúty. Trnava tak bude hrať 5 sekúnd 5 na 3.

09:08
    Aj Detva sa bude musieť brániť. Na trestnú lavicu odišiel Lukáš Říha za podrazenie.

06:34

Nedáš dostaneš sa potvrdilo aj v tomto prípade, keď hostia svoju možnosť nevyužili a na druhej strane skončila strela domáceho Mareka HATAŠA za Hálovým chrbtom.
    Asistencie: Jakub Žilka, Branislav Srnka.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 7. Hataš (Žilka, Srnka), 15. Graham (Kanaet, Sládok), 34. Graham (Parkhouse), 42. Kanaet (Graham)

HK Detva: Orčík (Korytár) – Hataš, Pač, Sládok, Metcalfe, Mačkovič, Gachulinec, Pinka, Németh – Říha, Srnka, Žilka – Graham, Kanaet, Parkhouse – L. Zuzin, P. Fekiac, Buda – Chalupský, V. Fekiac, Kucej. Tréner: D. Kapusta.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Poláček, Reho, Hronec, Macháč, Burzula, Šimčič – Achs, Baran, Lisoň – Barinka, Schmidt, Hegyi – Hluch, Bachratý, Kovalovský – Závodský, Rosa, Božík. Tréner: Matej Ševčík.

Rozhodčí: Korba – Ríš, Vyoral